Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nagy oázis

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-11, 20:08

Ha valaki erre téved, nem láthat mást egy jó ideig, mint fákat és gazt. Ahogy egyre halad beljebb az ember, úgy nő az aljnövényzet, és mikor az ember már feladná, akkor pillanthat meg egy kis patakocskát. A patak vize piszkos ugyan, de iható. Apró kis kavicsok vannak benne, melyek nagyon fénylenek, és a víztükör visszaveri a nap sugarait. A víz a napsütés miatt folyton meleg, de természetesen nem forró. Ha valaki erre téved, jobb nagyon vigyázni, hiszen amilyen szépnek tűnik az oázis, olyan veszélyes is. Hiszen nemcsak az állatok miatt, de egy-két furcsa és nem éppen barátságos mágus is szokott errefelé járni.
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 22:05

*Leplezem ugyan, de örülök, hogy szeretne tovább sétálni. Kimegyünk a bárból, aminek a pontos helyét nem tudom még csak úgy nagyjából de a rikítóbb dolgokat megjegyzem körülötte.*
- Mindig ilyen adakozó vagy, vagy most van valami különleges alkalom ?
* Kérdezem mosolyogva, hiszen két italt is kifizetett nekem a bárban. Közben pedig haladunk. Most én vezetek, csak éppenséggel fogalmam sincs, hogy merre. Végül kijutunk valami gazos helyre. Nem éppen szívderítő látvány, de azért nem állok meg.*
- Ha most eltévedünk akkor nyugodtan szidhatsz engem.
* Jelentem ki miközben beljebb megyek és látom, hogy a gazt átveszik a fák meg a bokrok. Sokkal jobb. Megpillantok egy nagy fát, aminek hatalmas az árnyéka. A fa tövéhez sétálok és leülök, hátamat a törzsének döntve.*
- Egy kis pihenőt..
* Emelem a tekintetem Davidre, egy vigyor kíséretében. Szó sincs arról, hogy elfáradtam volna, csak tényleg nem akarok eltévedni. Örülök ha majd a klubhelyiséget megtalálom a piramisban.*





A hozzászólást Kelly Lux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-23, 22:19-kor.
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 22:16

* Egyre kevésbé igazodik ki a helyzeten, és egy csak egyet jelenthet, és az az, hogy a fiú belebolondult a lányba, amit nem kéne. Igencsak nem kéne, hiszen nem is ismeri, de valahogy mégis vonzódik hozzá. Erről nem tehet. Hamarosan el is hagyják a bárt, majd sétálnak, de ezúttal Kelly vezet, aki szintúgy, mint David, nem ismeri a helyet. Valószínű, hogy eltévednek, főleg, hogy közben folytatják a beszélgetést.*
- Különleges alkalom. Meg tudnék hívni bármikor, bárkit, de nem teszem, csak azokkal, akik a szememben különlegesek.
* Mondja, és sötét szemeivel Kelly tekintetét nézi, majd előre pillant, és meglátja, hogy hova is kerültek. Persze nem olyan rossz tájékozódás terén, így valószínűleg vissza találnak majd. Nem lesz nehéz, de hát ha már itt vannak, akkor időzzenek el egy kicsit.*
- Nem szídnálak.
* Hangja kedves, és türelmes, de persze mindemellett férfias is teljesen. Majd ahogy a lány leül, űgy leül David is mellé, és felhúzza a térdeit, majd könyökeivel arra támaszkodik.*
- Na és kedves Kelly, most mit csináljunk?
* Persze semmi rosszra nem gondol, csak arra, hogy van-e valami ötlete a lánynak, vagy van-e kedve valamihez. Esetleg alvás, beszélgetés, homokangyalkészítés...*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 22:28

- Milyen különleges alkalom ?
* Kérdezem érdeklődve. Közben a megjegyzést , hogy csak a számára különleges embereket hívja meg, elraktározom magamban de nem reagálok rá.*
- Ez igazán aranyos, pedig hát megérdemelném.
* Én biztos szidnám azt aki miatt eltévednék. Még akkor is ha részben az én hibám lenne az egész. Figyelem ahogy ő is leül. Olyan, lovagias az egész viselkedése. Persze ez nem zavar..Csak engem valahogy általában a bunkó fiúk találnak meg. Nem az ilyen aranyos, kedves , édes...fiúk.*
- Amíg nem jut eszembe valami igazán remek dolog, addig szerintem bőven megelégszem egy kis beszélgetéssel.
* Jelentem ki. *
- De ha gondolod barkobázhatunk is.
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 22:34

- Hát... egy különleges lányt ismertem meg a személyedben. Ez nem eléggé különleges alkalom?
*Kérdez vissza, és szemeivel a másik gyönyörű szempárját kémleli. Mintha valami drágakövet lennének, amit a fiú el akar lopni. Pedig csak ámészkodik azokban a csodálatos szembogarakban.*
- Aranyos... *Ismétli* -És mégis miért érdemelnéd meg?
*Szólal meg kissé gonoszas felháborodtsággal, hiszen szerinte Kelly semmi rosszat nem követett el, így nem is érdemelné meg, hogy a fiú leordítsa a sárga földig, és hát... a lányt nem is tudná, hiszen úgy érzi, hogy beleszeretett.*
- Beszélgetés és barkobázás... Kezdesz?
*Gonoszkodik, majd a lányra vigyorog, és eltűri Kelly haját. Legalábbis annak leplezi, hiszen csak meg akarta érinteni azt a puha, selymes bőrt. Érezni akarta, hiszen ez az imádatának egy kulcsfontossága része.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 22:47

- Érdekes meglátás, de most komolyan. Nem tán szülinapod van ? Mert én a különleges nap elnevezést a szülinapokra szoktam használni.
* Tekintetemet mélyen az övéibe fúrom és próbálok valami kis csillanást elkapni.*
- Magamat ismerve én rád kenném a dolgot és akkor joggal kiabálhatnál velem.
* Vonom meg a vállam. Ez az igazság, lehet, hogy most emiatt kapok egy lélekbeli mínuszt.*
- Kössük össze a hasznost a jóval ? Cseles.
* Amikor eltűri az egyik arcomba hulló tincset, akaratlanul de megfogom a kezét. De aztán gyorsan elengedem. Remek, sikerült neki, hacsak egy pillanatra is de egy picit zavarba hozott.*
- Nos, akkor gondoltam valamire..
* Billentem oldalra a fejemet és várom a találgatásokat. *
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 22:52

- Igen, érdekes. * Mosolyog a fiú Kelly-re, majd a kérdésre kissé elneveti magát, és elpirul, majd megszólal halkan* - De, az van. a 17.
* Mondja halkan, majd lefelé néz maga elé, és elgondolkozik néhány percre. Maga sem érti, hogy a lány hogy tapinthatott rá ennyire, hogy már csak a számot kellett volna eltalálnia.*
- És engem ismerve szerinted felháborodnék, és kiabálnék veled?
*Kérdezi kedvesen, teljesen csillogó tekintettel, hiszen boldog. Most először érzi úgy, hogy szerelmes, és nem csak játszadozik, mint amúgy eddig másokkal. Majd szóba jön a barkóba, és a fiú tippelhet*
- Ember?
*Kérdi, majd felállítja magában a sorrendet: Ember, tárgy, állat, növény, ismert, köszhasznú... stb.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 23:01

- Na hát , és ezt így kell kihúznom belőled?* Csóválom a fejemet. Persze nem gondolom komolyan.*- Sok boldog szülinapot David !
* Hajolok közelebb hozzá és nyomok egy puszit az arcára.*
- Nem gondolod, hogy ezt meg kellene ünnepelni ? * Nézek rá kérdőn. Nem mindennap lesz 17 éves az ember.*
- Hát, úgy tűnik ... hogy nem.
* Szórakozottan csavargatok egy hajtincset.*
- Nem , nem ember. A hóra gondoltam. * Mondom utána azonnal.* - De tudod mit !? Inkább hagyjuk a barkóbát. Szülinapod van, most te döntesz mindenben.
* Csapom össze a tenyereim és várakozás teljesen pillantok Davidre.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 23:09

- Nem kérdezted, és gondolom nem untatlak azzal, hogy születésnapom van. Nem hinném, hogy ez akkora világrengető dolog.
* Fejezi ki magát, és néhány furcsa, gúnyos mimikával jelzi, hogy nem tartja fontosnak a születésnapját, így nem is akarja tovább ragozni. Nem érzi úgy, hogy ez hatalmas alkalom lenne az életében, hiszen ez már a tizenhetedik, és hát... az első a fontos nem?
No, de úgy tánik Kelly nem így véli az egészet, és ezt David a lány azonnali témaváltásáról, és reakciójáról vonja le. Ahogy Kelly megpuszilja a fiú arcát, kissé kellemetlenül kezdi érezni magát David, de nem rossz értelemben. Inkább amolyan, majd kiugrik a szíve a helyéről érzés.
Majd persze a fiú illendően végighallgatja a lány gondolatait, és kedvesen elmosolyodik minderre, és megszólal.*
- Megünnepelni? Úgy vesszük, akkor megvolt, hiszen egy csodaszép lánnyal koktélozgattam....ééés... nem akarok én dönteni mindenben. Ez a nap is káprázatos már, hiszen megismertelek. *Hajol közelebb a lányhoz, és megfogja a lány arcát, majd halkan suttog felé.*
- Minden kincset megér a tekinteted, a nézésed, az, ami vagy.

Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 23:20

- Azért egy kis sunyi utalást ejthettél volna.
* Ezzel lezártnak tekintem a témát. Én a helyében biztos mondtam volna. De talán mert szeretem magamat mások elé helyezni. Úgy tűnik nála most ez nem így van.*
- Komolyan mondom ennyi bókot nem kaptam egésze eddigi életemben, mint ma tőled.
* Nyögöm ki. Talán azért van ez mert nem is találkoztam eddig ilyen fiúval. Vagyis, de de azoknak olyan hátsó szándékaik voltak. Bár ki tudja Davidnél hogy van ez.. De most szülinapja van..Ilyenkor nem bűn..*
- Akkor most játszunk olyat, hogy én vagyok a tündér és teljesítem egy szülinapi kívánságodat.
* Suttogom neki. Ezzel a mondattal, illetve felkéréssel sok mindent megkaphat..a józan ész határain belül. Bár nálam ki tudja..*

Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-23, 23:29

- Minek tettem volna?
*Rázza meg a haját kissé, hiszen jócskán elbeszélgettek már, és kissé fárad is a fiú. Majdnem az egész napot együtt töltötték, de David nem bánja, hiszen most mérhetetlenül boldog. Valahogy Kelly közelében önmaga tud maradni, de kissé a fejét is elveszíti.*
- Pedig megérdemelnéd a bókokat.
*Mondja, majd mikor a lány felajánlja, hogy ma ő lesz a tündér, és David bármit kérhet, elmosolyodik, de persze tudja, hogy mit kér, és az csak egy valami, ami persze nem is túl nagy kérés, de mégsem kimondja a fiú, hanem megteszi. Teljesen a lányhoz hajol, és gyengéden megcsókolja, miközben egyik kezével a lány derekát fogja, másikkal pedig még Kelly arcát, majd rövidesen távolabb húzza magát, és elengedi a lány arcát, de a derekánál még mindig tartja. Most lenne esélye Kellynek behúzni egyet, ha akar, de ha nem, akkor csak tovább fűződhet az egész szülinapi sztori.*
- Azt mondtad teljesíted egy kívánságomat, én máris kettőt kaptam. Velem töltötted a napot, és lophattam egy csókot tőled, amire már órák óta vágytam.


//És úgy mint a szappanoperáknál, a legizgibb résznél jön a "folytatjuk..." kifejezés. Tehát fagy//
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-24, 17:02

* A nap is már lassan megunja, hogy egyfolytában csak ott világítson fent az égbolton. Lassan, de biztosan halad lefele az égbolton.
Természetesen viszonozom a csókját.Nem mondom, hogy meglep. Egy részt számítottam rá, másrészt azt hittem, hogy élni fog a lehetőséggel és többet akar. De ez kellemesen hatott, hogy csak egy csókot kért. Amit azt hiszem amúgy is szívesen adtam volna neki.*
- Bocsánat, hogy ennyire meg kellett, hogy várakoztassalak.
* Mondom mosolyogva, és érzem, hogy az ellenállás lassan teljesen elpárolog belőlem. De egy kis fenntartás még mindig van bennem, ami mindig is lesz a fiúkkal szemben.*
-Amondó vagyok, hogy lassan ideje lenne visszaindulnunk, hacsak nem akarunk itt éjszakázni. Ami meglehetősen hívogatóan hangzik, ugyan..* Teszem hozzá a végén, egy sejtelmes mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-24, 17:16

*Kezd besötétedni, persze egy nap sem tart örökké, így a mai is telik, és eltelik. De tény, a naplemente tökéletesen romantikus hangulatot teremt a két anubiszos diáknak.
Ami a csókot illeti, érzi, hogy viszonozzák, és ez jól esik neki. Teljesen kiugrik a szíve a helyéről, és mérhetetlenül boldognak érzi magát. Ez más mint a többi száz lány, akik eddig mind David ágyába kerültek. A fiú Kellyvel nem akarja ezt tenni. Őt szereti, így vár rá.*
- Talán nem is gond, hogy várnom kellett.
*Mondja, miközben belegondol abba, hogy talán ha a lány egyből megadta volna magát, akkor már el is váltak volna útjaik, hiszen úgy nehezen tudta volna tisztelni a lányt.*
- Lassan tényleg mennünk kéne, hiszen az éjszakák nagyon hidegek erre. A homok könnyen kiengedi a meleget. *Okoskodik, és a lány sejtelmes arckifejezésére csak kedvesen elmosolyog*
- Mindennek megvan a maga ideje. *Ad egy puszit a lány arcára, majd feláll, és felsegíti őt.* -Menjünk be az iskolába.
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-24, 17:53

* Megnyugtató, hogy David is úgy gondolja, hogy ideje lenne menniük. Elfogadom a segítséget, és bólintok egyet.*
- Akkor irány a suli.
* Kis fintort megengedek magamnak, elvégre az , hogy iskola nem éppen pozitív fogalom a diákok köreiben. Elindulunk hát az iskola fele. Az idő érezhetően kezd hűvössé válni.*
- Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan ilyen közel kerülök valakihez.
* Jegyzem meg . Valóban azt hittem, hogy először vagy egy hónapig játszom a magányos farkas szerepét, aztán felfigyelnek rám, hogy én nem a jó csaj vagyok hanem a rossz és akkor rájönnek, hogy ha balhézni akarnak akkor hívjanak*
- Mennyi az esélye, hogy holnap délelőtt hűvösebb lesz ?
* Kérdezem inkább magamtól, mint Davidtől. Csak, hogy mondjak valamit, mert egy kis csend állt be közénk.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-24, 18:00

*Hát ha mindent megbeszéltek, akkor indulás, ugyanis hamar lehül az idő. Ha nem akarnak fagyoskodni, akkor jobb, ha indulnak is. Persze, hogy legyen egy kis játékosság, a fiú felkapja Kelly-t és elkezdi a karjai közt cipelni*
- Lady Lux, engedelmével. Nem akarok, hogy megfázzék.
*Mondja és gonosz mosoly ül ki az arcára. Persze úgy tartja a lányt, hogy egyátalán nem lehet kivenni, hogy rossz szándékú, hiszen nem tapizza le Kellyt.*
- Miért? Azt hitted, hogy mindenki tartja a 2 méter távolságot? *Érdeklődik, miközben a lány szemeibe néz, és elmosolyodik. Aztán egy elég fura kérdést hall meg a lány felől, amire elneveti magát.*
- Ez téged valójában nem is érdekel...
*Mondja teljesen úgy mintha ez egyértelmű lenne*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-24, 18:23

* Tényleg ilyen könnyű lennék ?! Mert, hogy egy szempillantás alatt már a karjaiban találom magam. Amit persze nem bánok, csak ugye mint minden lány eléggé kritikus vagyok magammal és a testsúlyommal szemben. Mosolyogva a nyaka köré fonom a karjaimat.*
- Lord Collier maga igazán lovagias !
* Megyek bele a játékba. A kérdésen kicsit elgondolkozok. Azért annyira drasztikusan nem tartom magam taszítónak. *
- Ha a 2 métert nem is , de valamennyi távolságot azért igen. Nem nagyon vonzom az embereket először.
* Talán a vad külsőm miatt van az egész, vagy ki tudja..*
- Valahogy pont eltaláltad.
* Vigyorgok rá, majd kicsit közelebb hajolok hozzá és egy puszit nyomok a szája szélére.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-24, 18:41

*Könnyű a lány, szinte meg sem kottyan Davidnek, pláne, hogy a fiúnak eléggé szépen ki van építve az izomzata. Rengeteget mozog, sportol, úszik, és bármikor elcipel bárkivel egy szekrényt. Nem vetette meg sosem a kétkezű munkát, így volt minek épülnie, és gyarapodnia. A másik meg, Kelly amúgy sem olyan nehéz. Ígyis- úgyis elbírná a fiú. Aki meg nem, az meg puhány.*
- Csak magával Lady.
*Folytatódik a játék, és persze a fiúból ki is tör egy kis nevetés, majd megvillantja fehér fogait, és mosolyogva nézi a lányt, miközben a suli felé sétál. Hamarosan oda is érnek, mikor is a fiú leteszi Kellyt, hogy be tudjanak menni.*
- Csak Ön után hölgyem. Mellesleg, engem nem taszított, sőt...
*Megfogja a lány derekát, és kissé magához húzza, majd másik kezével végigsimít az arcán, a haján, és a háta közepéig csúsztatja a kezét.*
- Szerintem a mai napra a legjobb, ha mindketten megyünk aludni, hiszen már nemsokára besötétedik, és kissé késő van. *Kezdi, majd sóhajt egy aprót*
- Holnap is elrabolhatom majd Kelly kisasszony? *Kérdezi, és elengedi a lányt, hogy besétáljanak az épületbe, majd a hálókörletbe, és a szobájukba.
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2010-08-25, 08:42

*Időközben megérkezünk az iskolához. Kicsit szúrós szemekkel nézem a körvonalait, mert hamarosan elkezdődik a tanításom első éve. Amikor David magához húz, a kezemet a mellhasára teszem, és úgy nézek fel rá.*
- Hát ezt örömmel hallom..
* Mosolyodok el,hogy őt nem taszítottam, majd kedvesen megpöckölöm az orrát.*
- Meg eléggé mozgalmas és fárasztó napunk volt.
* Bólintok egyetértően, hiszen lassan már nekem is leragad a szemem az álmosságtól.*
- Azt még meglátjuk !
* Kacsintok rá és elindulunk befele a suliba. Szerencse, hogy egy házban vagyunk így én sem tévedek el a klubhelyiséget illetően. Ott aztán szétválnak útjaink, ki-ki megy a maga szobájába, hogy álomra hajtsa a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-01, 14:22

*Szemeiben látszik a fájdalom és a gyász, amit viszont Aria nem érthet, hiszen nem tud semmiről, csak azt láthatja, hogy az eddig erős férfi most nem tudja visszafogni az érzelmeit.*
- Ez egy hosszú történet.
*Engedi el egy sóhajtással a nőt, és hagyja, hogy elmenjen. Pár perc múlva lép ki ő is az ebédlőből, nem direkt, csak véletlenül viszi a lába az oázis felé, jóval távolabb ül le, mint a nő, lelkiekben ott sincs.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-01, 18:00

*Kicsit ugyan meglepődtem ex kedvesem hirtelen érzelem kinyilvánításán, de nem érdekelt és arról sem állt szándékomban győzködni, hogy mit jelent azt, hogy "ez hosszú történet". Egyszerűen nem érdekelt csak minél távolabb akartam jutni tőle, hiszen féltem, hogy még a végén én is elgyengülök.*
Az Oázisban csak ültem kezeimbe temetett fejjel és hangtalanul sírtam. Jó fél óra múlva emeltem fel a fejemet akkor láttam meg, hogy Vidal is ott ül csak jóval arrébb, pont egymásra néztünk. Éppen szóra nyitottam volna a számat, hogy valami csúnyát vágjak neki oda, de ehelyett inkább alig láthatóan megráztam a fejemet és vissza temetem a fejemet a karomba, ugyan úgy halkan sírdogálva tovább.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-01, 20:14

*Egyelőre még nem áll szándékában felfedni a titkát, csak ha elérkezettnek látja az időt, akkor fogja ezt tenni. Ahogy felemeli a fejét Aria, akkor veszi észre ő is, az ő szemeiben is kis meglepődöttség van. Nagy elhatározással megy oda mellé, és lágyan szólal meg.*
- Mi a baj, kedves?
*Érdeklődik finoman.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-01, 20:35

*Két okból jöttem az oázisba egy, hogy távol legyek Vidaltól, kettő mert úgy gondoltam, hogy itt végre egyedül lehetek és nyugodtan teret engedhetek az érzelmeimnek. Bár, hogy tekerem a dolgot azért én mindig is igyekeztem palástolni a érzelmeimet, és próbálkoztam józanul élni az életemet, racionálisan, és csak annyira beengedni az érzelmeimet amennyire az még nem ment a racionalitás határára. Csak aztán jött Fabian és ezt a szép kis elméletet, rendszert felborította, majd eltűnt vissza állt minden és most újra a küszöbén állunk egy összeomlásnak. Linn előtt is gyakran porbaltám palástól, ahogy az szerintem annak rendje és módja szerint szinte csak két arcomat látták. Az enyhén mosolygós, kedves, segítőkész, mindig mondhatni vidám tanár nőt vagy pedig ha kellett akkor a nagyon szigorú, lelketlen tanár nőt. A kollégáimmal szemben kedves voltam, udvarias, mondhatni közvetlen, de itt megálljt is parancsoltam. Kollégák azok kollégák, lássák csak azt, hogy mindig minden rendben. Egyedül Linn volt az aki előtt hiába palástoltam előbb vagy utóbb mindig kibukott az, hogy valójában baj van.
Elhiszem, hogy meg van lepődve hiszen előtte is mindig is mesterien palástoltam az érzelmeimet, ha a helyzet úgy hozta talán ha egyszer látott pár könnycseppet tőlem azt is örömben mikor eljegyzett. Nem emeltem fel a fejemet csak megráztam.*
-Te vagy a bajom! Megint itt vagy és megint felfogsz borítani mindent és megint bele esünk ugyan abba és megint nekem fog rohadtul fájni! És ezt nem akarom, egyszer elég volt nem kell még egyszer.
*Suttogtam, enyhén síros hangon még mindig nem rá nézve Fabianra.*

Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-01, 20:48

*Egyelőre még a nyugodt, Aria által jól ismert arcát mutatja, de ő is emberből van, nála is ugyanúgy el tud szakadni a cérna, amihez most is közel áll, hogy közeledik az évforduló. Óvatosan emeli fel a lány fejét, mikor melléül, és nyugodtan végighallgatja.*
- Nem fogunk beleesni ugyanabba a hibába. Ha tehettem volna, akkor legalább annyi jelzést hagyok, hogy visszatérek, de ezt nem csinálhattam volna anélkül, hogy valakinek vagy valakiknek bajuk nem esett volna.
*Szól mélységes szomorúsággal és fájdalommal a hangjában, mégis lágyan.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-01, 21:17

*Furcsállottam is Fabian furcsa viselkedését, de egyenlőre jobban el voltam foglalva saját magammal és az iránta érzet gyűlöletemmel mint sem, hogy az ő lelki bajaival is foglalkozzak.
Folyamatosan hulló könnyekkel néztem Fabianra és hallgattam amit mondd.*
-És miért nem? Legalább magyarázd meg könyörgöm, hogy miért és hova tűntél el több mint két évre. Könyörgöm.
*Tört ki belelőjem a zokogás.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime2014-01-02, 14:59

*Egyre nehezebb szívvel figyeli kedvesét, tudja, hogy megérdemli a magyarázatot, de nehéz róla beszélnie. Ahogy Aria számon kéri, mélyet sóhajt, és belekezd.*
- Az előtti nap, mielőtt eltűntem, kaptam egy levelet.
*Kezd bele halk hangon.*
- A lovagoktól jött. Ha nem mentem volna el, akkor a családomat ölik meg, és bárkinek beszéltem volna, az halt volna meg. Pontosan tudták, ha magamról lett volna szó, akkor inkább én haltam volna meg.
*Súgja halkan, de ez még nem a vége, csak kis szünetet tart.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagy oázis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy oázis   Nagy oázis I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagy oázis
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola külső területei :: Egyéb területek-
Ugrás: