Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Különleges terem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2010-08-09, 23:43

A harmadik szinten néha felbukkan egy régi kopott ajtó. Ha belépsz rajta, egy poros nappaliban találod magad, ahol félhomály uralkodik, és pókhálók vannak a sarkokban. Látsz egy könyvespolcot, egy szőnyeget, ami a por miatt már szürke, egy kanapét és egy asztalt. Két hatalmas ablak is van a szobában, amik mindig ugyanannak a borongós, esős napnak a képét mutatják. Rejtély, mi történt azon a napon ebben a szobában. Vigyázz vándor, óvatosan bánj a szobával, ki tudja, milyen meglepetéseket rejt még magában.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 18:37

*Múltamból kifolyolag oda voltam a sötét dolgokért. Ezt minden értelmben lehtett értenni. Linn megzsokta, hogy néha rám jön az őt perc és olynakor keresek valami rossz helyet és akkro ott el avgyok egy ideig aztén minden a rlgi kerék végsba. A különlges terem volt az egyik kedvenc helyem a piramisban. Poros, piszkos, rejtélyes még számomra is tlejsen kiszámítjhtatalan lés akkár veszélyes is lehet. Ezért szerettem annyira. Imédom azokat a dolgokat amik vezsélyesek. Ezel tudom a környezetemet az örütlbe keregettni. Nem tehtek róla ilyen vagyok és kész. Egy kék farmer volt rajtam és egy fehér topp, ehzz vettem fel fehér magassarkút. A nyakmban ott logot a szkarabeuszos medál mást msot ehezz nemvettem fel, a fülembe egy-egy kis piramist formézó fehér fülbe valót akasztottam az egyik karomon ott diszelget egy zskarabuszot formázó medál egy kis ezüst léncon mint karkötő. Mást nem is nagyon vettem fel. A hajamat egyszüerűen csak kifésültem és hagytam szabadon természtes hullámoságában a vállamra omlani. Lassna sétáltam át a zsobán az ajtott becsukva magam mögött a szönyeghez. Ez a szoba már akkor is itt volt mikkor mi ide jöttünk. Meghagytuk. Sokszor találgattam mi történhetett itt. Ki lakhatott is és mi történt. Az balakon ha kitekintett az ember mindig ugyan az az esős, szürke kép fogadta mindkét embernél. Lassan sltáltam a könyves polchoz lemelve egy könyvet leporoltammajd fellapoztam. Sejettem. Hielogrifák. Sóhajtav tettem vissza a könyvet. Lassan emeltem ki egy másikat. Remlénykedve ez valami olyan nyleven írodot amit meg is értek. sok nyleven bezséltem folyékonyul részben apámnak köszönhetően. Ő sulkolta a nylevtudást. Oké ebben az egyben igaza volt. Mondjuk egy zsvam sem lehet szerettem nyelvet tanulni. Nagyon is. És igaz volt belőle hasznom is. Jó monjuk a latinak és az ógörögnek nem sűrűn, de za csak úgy érdekelt. Fellapoztam a könyvet. Mázli. franciául írták. Leportam egy varázslatal a knaapét majd leültem és hétra dölve keztem el olvasgattni elmélyülten a könyvet. Már az első 20 oldalnál rá jöttem, hogy ze csak egy regény. Semmi érdkes. Vissza tettem a könyvet majd az balkhoz mentem. Az egyik kezemet az ablaküvegnek támaszottam és nézztem kifelé. A szürke, sőtét, burus, esős tájra. maga nemében ez is páratlan és szép volt. Mint minden más.*
Vissza az elejére Go down
Brianna Daniels

Brianna Daniels


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Aug. 11.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 19:23

*Unatkozva sétálgat a piramisban, nem tud mit csinálni a szabadidejével, így elindul felfedezni a helyet, ha már eddig csak a könyvekbe temetkezett. Egy türkiz farmert és egy pirosas ujjatlan felsőt visel topánkával, a nyakában ott a medálja, haját kiengedve hagyja, hogy szálljon szabadon. Halk zajt hall, ahogy a harmadik szintre ér, és benéz kíváncsian a szobába, majd halványan elmosolyodik, és halkan köszönti a nőt.*
- Szép estét, igazgatónő.
*Hangja udvariasan cseng, ahogy megáll az ajtóban. Körbenéz, nem sok minden van bent, bár van, aki az ilyen helyeket szereti, ő nem tartozik közéjük.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 19:57

*Magamban szépen csöndben elméldkedtem és gondolkodtam elég sok mindenről. De mint a mondás is tarja: gondolkodom tehát vagyok. Áltam az ablaknál és azzon gondoldtam milehet a szoba relytéje. Ez nagyon érdekelt és szinte mindennap eszembe jutott főleg ha a hamrdik meletre tévedtem valami őkból kifolyolag. Bizony azért ez megesett nem is egyzser naponta. nagyin érdkelte, de sajnos nem tudtam rá jönni. Mélyebben pedig nem is volt időm bele menni. Pedig ha megakarom tudnni akkor kénytelen leszek időt szakítani erre is többek között. Jó persze most za iskola a legfontosabb nem a szoba titka. érték sorrend ebben is mint mindne másban sajnos ez már csak így megy za életben. Az balkanál állva baráltam a nyakláncomat mint általában mindig ha gondolkodtam ebbőlpersze mindig za sűlt ki hogy az ezüst lánc amin fügött elszakadt és akkor javígattam kedvemre. Igaség szeritn a éegegyzseürbb lett volna egy szakédgátlót tenni rá, de nem mertem a nykaláncra semmi féle varézslaott tenni. Túl kevset tudtunk ahoz az relyéről, hogy bármiféle dolgot is rémerjünk szórni. Ne, hogy baj legyne van csökkentsük az erejét esetleg bolokkoljuj. Jó mondjuk ez csak a láncon lenne egy szkadás gátló, de akkro is. Jobb nem kisérletezni ezzel. ezzel is kénne foglakozni. Szeretem a relytékelyeket fejtegettni ez egy fajta hobby. Olyan hobby amit én szerettek sokan meg nézznek rém hülyén, hogy miért is jó ez nekem. Igazból erre nincs smemilyen válaszom csupány annyi, hogy zseretem és érdkel. hallotam, hogy valaki közeledik a zsoba felé meg a nyaklánc is jelezte, hogy egy mésik krilytás köezeldik. Annyit már rögötn a kiréytból kiszürtem, hogy Íziszes. halkna nyílt a szoba ajataja. Oda fordultam lassan. Jól sjettem. Vag yis jobban mondva érzékeltem, hogy egy karomba tartózó diák. Brianna msot mésod éves.*
-Szia Brianna!
*Köszöntem vissza kedvesne rámsolygva a karomba tartozó fiatal diáklányra.*
-Mi jératban erre felé?
*Dőltem neki az ablkapárkénynak hárul megtámazskodva a kezmel kedvesen rámsolygva.*
Vissza az elejére Go down
Brianna Daniels

Brianna Daniels


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Aug. 11.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 20:35

*Nyugodtan szemlél körbe a szobába, ugyan nincs sok minden benne, mégis valamiért különös érzése van a hellyel kapcsolatban. Eddig kevés ideje volt a piramist felfedezni, bár egy-két hely már a kedvencévé vált. A nőre pillant, majd halványan elmosolyodik.*
- Csak sétálgattam, aztán itt kötöttem ki, nem volt még sok időm felfedezni a piramist. És ön azok közé tartozik, akit vonzanak a kietlen helyek, mint ez a szoba, vagy csak erre járt felfedezésre?
*Kérdezi kíváncsian, szemeivel a termet pásztázza, hátha talál valami rejtett ajtót, ami érdekes látnivalót rejt maga mögött. Természetét nem tudja és nem is akarja elrejteni, mindig is érdeklődő volt minden újdonságra, bár ezt a legtöbb esetben titkolta.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 21:03

*Briannat nézztem ahogy a hekyet kémleli. Ha akkarná sme tudná elrejteni a természsetétt. vagy is meg probálkozhat vele ha nagyon akkar, de nem jönne össze. Vissza is adnám a pszchologusi diplomámat, ha eltudná. Az emberek igaziszemélyiség megismerésének részére specializálodtam vagy is a kriminál pszcholigia egyik legszebb ágára. Elvileg haegy meber hazudik nekem vagy nem az igaziönmagát mutatja nekem azt ki kell tudnom szűrni ami nem egyszerű feladat, ha mondjuk előszörtalálkozol az iletővel, de nem lehetetlen főleg ha az ember ezt tanulta. Gondolkodtam, hogy ha rnedesen beindul mindne és belekerülünk egy körbe egy stabil körbe akkor lekezdek egy mésikégat is tanulni levelezőn. anniy ága van a kriminál pszchologiának egy élet is ekvés ahozz, hogy mindki tanulja az ember, de azért mlg egy ágat mindeképen megszertnék ismerni teljes egészéből. Nem tudlm ebből mennyi fog valóra vállni, de rmeélem nem sokéra sikerülni fog. De ez még a távoli jövő titka. Lezs mivle Linn-t az örültbe kergetnem. Gonoszan msolygtam magamban ezzen a ksi gondolaton. Imédom az örültbe kergetni. Perzse nem úgy kell ezt érteni. Mindig is volt egy ksi testvéri piszkélodés köztünk, de ezek nem voltak olyan nagyon vészesek.
valóigaz Briannát nem nagyon láttam eddig az Íziszklubbhelyiségen kivül. Gondolom eddig csak ott alkíott ki magénak egy biztos terett meg a közelibi részeken. Gondolom azt akrta laposabban megismerni. Mondjuk ha az ember bekerül egy uj környeztbe van bőven mit megismerni. De úgy vélem lesz erre bőven ideje hiszen ha mindne jól megy akkor fog még pár tanévet itt töltenni. *
-Ha én még csak flefedezsnéál tartanék akkro elg nagy vlszben lenénk azt hiszem.
*Nevettem halkan. Azlrt nem árt ha az igazgatók tudják meg a karveztők, hogy mi merre meddig és hogyan az iskoléban alaprajzilag jó persze nem szörgre pontosan, de azlrt jobb ha mindkei tudja melyik terem hol mi melyik meleten. Bár ha már mindkei azt metanulja, hogy a sjaét lakspztélya terme meg a karának a székhelye ott van akkor azért mér a lényeg meg van a többi pedig annyira nem is lényges idővel ahogy jér kell megtanulja...Vagy is remélem.*
-Tudod nekem néha szügségem van egy kicst, hogy egy ilyen sötét helyen legyek. Jól lehet gondolkodni.
*Moslygtam rá. Nem tehtekróla egyzerüen a véremben van, hogy nekem ez kell idpnként és kész. Ha megfeszítenek sem tudok ettől elszakdni, hogy legyke nlha napján mikkor kedbem szotyan egy iylen helyen.*
-Bár ahogy láttom, Brianna, te nem szereted az ilyen helyeket. Jól sejttem?
*Molygtam rá.Azt láttom, hogy níitott mint a legtöbb Íziszes. rejtet ajtó sjanos nincsen. Ez nekem is nagy bánatom volt pedig oylan szívesen csöpenék egy pszchotilerbe vgy egy horor knyveb. Na jó inkább elhesegettem ezt a gonlaott mielött valóra válik.*

Vissza az elejére Go down
Brianna Daniels

Brianna Daniels


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Aug. 11.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 21:21

*Tudja, hogy mit tanít a nő, bár nem igazán kedveli, ha elemzik a személyiségét. Kémleli továbbra is a szobát, hátha felfedez valamit, mikor a mellette lévő rozsdás faanyag hirtelen kigyullad. Ugrik egyet ijedtében, majd megrázza fejét, és lenyugtatja magát. A nőre néz erőltetett nyugalommal, és biccent.*
- Na igen, bár szerintem ennek a piramisnak annyi a rejtett szobája, hogy egy élet se lenne elég a felfedezésére, hátha egyszer valakinek sikerül. Való igaz, gondolkodásra tökéletes a hely, főleg hogy általában nem járnak errefelé olyan sokan pont a kietlensége miatt.
*A kérdésre elgondolkodik, majd diplomatikusan válaszol.*
- Való igaz, nem a kedvenceim, de mondjuk ha gondolkodásra vagy egyedüllétre lenne szükségem, biztos, hogy itt kötnék ki a hely nyugalma miatt. És hogy telnek a napjai a piramisban?
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 22:02

*Igen a legtöbben nem szeretik, de ez van. Szerettem azokat a dolgokat amiket a legtöbben utélnak vagy idegesítő öket. Ez mér csak az én természtemmel jár együtt. Ahogy a mondés tarja: vagy megszöksz vagy megszoksz. Azt hsizem a diákoknak a megszoksz vélasztésa van csak. De amugy akármennyire tünök kiismertehtlenek és kibírhatlanak. Kibírható vagyok, oké kiiserni tlejsen 100%-ig igaz nem lehet, de igen is ellehet tűrni. Vagy is elvlieg, ygakorlatoligak mindkei dőntse el. Mondjuk azt tudom, hogy kifejezten az meberke idegeire tudok menni olyan dolgokkal amikben ténywg igazuk van, hopgy ez mér túlzás. Pedig ha tudnánk, hogy én milyen nagy örmömet lelem ezekben a dolgokban. De hát ez van ezt kell szeretni és elfogadni. Vagy is szeretni és elfogadni nem kell de ha nem akkar az eber szenvedésben élni akkor el kell tűrnie. Már ha mindne áron a normál társadalmi nivákat akarja követni. Ha nem akkor sok pofont og kapni, de ez ezzel az élet stílussla jár ugy ogndlom és az dicsértes ha ezt valami nyíltna ls öszintén flevélaja, hogy ő nem akkar bekastuláyzott lenni. Ez az Ízosz kar egyik legnagyibb jelmezője. Tudok róla, hogy Brianna piromégus és azt is tudom, hogy Egyiptomban egy gyulékony piramisban egy piromégus elég , khm, hog yis foglamzak, nem éppen egy élet bizotsítás, de erről, hogy piromégus nem ő tehet. Veleszületett képség nem ő kérte és ha még kérte volna sme lenne semmi gond. Mindne ember úgy jó ahogy van. És slusz-pasz. Mondjuk Linnel sokat gondolkotunk hova is kerljön. Az Ámondba vagy az Íziszbe. Ennek az oka szigoruan titkos, de aztn még is csak az Íziszbe került. Az én nagy örömre. Minél színesebb lesz az Ízisz akr annél jobb. Nekem. Az nem bizots, hogy a tanárok nem fognak hamar rövid időn belül a karomtól kikészülni. Érdkes lesz. És letebb izgalmas. Számomra. No,de izlések és pofonok. Briannába is sokkla több van mint amit megmutatt. Az nagy is célom ennél a kislányál, hogy igazi énjét kihozzam belőle a lehetőslgek amik benne vanak sokal többek mint ami tnaovilágra neged. Én ellgébb is így gondolom. Mindne ester vissza tlrve a piromégiéra egy egyzerű tűz megszünetetővel megoldom a dolgot. Majd rémsolygok Briannára.*
-Hidd el annyira nem sok. Nincs oylan terem, szoba az iskolábnan ami veszéylet jelenthetne rátok vagy bérki msra aki az épületben tartzokodik. Erről biztosíthatlak.
*Igaz ez a szoba sme éppen életbizotsítás, de attól függetlenül elivleg nincs oylan terme, szoba vagy bérmi ami olyan lenne mint egy ketgő bomba mely bármylik percben bumm és annyi mindkeinek. Az iylnket megszüntettük, kiaktatuk. Ez a szobais szémtalan védőpjzsal, védőbűbájal és egyébb védelmi varázslatal van elátva a bizotnség kevdvért.*
-Ki tudja lehet ez lesz a diákok tőrzs helye.
*Kuncogtam ezzen a gondolaton egy kicsit. Ezt kizártanak tartom.*
-Diplomatának készülsz Brianna? Mert a válaszidból ez sűt. nyugalom csak uborkával eszek gyerket és mázlidra az pont a konyhában hagytam.
*Kacsinottam rá. persze zsakállas vicc, de msot més nem jutott eszembe Mondjukennekvan a kenyére, majonézel, salátával meg még ezerfélényi változta, hogy ki mivel eszik gyereket.*
-alószínüleg igen. Bár altlában ha gondolkodni akkar valaki vagy csak egyedülmlenni akkor iylen kaliberű helyken kötnek ki. Az emberi elme egy nagy relytély. Kösznöm jól tlenek. Gyorsan és jól. Sikerült mér összebarétkozni pár diákkal, berndekezni?
Vissza az elejére Go down
Brianna Daniels

Brianna Daniels


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Aug. 11.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 22:19

*Felsóhajtva nézi a tüzet, nincs kibékülve azzal, hogy nem először történt már vele ilyesmi, hogy a környezetében egy-egy apró tárgy lángra kapott. Megvonja végül vállát, ahogy karvezetője eloltja, és a nőre néz, szemeiben már nyugodtság látszódik.*
- Attól még, hogy nagyon sok helyet felfedeztek, lehetnek olyan termek, amik annyira el vannak rejtve a szemek elől, hogy ki tudja, mikor találják meg azokat. Egyébként tudom, hisz akkor meg se nyithatták volna újra az iskolát. Bármi lehetséges.
*Mosolyog vissza halványan, ahogy elképzeli az itt eltöltött órák számát, ahogy a diákok felszabadultan beszélgetnek és buliznak. Halkan felnevet a hasonlatra.*
- Én is csak őrjítem, nem pusztítom a tanárokat, amúgy meg bármi lehetséges, ki tudja, kiből mi lesz az évek során, ahogy felnő.
*Az utolsó kérdésre elgondolkodik.*
- A szobát már az első napokban berendeztem és megszoktam, most inkább a tanulásra fordítom az erőimet, nagyon ki se mozdultam onnan, így a többieket se ismerem igazán.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 22:53

*Sajnos ez jár a primégiával hirtelen csak úgy lángra lobbanak a dolgok, de ezzel meg kell tanulni együtt élni mint olyna sok mindenel. Mindne estere azlrt hasznos is lehet a primlgia nem is kicist. Hiszen azrlt ha pont jokor lobban meg a tűz akko zalrt életmentő is lehet. Persze ez azért nagy fokú szerencse kérdése is. Hiszen könyen a piromégus a sjaét veszte is lehet ha rosszkor lobban fel a tűze és nem bírja eloltani. De nem hiszem, hogy Briannának nagy gondja lehet ezzel hsizen azlrt nagyon nagy tüzeket nem szokott okozni vagy is nem tudok róla. Hm. Érdkes meglátás a lányé. van bene valami, de úgy ogndllom, hogy olyan vezsélyes ketyegő bomba nincsen az iskolában.*
-Érdkes meglátás és úgy ogndllom, hpgy van is abban amit mondasz Brianna. Korodhoz kéepst nagyon is éretnek tartalak téged. Visszotn az azért nem hiszem, hogy egy ketygő bombán ülünk. Moinden estere ha azzon ülnénk akkor valóban nem kaptuk volna meg a müködési engedéyt és nem nyithatunk volna meg újra.
*Nézztem rá komylan, de egybne szelíden. Érdkes meglátás az ővé. Más a szem szőge mitn a legtöbb kora belinek. Mondjuk ezen em cosédlkoom. Na lesz mit elemezgetnem ha unatkozom. Igen szoktam a megismert embekret elmezgetni, hogy miért így létja miért nem úgy és térsai. Eezzel is simán az örültbe leht valait keregetni.*
-Kivéncsain várom melyik professzor fog legesleg elöszőr az idegisztélyra kerülni. Bele kellet volna írni a hírdetésbe, hogy erősidegeztű tanárókat keresünk.
*Csendben hallgtam Briannát. Megcsóváltam a fejmet.*
-Nos Brianna. Ugy vélem, hogy jobb lenne ha kimozdulnál. Egy ksi zsórakozás mindkeinek jár. ha van hobby már a tanuléson kivül akkor jó lenne azt müvelni egy kicist. A többiekel való ismerkedés is jó ksi időtöltésnek számít. Mindeképen kell egy kis kikapcosláds a tanulás alatt is azt sme szbad tulzásba vinni.
Vissza az elejére Go down
Brianna Daniels

Brianna Daniels


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Aug. 11.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-14, 23:22

*Nem tudja még teljesen kordában tartani, főleg mikor valaki vagy valami nagyon felbosszantja, esetleg nagyon rosszkedvű valamiért, akkor szoktak általában nagyobb balesetek történni vele és a környezetében. A ketyegő bombás hasonlatra elmosolyodik, vizuális típus, rögtön el is képzelte, mi történne, ha rajta ülnének.*
- Nos, a bombát én se hinném, de bármi lehetséges, nem tudhatjuk, mit hoz a jövő, vagy akár a következő nap. Hogy melyik tanár? Hát, az még kétséges, attól függ, ki milyen évfolyamat és kart kap, bár mindegyikben vannak olyan emberek, akik kivételesen tehetségesek a tanárok kikészítésében. Lehet, hogy már fogadásokat is kötöttek, hogy ki meddig bírja.
*Von vállat.*
- Hobbi? Zene. Azt pedig már régen megszoktam, hogy nem vagyok társaságban, miután a tavalyi évig magántanárok oktattak.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-15, 15:28

*Vizuális típusnak lenni nem rossz. Már, ha az ember bírj idegekkel elég egy elejetett szó és a kretívitás együtt a vízualistás a legkörmönfontaban és leghihetlenebb dolgokat rjaka össze. Jobban mondva az emberi agynak egy része felőlős ezért amit az emberek megkülönböztetenek mint vzuális típus és mint auditív típust. Minden estere zeis valameilyen pszchologia kérdése. Az egyik órán majd eről is lesz, ha mindne úgy megy a tantervebn ahogy szertném. Érdkes lesz minden estere akkár, hogy is alakul majd a dolgok. Kiváncsi vagyok, hogy hánnyan fogják elviselni a tantágyat. Szerény számításaim szeritn nem sokkan. Mondjuk igaségszerint az Íziseekenek muszáj tanulniuk a hipnózis miatt ami ügye a kartégyuk szóval túl sok választésuk nincsen mert mihipnozist fogom elkezdeni tanytani arra nem lesz idő, hogy a pszchologiai anyagot is olyan mélyésig ét vegyme velük mint órán. Persze ami csak a hipnózishoz kell azt nem fogm leadni a pszchologia órán.*
-A jővő tikait jobb nem fejtegettni. Sokszor jobb előre nem tudni a dolgokat, hogy teljesen ki tudjuk élvezni azt ami előtte van. ha mindent tudnánk el maradna a rögtönzés őrőme és a meglepetéseké. Na é perzse akkor az ember sme tudna fejlődne ha mindent tudna.
*Azárt már inkébb nem tettem hozzá, hogy ami nem ől meg az megőrísit. vag yis én így gondolom. Van benne igaság én úgy tapasztaltam perzse biztos van aki ezt máskép gondolja annak is aláírom a véleményét minden esetben tanulni, ha valaki mélyen bele nézz az adot dologba és akkar is, az akaréson van a hangsúly akkor tud belőle tanulni. Briannár amsolygtam.*
-Mindegyik karveztő olan kart alkotott melyet úgy gondol, hogy kordában bír tarataní. Az, hogy ez sikerül-e még kiderül. Bár nem hiszem, hogy rögötn a legmagsabb lécet kénne átugrani egyből, ha szépne fokozatosan emelni a magaségot.Ne akkarjon az ember feltétlenül rögötn túl sokat. Így gondolom leglábis. Sok vét az ember így, hogy amije van azt nem becsüli meg mást akkar és mikor megkpaja akkor vissza kivbénja a régit mert hiéba cisllogot amit amitmikkro megkapta kiderült, hogy valójában még sme annyira fényes. De akkor már késő. Annak elenére, hogy mindnek van értéke csak kélsőbb vezsü észre mitn ahogy kénne. Zene? Éneklsz vagy jétzsól valamilyen hangszeren? Na igen azok a drga jó magán tanárok. Jónaz a fajta oktatás, de sajnso a gyerekek közéleti fejlődésenek és legfőkép szocális fejlődésének sajnos nem a legjobb. Perzse nem arra gondlok, hogy valaki emiat antiszocális lesz, de úgy gondlom, hogy a magán tanéárok fordíthaának több gondot is a gyerekek társadalmi fejlődésnek kérdésére. Tapsztalap.
*Kacsintottam rá Briannára. Persze mi is így jértuk ki a sulit Linnel, magántanároknál. perzse kénykemsebb volt mint egy iskola, de ennek is meg vannak a hátrányia mint mindden mésnap az életben.*
Vissza az elejére Go down
Brianna Daniels

Brianna Daniels


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Aug. 11.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-15, 17:09

*Sok mindennek utánanézett már a pszichológián belül, elég bonyolult, de elhatározta, hogy amennyit csak tud, megtanul belőle. Eléggé felkeltette érdeklődését a kartárgya, a hipnózis, reménykedik benne, hogy hamar lesz órájuk.*
- Ez igaz, viszont vannak olyan helyzetek, amikor jobb lenne, ha tudnánk, mire számítsunk. Igaz ki kell élvezni a meglepetés örömét, de jobb általában tudni, mi fog történni.
*Elmosolyodik halványan a következő mondatokra, hátát a falnak támasztja, úgy figyel a nőre. Megdörzsöli karját, és megszólal.*
- Minden a személyiségektől függ, bár szerintem nem lesz nagy gond. Kisebbek mindig vannak, nagyobbak meg remélhetőleg nem lesznek. Hegedűn játszom meg gitáron, bár ez utóbbit jobban szeretem, azt nem kötelességből tanultam. Annyira nem volt szörnyű, bár nagyok voltak az elvárások, de mindenhol azok.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime2011-01-17, 19:37

*Senki nem mondta, hogy az agy relytéjei nem bonyulultak. De nem leheteten megtanlni és megérteni. Vagy is emgérteni sosem lehet. Ahhoz sokkal kiismerthetetlenebb és csak a töredékét ismerjük a titkainak. Bár, ha ilyen tempóban halad a tudomány akkor bizony elég hamar felfedezhejük a dolgokat, de ez még a jővő zenéje. Az csak jó, hogy van érdeklődése a dolog iránt az már egy teljesen más tészta, hogy ha ott lezs akkor szeretni fogja-e és, hogy egyálatalán akkor is érdkeleni fogja-e hsizen az nem szent írás, hogy ami érdkekel az tetszeni is fog. Engem is érdekelt nagyon sok minden, de aztán ezeknek a hjéromengyede a feldés homályába vészet hiszen az ember amitn nyílik rá lehetősége kiprobálja, de az enm bizorts, ogy el is nyeri tetszését. Felvontam arra a szemöldökömet amit Briana mondot.*
-Brianna vigyázz. Nem az a lényeg, hogy tudjuk, ha nem az, hogy a dolgokat ltejses környwzeti ténytöikkel és rlészleteikkel simerjük különben mi értelme lenne? Várj mondom egy példét mind negítív mind pozítiv oldalról. Mondjuk tegyük fel. Születésnapod van. Te meg tudod, hogy meg fognak lepni. Itt mint a legtöbb pozitiv esetben nem lényeg, hogy tudod-e, hogy mikkor és kik hiszen magát az eseményt tudod így már nem si akkaora az öröm, hogy mondjuk meglepetés bulit szerveztek nekd iszen tudod. Elelentétben a negtív oldalal. Ahol fontos. Mondjuk megtudod, hogy balesetett gosz szenvedni, de csak ennyit tudsz semmi konkrétum. Valüszínüleg féelelmeben lennél. Visszont ha tudod, hogy mikor mi vagy esetleg ki miat és egyébb tényezők simerétben vagy akkor már ki tudos köszülöbölni, de azt sme szbad elfeledni,hogy ha az egyik akadélyt avgy gondot kikerjük nem sokáéra ott a másik. Érted mire ogndolok ügye Brianna?
*Nézztem a lányra. Feltételezztem, hpgy érti miről bezsélek hiszen okos. Megprobáltam viszonylag könnyű példákat mondani. Majd csak hallgatam a lányt, hogy miket is mond.*
-Peidg a hegedű és egy nagyon szép hangszer, perzse mivle kényzserből tanutad így a szépsége már is elveszik ennek a hangszernek. Hiszen ha az ember gy cisnál valamit, hogy azt nem szeretti akkor abban örmét sme leli. Elvérosk vannak,lesznek, voltak. Ez az élet nredje. Pedig nalh ajobb lenne ha nem lenének.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Különleges terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Különleges terem   Különleges terem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Különleges terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Titkos terem
» Rendezvény terem
» Zenemágia terem
» Mayra Nirvani Kala Waijayantimala rezidenciája & Zenemágia terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Harmadik szint-
Ugrás: