Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kikötő

Go down 
+4
Kelly Lux
Polina Wells
Jessie Warner
Aria Cantara Wilson
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 13:09

*Már egy ideje figyeli ex-kedvesét, csak azt akarja, hogy visszakapja őt, semmiféle hátsó szándék nincs benne. A hajózásoknál láthatatlanul figyelte, most dönt először úgy, hogy megpróbál közeledni felé, de biztonság kedvéért egy védőpajzsot von maga elé, nem akarja holtan végezni, ha esetleg felidegesítené a nőt. Közelebb lép a vízhez, és megszólal.*
- Látom a hajózás iránti szereteted még mindig nem változott. Szia.
*Köszön egy mosollyal, és csak figyeli a munkálatokat, várja, hogy reagál Aria. Egyszerű fekete talár van rajta, nyakában ott lóg a kristály.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 14:26

*Végig volt egy olyan érzésem, hogy valaki figyel vagy, hogy valaki követ. Most is ez volt az érzésem, de már tudom honnét. Persze. Ő volt az. Ki más lenne az más mint ez az idióta. Merlin miért kell őt szeretnem még mindig? De nem akarok ismételten csalódni valakiben. Védőpajzs? Ennyire félne tőlem?*
-Neked is Szia! És nem,nem változott semmit és nem is fog. Amúgy mit akarsz?
*Nem nézetem a szemébe csak a vizet figyeltem majd megfordulta és nyúltam volna a motorkulcsért, de az nem volt ott. Hol van a motorkulcs? Azt kezdtem el keresni.*
-Látom nem fogok tőled megszabadulni egy könnyen.
*Sóhajtottam.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 14:36

*Számított az ellenséges viselkedésre, jobb félni, mint megijedni alapon vonta fel a pajzsot. Felvonja szemöldökét, nem számított kedvesebb fogadtatásra, próbál vele udvariasan viselkedni, nem fogja lerohanni egyből, mint régen tette volna.*
- Beszélgetni, nyugi, nem tervezek semmi rosszat, csak dumálni egyet, mint két ismerős. A kulcsot keresed? Ott van bal oldalt melletted 20 méternyire.
*Mondja nyugodtan, és lassan közelebb sétál. A kérdésre halványan elmosolyodik, és megrázza fejét, Aria jól gondolta, nem adja fel könnyen.*
- Pontosan. Csatlakozhatok hozzád?
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 15:04

*Na azt észre vettem, hogy udvariasabb lett. Udvariasan lerohan háturól. Micsoda Casanova. Hogy oda ne rohanjak. És, hogy én mennyire szerettem. Kellet nekem szerelmbe esni. Hiba volt. Nagyon nagyon nagy hiba. Nos, de hát ah egyzser így alakult erről nem tehetek. Talán meg lehetne probálni meigtn vele, de ott van a félelem, hogy ha nem sikerültmegitn csaadok az emgint fájni fog, a fájdalomból elég egyzser és minden korraa, de ugyan kor szerettem. Pszichologia tanár léttemre nem tudok ilyen helyzetett megoldani magamban. És még én akkaroknak mésoknak helyzet megoldást tantami. Okos vagyok mitn mindig.*
-Oh köszi.
*Vettem fel, majd a helyére ilesztettem és elfordtottam a motorfelzugot.*
-Gyere. Ez még meg fogom bánni.
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 15:13

*Sokat változott, mióta utoljára találkozott kedvesével, tudja, mennyire megbántotta, időbe telik, mire újra kezd megbízni a nő benne, abban már nem is reménykedik, hogy valaha újra együtt lesznek majd, mint régen. Haját borzolja a szél, ahogy a nő felé sétál, még kócosabb lesz, mint volt, de mindent a nőért.*
- Ne aggódj, nem fogod megbánni, ígérem csak beszélgetünk, semmi több.
*Pattan fel a hajóra, és a nő mellé sétál, megtartja a kellő távolságot, amit illik, nem tör be a nő intim szférájába.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 15:46

*Jellemző. Tudja, hogy imádom mikkor kocos a haja. Dikertk így irányitüta za időjárást. Képes rá. De lelgébb jó a szellünk. Megvártqm még oda cammogott majd felemnt a hajóra. A motorral mentünk egy darabig, majd kieresztettema vitorlákat amegfelelő időben és helyen a motort leállitottam.*
-Nos. Miről is akartál beszélni?
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 16:00

*Kivételesen nem direkt csinálta, hogy így fújjon a szél, tudja, hogy most kedvesénél nem jönne be ez a kis trükk, így nem is próbálkozik. Vitorlázásra viszont kitűnő ez a szellő, legalább ezzel nem lesz gondjuk. Figyeli a tájat a hajóról, mindig is inkább azt nézte, mikor kijött a nővel hajókázni, ő a látvánnyal érte csak be. Ránéz Ariára, és megszólal lágyan.*
- Az elmúlt évekről, bármilyen témáról, ami eszedbe jut, mivel tudom, hogy úgyse szívesen beszélnél velem mostanában, így tudtalak csak rábeszélni, hogy beszélgessünk.
*Figyeli tovább a tájat, miután ezt a nő szemébe nézve mondta.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 16:27

*Remek lesz egy oylan emberel hajókázni akit egyzsere utálok és egyzserre szeretek. Furcsa az emberi elme. Tud egyusere szertni valakit és egyzsere utálni. Olyan furcsa ez és egyben valahol legbelül olyan jó is. Nem is gondolná az ember, hogy milyen jó addig mgé meg nem tapasztalja.*
-Hogy te miylen okos vagy, hogy erre magadtól rá jöttél? Csak nem valaki súg neked mentélisúton? Vagy ezket előre bemagoltad? Bocs ennyi eszed nincsen, hogy ennyit bebírj magolni.
*Moondtam gúnyosan.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 16:59

*Még mindig ugyanúgy szereti a nőt, ahogy régen, sose tudta elfelejteni, bármi is történt. Tudja, hogy már elveszítette, kevés esély van rá, hogy újból együtt legyenek, de mindent meg fog érte tenni, vissza akarja kapni kedvesét. Ahogy hallja a visszavágást, hangosan felkacag, majdnem a könnyei is kicsordulnak.*
- Nos kicsim, hiába feltételezed rólam, hogy semmit nem változtam, ez nincs így. Én még mindig szeretlek, küzdeni fogok azért, hogy újra megbízz bennem, és legalább barátok lehessünk.
*Néz a nő szemeibe komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 19:13

*Figyltem akacagást, de nem érdekelt. Nevessencsak, ha ennyire akar. Majd meglátjul ki nevet a végén. Annyira utálom ezt. Azt hiszi, hogy ő huu, de nagy meglepetést tud okozni meg ilyenek, de ez egyáltalán nincsen így, de ő ezt nem vesszi észre mert ilyen kis hülye. Annira elegem van már ebből. Egy arongéás,egosita ember, de ugyan akkor annyira szerettem, hogy majd beleörülök, ha nem lehet enyém. Ő pedig azért kapál, hogy én az ővé legyek. Nagyon meg fogom még bánni amit most teszek, de aki nem kockéztatt az nem is nyer ügye bár. Egyik kezmmel magamhoz ránottam Fabinat mikközben a mésik kezmmel nem negedtem el a korményt és megcsókoltam. Én szakítotram meg a csókot majd megfogtam az ingének a nyakát az egyik kezzemel és azt markoltam meg egész közel hajoltam hozzá és az arcába sziszegttem.*
-Esküszöm, hogy apró kis cafatokra szeddlek szét ha meigntt csalodok benned és akkor nem lesz hová menekülnös.
*Villálot meg a szemem majd lenegedtem vionásaim 1 perc alatt rendeztöttek majd ujra két kézzel vezettem. Arcmon nem látszodot az elöbbi perc eseményei. Kivéáncsi vagyok mit szür le.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 19:29

*Jellemző Ariára, hogy így viselkedik, de ezt szerette mindig benne, hogy sose lehetett kiszámítani, hogy viselkedik. Csak figyeli a kilátást, mikor érzi a rántást. Meglepett arcot vág, majd visszacsókol, és tartja a nőt, szenvedélyt visz bele. Amikor megszakítja kedvese ezt a romantikus pillanatot, nyugodtan várja a következő lépést, és biccent.*
- Nem vagyok olyan hülye, hogy még egyszer ezt tegyem. Elég volt téged látni, majd a húgodat hallani, még mindig nem vagyok mazochista.
*Figyeli a nőt, és újból megszólal.*
- Ha nem ismernélek, azt mondanám, hogy megőrültél, de vigyázz az ilyen cselekedetekkel mások előtt, nehogy véletlenül rossz következtetést vonjanak le.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 19:58

*Naná, hogy nem úgy viselkedem ahogy mások várnák. Sosem tettem. Mindig pontosan más, hogy reagálok mint ahogy várják. De aki ismer az már zetmegszoktta és fel sem tünik neki. A felsemtünik mondjuk időzéljebb inkább mondjuk úgy, hogy már nem többen meg rajta. Ez a fa fejű tusko például állitag ezért szeretett belém. Még mindig olyan jól csókol mint eddig és ez a szenvedély. Merlinre ez még mindig csókkirály. Volt már pár pasi az életemben, de ő nos ő mindig is vitte a pálmát. Főlega csókjaival. Nos mitn ézetem ez msot sem változott tl sokat,sőt. Csak nem gyakorotl valakin? Mindegy ez így konkrétan nem is érdekel.*
-A saját tesi éppséged miatt nem is ajénlom édesem, hogy azt merd tenni. Amugy peidg olyan jó lennél mint mazohista.
*Fel vonttam a szemöldökömet.*
-Mire gondolsz édesem?
*Kérdeztem hülyét játszva.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 20:08

*Mindig tudott kedvese meglepetést szerezni neki, mindig is imádta benne ezt a titokzatosságot. Naná, hogy jól csókol, ezt nem lehet elfelejteni. Magához húzza vissza a nőt, lágy csókot lehel az ajkára, majd egy pillanat múlva már vissza is engedi, nehogy bármi történjen a hajóval, míg csókot váltanak. Újból körbenéz, távolodnak már a piramistól.*
- Oké, kipróbálhatjuk, de akkor te ápolsz.
*Kacsint a nőre, majd elmosolyodik lágyan, szemei csillognak. Pár másodpercig csak a messzeségbe mered, utána szólal meg.*
- Például arra, hogy nemrégen még meg akartál átkozni, most pedig magadtól csókoltál meg, bár inkább a másodikat helyezném előnybe.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-30, 22:41

*Még csókolt addig az egyik kezzem így is a kormányon volt ne hogy beleset legyen mésik kezmel a nyakát fogtam át. Nagyon vigyázztam erre mindig. Ahogy elnegedett rögötn vissza álltama korményhoz és rögtön két kézel fogtam és úgy vezettem toávbb.*
-Édesem akkor, ha azt kiprobáljuk én nem foglak épolgattnmi az egyzser biztos. Nem érdekel mit gondolnak róla mások vagy arról amit teszek. Én tudom mit miért teszek ez számomra a fontos. Én tudommiért csókoltalak mwg egy kivül álló nem értheti meg mit érzek belül ez álltal ne is szóljon bele. Jó persze mondjuk más a helyuet Linnel vagy monjuk anyuval és egy két iln szeméállye. De az meignt msé tészta. De ezt te si tudod. Lehorgonyutunk itt egy kicist a semmi közepén?
*Szó zserint semmi közepén. Csak akék tenger. Úgyan is széraz földet már nem lehet láttni és a piramisat sme láttuk már.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-31, 11:12

*Na igen, ez a szerencséjük, hogy a nő mindig figyelt erre, legtöbbször elég érdekes helyzetek lettek volna, ha nem így lenne. Figyeli, ahogy vezet, majd utána rögtön a tájat kezdi el újra szemlélni, úgyse sokszor járt erre hajóval.*
- Nos neked tetszene, ha mazochista lennék, tehát te ápolgatnál akkor, én magamat úgyse tudnám. Az lehet, hogy téged nem érdekel, de azért gondolj bele, mint igazgató nem tűnhetsz úgy, hogy teljesen őrült és bizarr cselekedeteid vannak. Persze, tudom, hogy így van, de azért nem árt a viselkedési normáknak megfelelni.
*Körbenéz, majd biccent.*
- Miért is ne? Senki nem lát így minket, nem hallgatják ki a beszélgetésünket, jó helyet választottál a lehorgonyozásra.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-31, 13:42

*Igaséágszerint én msot jöttem ki ennyire erre felé nemes egyzserű oka, hogy mindig a kis öbölbee mentem és nem pedig ki a nílt vízre. De tényléeg csodás a táj,alkalmas tünik egy kis pihentetésre a kis hajót.*
-Milyen normáról hablatyolsz itt te nekem? Jaj Fabian maradj már. Mintha negem annyira érdeklene ki mit gondolna. És az meg, hogy igazgató vagyok egyáltalán nem ide tartozik. Amugy meg elvileg nekem azt mondtad azért szerettél belém mert nem fellek meg bitonyos lvárásoknak.
*Huzztam el a számat.*
-Változtál, de za én szemben nem előnyödre.
*Felvonttam azsemöldökömet.*
-Miota vagy ilyen óvatos? Zavar ha együtt láttnak minket? Akkor elve fel sem kellet volna zuállnod ahajomra.
*MOrogttam. Nme értem én ezut a pasit. Fürdő ruhára vetkőztem,pont az volt rajtam ami Fabian kedvence kivettem hajamból a gumit meg a nyakláncomat vettem le és zsupsz a vízbe. Persze a hajót nem feljettem el lehorgonyozni.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2010-10-31, 13:51

*Felvonja szemöldökét a mondatokra.*
- Pontosan azért szerettem beléd, ha ennyire nem érdekel mások véleménye, akkor felőlem azt csinálsz, amit akarsz, amúgy se szólhatok bele, de ne csodálkozz, ha majd furcsán néznek rád.
*Elmosolyodik nyugodtan.*
- Ez a két véglet akkor nálad, a régi én meg ez. Próbáltalak rádöbbenteni arra, hogy az iskola érdekében se jó, ha ferde szemmel néznek rád vagy a húgodra. Óvatos? Csak az nem vagyok, de azt viszont nem akarom, hogy bárki is olyan pletykákat terjesszen, ami egyáltalán nem igaz.
*Tágra nyílt szemekkel figyeli a nőt, még mindig nagyon jól néz ki abban a fürdőruhában. A magával hozott kis táskában mindig van váltásnak ruha meg fürdőruha is, így csak gyorsan átöltözik, és beugrik a nő mellé. Átkarolja, szenvedélyesen megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2011-07-31, 16:59

-Édes, te amiat csak ne aggódj, hogy rám, hogy nézznek. Az engem sosem érdekelt. Tudod mint emberismeret tanár megtanultam azt, hogy az emberek csak azért csámcsognak rajtad vagy nézznek furcsa szemmel, mert unatkoznak vagy menekülnek a sajét gondjuk illetve életük elől és ezzel tőltik az idejüket.
*Miért is neez a két véglet lenne bennem mikkor ezzel a két végletel ismertem meg, jobban mondva láttam nem csoda, higy csak gy ismerem. Végülis is a köztes időben nem hallotam róla.*
-Igen ez a kettő. És ez gy zavaros. Volt a merész egoista, nem törödöm, folyton bulizos most erre meg hirtelen megjelensz mint udvarias, visszafogot óvatos. Teljesen ellentés a két véglet. Kell idő mire hozzá szokom a dologhoz.
*Mikkor a vízben voltunk hagytam, hogy átöleljen és megcsókoljon, visszonoztam a dolgot és átkaroltam a nyakát. Utna csak hozzá bújtam.*
-Tudod, hogy most nagyon utálak, hogy megint elcsavartad a fejemet?
*Támasztottam gyengéden a homlokomat az ővéhez, cirpgatva a haját.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime2011-08-02, 17:20

- Tudtommal egy barátnak, vagy még többnek az a dolga, hogy aggódjon, úgyhogy ne kérd azt, hogy ne aggódjak. Egyébként meg érdekelhetne, mikor igazgatóként példát kell mutatnod, nem lenne jó, ha pletykák keletkeznének rólad, hogy milyen ember vagy. Természetesen ha nem rosszindulatúak azok a pletykák, akkor bármikor.
*Mindig is a végletek embere volt, ezt már megtanulhatta Aria, nála nincs szürke valóság, csak fekete és fehér, mindig ezt vallotta.*
- Na akkor gyorsan szokj hozzá a másodikhoz, merthogy ez marad.
*Átkarolja a nőt, ahogy hozzábújik, és még jobban magához húzza, majd lágyan újra csókolni kezdi tovább.*
- Ez van édes, látom még mindig hatással vagyok rád, de sok mindent kell még bepótolnunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő   Kikötő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kikötő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola külső területei :: Kikötő-
Ugrás: