Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tanári

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Tanári   Tanári I_icon_minitime2010-08-11, 19:52

Tanári H08a.th

Amint a negyedik szintre érsz, egy ajtó hirdeti előtted, hogy jó helyen jársz, bizony a tanárihoz érkeztél. Kopogás után, ha van bent valaki, akkor kiszólnak, hogy beléphetsz, és érdekes látvány tárul eléd. Inkább családias hangulatú a helyiség, nem azt a tipikus „Jaj-minek-jövök-én-ide,-úgyse-segítenek” hangulatot árasztja magából. Az ajtó mögött jó pár asztalt találsz bal oldalon, ezek a tanárok törzshelyei. Mindenhol virágok és képek találhatók, a különböző illatok rabul ejthetnek. Jobb oldalon láthatod a karvezetők helyeit, bármi gondod van, hozzájuk bármikor fordulhatsz. Hátul, a polcon láthatsz különböző dossziékat, melyben a diákok anyagait tárolják, a különböző jegyzetek és vizsgákat, ezeken védőbűbáj van, hogy senki ne tudja elvinni illetéktelenül. Lépj be vándor, és fedezd fel a tanárok székhelyeit, hol még a karvezetők is szívesen üldögélnek lakosztályuk helyett!
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-30, 20:39

*Már jó ideje a tanáriban ücsörög, körülötte papírok hegye, jó pár dologgal el van maradva annak ellenére is, hogy nem vett ki szabadságot mostanában. Fekete haját laza kontyba tűzi, hogy ne zavarja az írásban, bár már gondolkodott rajta az elmúlt időszakban, hogy levágatja, és könnyebb lesz, de azért ez nem volt teljesen komoly. Nagyot nyújtózik, és feláll egy újabb adag kávéért, majd visszaül dolgozni, a közeledő léptekre nem figyel fel.
Vissza az elejére Go down
Matt Wilkinson




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Aug. 30.

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 10:43

* Az orvosi szobából baktattam fel a tanárába, hogy leadjam a lerendelő lapot. Hiába vannak varázslatok néha azért szükség van egy kis emberi tudományra. Nem kell nagy tételekre gondolni havi szinten hiszen a fertőtlenítőszer, kötszer, inspekcióstűk, egy-két gyógyszer nem nagyon terheli meg az iskola költségvetését. Hál istenek eddig úgy tűnik, hogy a gyerekek egészségesek és csak kisebb balesetek fordulnak elő ami bárhol máshol is előfordulna.
Hamar felértem a tanárába és halkan nyitottam be ne, hogy megijesszem az ott lévőket, kicsit sem lepet meg, hogy csak az egyik igazgatónő ül oda bent, valahogy sejtettem, hogy ilyenkor este csak valamelyik igazgató nő lehet képes arra, hogy dolgozzon.*
-Jó estét Miss Wilson! Készen lett a következő havi rendelés.
*Nyújtottam oda a papírt kedves mosollyal a nőnek.*
-Ügye tisztában van vele, hogy az ilyen késői munka nem egészséges?
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 10:52

*Tovább kortyolja a bögre kávéját, miközben dolgozik, néha-néha elkalandozik figyelme. Szerencsére csak kisebb-nagyobb zűrök vannak, ami bármelyik iskolában előfordulhat, nagyobb gondok még nem voltak, így koncentrálhattak a saját dolgukra mindannyian. Felkapja fejét az ajtónyitódásra, majd feláll, és rámosolyog a belépő férfira.*
- Szép jó estét. Még mindig csak Linn.
*Veszi át mosolyogva a papírt, majd gyorsan átfutja, és aláírva már el is tűnik a szokásos módon a papír.*
- Két nap múlva, mint ahogy eddig is megszokhattuk, itt lesznek az áruk. Kávét?
*Kérdezi rámutatva a teli kávés termoszra. Felsóhajtva sepri el szeméből a haját.*
- Hiába nem mentem el szabadságra, tele vagyunk munkával. Minden rendben egyébként?

Vissza az elejére Go down
Matt Wilkinson




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Aug. 30.

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 11:08

*Csak bólintva mosolyog a nő enyhe célzására, hogy tegeződjenek már végre. Sosem tudja megszokni, ezt a tegeződés dolgot. Régen kórházban dolgozót ott ez természetes volt, hogy a kollégaival tegeződtek, de valami miatt az igazgatókkal szemben itt nem áll rá erre a szája.*
-Sajnálom Linn. Nehezen szokom meg a tegezést, pedig már Aria is felhívta rá a figyelmemet.
*Bólintottam ismételten. Eddig sosem kelet csalódni a szállításban, mindig pontosa voltak.*
-Rendben, eddig sem volt soha gond a pontossággal. Nem köszönöm én nem élek ilyenekkel. Minden egy-két kisebb sérülés és hasonlók semmi komoly. Amikor majd vissza jönnek a diákok akkor számítók nagyobb áradra az influenza miatt.

Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 11:32

- Semmi gond, tudom, meg kell szoknod, de mivel egykorúak vagyunk, így azért mégis csak könnyebb. Na és sikerült már felfedezned a piramist valamennyire?
*Érdeklődik kedvesen, és összerendezi a papírokat az asztalon.*
- Igen, ezért is szeretem ezt a szállítót, mert mindig pontosan hozzák és azt, amit kérünk. Hm, az jó, ha nem élsz ilyesmivel, én már elég régóta napi háromnál kevesebbel nem érem be. Igen, az influenza minden évben ilyen, de inkább csak az legyen a legnagyobb gond.
*Folytatná tovább, mikor hirtelen robban be a víz a terembe, nem tudja, hogy tört be, de egyelőre nem is nagyon tud reagálni, a pániktól fagy le teljesen teste. A bűbájok miatt amúgy se hoppanálhatnának, a piramist a védelem miatt lezárták az ilyenek elől.*
Vissza az elejére Go down
Matt Wilkinson




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Aug. 30.

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 13:25

-Nem régen jobban körül néztem, hogy mi merre, mondhatni talán most már nem tévedek el.
*Mint első nap amikor semmit se tudtam, hogy mi merre meddig és hogyan. Legalább fél óra turulra volt mire az orvosiból eljutottam a tanáig vagy ne adj isten az igazgatóiig. De azért most már sikerül juttatnom A-ból B-be különösebb gond nélkül.*
-Miért nem szedsz koffein tablettát Linn? Egészségesebb és egész nap kitart. Ugyan csak receptre lehet kapni, de azt megoldhatjuk.
Igen reméljük ennél nagyobb gond soha sem lesz...
*Ekkor árasztotta el a helyiséget hirtelen a víz.*
-Mi a...?!
*Hál istenek a víz csak térdig ér, de akkor sem kellemes. Az Linnre néztem aggódva lágyan fogva meg a vállát ahogy láttam, hogy teljesen le van fagyva. Elég jellegzetes tünetei vannak a víziszonynak amit Linn produkált is rendesen.*
-Linn, jól vagy? Víziszonyos vagy?
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 14:39

- Mikor Ariával először ide jöttünk, akkor mi is állandóan a másik végén lyukadtunk mi, mint ahol akartunk lenni, aztán sikerült egy bűbájjal elérni, hogy annyira sokszor ne tévedjünk el, és nagyjából megismerjük a piramist. Annak nincs jó íze, tapasztalat, legalább a kávénak meg igen, van, aki csak azért issza.
*Mondja, még mielőtt betör a víz, inkább nem mondja ki, honnan tudja, milyen az íze. Meg se rezzen arra, hogy a férfi átfogja a vállát, a víz folyamatosan emelkedik feljebb, alig egy centinként, teljesen mozdulatlanul figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Matt Wilkinson




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Aug. 30.

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 15:04

*Nem sűrű adott bizakodásra való okot az, hogy Linn nem sűrűn reagált semmire annyira be volt sokkolva a víztől, az pedig végképp nem tetszett, hogy emelkedik is a víz szintje ugyan lassan, de akkor is emelkedik. Lágyan szorítottam meg a nő vállát és lágyan próbáltam kifele terelni a tanáriból.*
-Linn gyere! Nyugodj meg semmi baj nem lesz, csak gyere.
*Tereltem óvatosan a vállát fogva, figyelve arra, hogy miként reagál a nő, terelgettem és nyugtatgattam.*
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 15:15

*A legkisebb mennyiségű víztől is bepánikol, nem tudni, mitől alakult nála ki ez, de már kicsi kora óta így reagál, valószínűleg előző életében macska volt, amik alapból is utálják a vizet. ^^ Továbbra sem reagál, csak egyre jobban zihál a pániktól, még jó, hogy nincs több ember a közelben rajtuk kívül, aki láthatja ezt a gyengeségét, és kihasználhatná. Egyre gyorsabban telik meg a tanári a vízzel, szerencsére a papírokat vízhatlanító bűbáj védi, így azok nem mennek tönkre a többi cuccal együtt, ők Ariával szinte mindenre felkészültek.*
Vissza az elejére Go down
Matt Wilkinson




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Aug. 30.

Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime2013-12-31, 15:38

*Mivel a családomba is volt éppen elég víziszonyos így tudtam, hogy túl sokat nem fogok vele elérni, ha beszélek hozzá, választ nem fog adni, de ha szerencsém van nem sokkol be jobban. Aki víziszonyos még az esőben is elkaphatja a fóbiája hatása azaz a pánik roham. A zihálás, a külvilágingereinek kizárása, a teljes dermedtség egy tipikus pánik roham tünetei voltak.
A tanáriban sem annak előterében nem volt senki sem tekintve, hogy késő este van a negyediken pedig általában nem is volt forgalom tekintve, hogy a koncnetterembe ma nem volt esti előadás és már kijárási tilalom volt érvényben így hiánya van itt az Ízisz kar klubhelyiségének bejárata már a diákok sem jártak se ki se be, itt még csak az igazgatói van és Aria lakrésze, de ő minden bizonnyal tudd húga iszonyáról.
Mivel elégé vészesen emelkedett a szint így ha akart jönni a nő ha nem húztam magam mellett kifele a tanáriból ki a folyosó rendszerre, ahol csak éppen, hogy folydogált lefele a víz az alsóbb szintekre. Lágyan tereltem oda egy asztalhoz a nőt és óvatosan felültetem rá, hogy még ennyi víz se érje, meglengettem előtte a kezemet.*
-Linn. Jól van?

//Negyedik emeleti folyosórendszerben folytatódik.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanári Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári   Tanári I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanári
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Negyedik szint-
Ugrás: