Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pyramida bár

Go down 
+4
Polina Wells
Marco Cipriani
Aria Cantara Wilson
Charlaine Tiquet
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Charlaine Tiquet

Charlaine Tiquet


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 39
Tartózkodási hely : Egyiptom, Destiny iskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-11, 13:56

Pyramida bár 2qa0im9Pyramida bár 2u8jw52
Pyramida bár 6itn6aPyramida bár 25fjaz6
Egy elég előkelő bár Nemesis szívében. 1987 óta üzemel, több tulajdonossal az évek során. Jelenlegi tulajdonosa Marco Cipriani, egy olasz férfi. Színvonalas szórakozóhelyként tartják számon, ahol a vendégek bármilyen igényeit ki tudják elégíteni. Éjszakánként élőzene megy, jobbnál-jobb zenészekkel. Maga a hely több helyiségre van osztva, és mindegyiknek külön pultja van, mindegyik más hangulatot tükröz. Ahogy belépünk, a Brown nevű részbe érünk, ahol – ahogy a neve is mutatja – a barna és a bronz szín dominál. Négyszemélyes asztalok vannak, amiken mindig van egy szál virág és egy gyertya, hogy fokozza a hangulatot. A padlószőnyegen barna és bordó csillagok vannak. A pultnál hét fotel van, amiken a vendég kellemesen üldögélhet egész este. Mindenféle alkoholos és alkoholmentes italt lehet kapni. Jobb oldalon egy kis ajtó vezet a következő részbe…
A következő rész egy teázónak van kialakítva, itt rengeteg féle teát kipróbálhatnak a vendégek. A kínálatból pár példa: fekete teák, zöld teák, rooibos teák, gyümölcsteák, wellness- és gyógyteák, energiateák, desszert teák, koktél teák, ayurvédikus gyógyteák, indián teák, fehér teakülönlegességek, csoki teák. Akik vágynak az igazi, arab hangulatra, kipróbálhatják a vízipipát (arab nevén shishát), ami ezen ízesítésekkel használható: citrom, redbull, banán split, hawaiian punch, banán, dupla alma, sárgadinnye, szeder, fehér szőlő, kékszőlő, eper, sárgabarack, rágó, kiwi, vanília, stb. Kényelmes, több személyes fotelokon ülhetünk itt, középen, az asztalon pedig a vízipipa áll. Ez a rész piros-fekete színekben dominál inkább, ezzel kellemes hangulatot nyújtva a szobának.
A következő rész csak nappal van nyitva. Arra szolgál, hogy a vendégek eltöltsenek itt egy kellemes délutánt vagy esetleg ráhangolódhassanak az estére, éjszakára. Kicsit modernebb rész, a zöld és a fehér szín ad nyugalmasabb hatást. Legfőképp borokat, pezsgőket és abszintot szolgálnak fel, így itt nem találunk részeg embereket. Megfelelő hely üzleti megbeszélésekre, találkákra, randevúkra. Innen nyílik egy ’teraszajtó’ féleség, ami talán a legérdekesebb helyre vezet.
Egy külső részre érünk, ahol egy medencét vélünk felfedezni. Az ember álla leeshet ettől a látványtól, hiszen nem messze megláthatja a piramisokat. Az egyik a Destiny iskola épülete. Ez egy külső bár, és érdekes módon a pultrész szorosan a medence szélébe van belemélyesztve, így a vendégek a medencéből rendelhetnek. Kint van pár asztal és szék, de mindenki szívesebben van a medencében.


A hozzászólást Charlaine Tiquet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-14, 14:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-11, 16:47

*Úgy döntöttem, hogy mára bőven elég volt a munkából. A karomnak a kar helyét csináltam, rendeztem, hogy jó legyen és nekem is tetsszen és remélhetőleg majd nekik is teszten majd utána egy ujabb adag papír munkát vettem a nyakamba mikkor végeztem rá néztem az órámra és el húztam a számat, hogy már megint el ment az idő. Úgy döntöttem le megyek Nemesisbe. Szóltam Linnek, hogy hol találnak meg ha esetleg valami miatt kellenék majd maga,hoz a vezetem a táskámat és elindultam. Nem öltöztem ki valami nagy gálásan. Egy fekete magassarkú szandál egy fehér hosszú farmer és egy ujjatlan fehér topp amin fekete minták voltak ez volt rajtam. A táskám pedig egy fehér retikül volt amin fekete minták voltak.Látszik, hogy szeretek egyszerűen és kényelmesen öltözni. Mindig is oda voltam a hosszú farmer és magas sarkú össze állításért ez látszik is a minden napi öltözködésemben. Persze ha kell akkor tudok magamból dámát csinálni, de őszintén megvallva sosem szertem úgy ki nézni mint aki a felső tízezer rittyentetett, de egy bálra, ha mentem véletlen nagy ritkán akkor azért oda persze ahogy illik. Kiegészítőnek hosszú fekete nyakláncot választottam amit feltettem, de a szkarabeuszos láncot nem vettem le. Úgy vigyáztam arra a láncra mint a szemem fényére. Ha véletlen valami miatt le kelet vennem akkor mindig védővarázslattal láttam el, hogy senki se tudja még véletlenül sem el venni. Bár igaz ha fürödtem vagy úsztam akkor mindig le vettem, de a lakosztályban bizottságban volt pláne a védővarázslata el látva. Az egyik csuklómon egy fehér gyöngyből fűzőt karkötő volt a másikon pedig egy egy egyszerű fehér fonalból font karkötő. A fülembe pedig hosszú, ám, de izéléses fekete fehér gyöngyös fülbe valót raktam. A napszemüvegem pedig egyszerűen csak fekete volt hajamat pedig egyszerűen kiengedtem ahogy szoktam. Nemesisben van egy ahol már jártam párszor ez pedig nem más mint a Pyramida bár volt. Nem nagyon sokat jártam ide, de mikkor jöttem akkor képes voltam egész napokat is eltölteni itt. Vagy bent üldögélve vagy pedig kint a medencénél. Hát a medence az valami hu. Kifejezni nem tudom milyen. Imádom, hogy medencéből egyszerűen rá lehet a piramisokra és ami mostanában nekem a legfontosabb lett az, hogy a medencéből ha esetleg le jönnék ide úszni akkro simán rá tudok látni Destinyre. És bizony nem árt, ha ez ember rá tud látni arra az iskolára amit igazgat. És még én mondom szegény Linek, hogy munka mániás. Én se vagyok különb néha. De hát nagyon kell vigyázni Destinyre és építgetni kell a jó hírt mert bizony ez Egyiptom egyetlen mágus képző iskolája. A hírünk meg volt hiszen nem kis hírt kavar az ha valahol iskola nyílik ahol eddig nem volt vagy volt csak bezárták. Csak ügye a jó hírt amit fel kell majd építeni hiszen ez lesz az első tanévünk. Hm. Ahhoz képest, hogy nem akartam munkára gondolni elég szépen arra gondolok. Ilyen munka és Destiny körül forgó gondotokkal léptem be a bárba. És igen a medence mellet a kedvenc termem a bárban. Imádom ezt a megnyugtató termet. Imádtam a bár pult előtt üldögélni. Azért én is tudom milyen okos vagyok. Szeretem ezt a helyet, de keveset járok ide. Pedig színvonalas hely és meg valóban hangulatos arról nem beszélve, hogy nem is drága. Leültem az egyik fotelbe és mikkor oda jött valaki akkor rendeltem.*
Vissza az elejére Go down
Marco Cipriani

Marco Cipriani


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 11.
Tartózkodási hely : Nemesis

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-11, 19:02

* A férfi csendben üldögél bárjában. Csúcsforgalom van, de ő mégis inkább a nőket nézi, és várja, hogy egy igazi falat besétáljon a helyre. A nappali teremben ült, így biztos, hogy ma meg fogja találni éjszakára a megfelelőt. Körülnéz az embereken, de egyik sincs igazán ínyjére. Zöld abszintet iszik, és közben odajön néhány ismerős hozzá, akik kézfogással üdvözlik, hogyléte felől érdeklődnek, majd el is tűnnek. Érdekbarátságok, persze. Sok volt ebből, hiszen az üzleti életben ezek szükségesek. Pár éve csak a bár tulajdonosa, de már elég sok üzleti kapcsolatra tett szert, hogy fentartsa ezt a helyet és még ő is busás vagyonnal büszkélkedhetett. Talán ezért is szerették a nők. A pénze miatt. Jellemző. Felesége nem volt, még komolyabb barátnője sem volt soha. Csak az egyéjszakás kalandokban hitt, és erre a bár pont megfelelő volt, hogy nőket szedjen fel, felvigye őket a lakásába, majd másnak kidobja őket. Ez talán szívtelennek hangozhat, de ő így élt. Nem akart soha komolyabb kapcsolatot, vagy netalántán házasságot. Ő szabad, független férfi volt. Ahogy ideköltözött Egyiptomba, sok minden változott de a függetlensége sosem. Ezért szerette az egyéjszakás kalandokat: semmi szabály, semmi gond, csak a színtiszta élvezet. Persze ilyenkor is volt néha egy-egy bökkenő, de ezek elhanyagolhatóak voltak. Főképp abból volt gond, hogy ha a lány még reggel is többet kívánt, hogy is dobja ki őt a férfi az utcára. Mert persze voltak olyanok, akik rögtön belezúgtak. Ezen nem csodálkozott, hiszen vonzó, fiatal férfi, az lenne a csoda, ha valaki nem szeretne belé. Persze ő ezt mindig kihasználta. És ezen nem akart változtatni soha. Gyerekek? Házasság? Család? Nem, ez nem az ő pályája.
Ekkor meglátja, hogy egy – eddig számára ismeretlen – fiatal nő lép be. Lehet, hogy hallott már róla, ha a hölgy megmondaná a nevét, biztos eszébe jutna, ki is ő, de így kinézetre nem ugrik be neki semmi. Talán ezt a nőt még nem vitte az ágyba? Vagy új errefelé? Ez nagy rejtély számára, amit muszáj volt megoldania. Így odasétált hozzá, majd megszólította sármos, mély hangján. Ennek a nők nem igazán tudtak ellenállni. *
- Jó estét hölgyem, ugye nem zavarom? * udvariaskodik, majd ha a nőtől igenlő választ kap (amiben nem kételkedik), akkor leül vele szemben. Majd eszébe jut valami. *
- Bocsásson meg nekem, hogy ilyen udvariatlan voltam és nem mutatkoztam be. Marco Cipriani vagyok, a bár tulajdonosa. * tudta, hogy ettől a nő rögtön hanyatt vágja magát, márha nem tette volna meg előbb ezt a férfi olasz akcentusától. A hölgy arcát fürkészi, hogy honnan is ismerhetné, aztán rájön, hogy sehonnan. Teljesen új volt számára. Aztán amikor megtudja a nő nevét, eldönti, hogy ha még nem szerezte meg, akkor most megszerzi. Int az egyik pincérnek, aki erre rögtön odarohant hozzá. Na igen, nagy tekintélye volt. *
- Garrel, hozzon nekem és ennek a gyönyörű hölgynek egy-egy pohár fehér bort, de a legjobbat. Tudja, hogy merre találja. * mondja neki, majd Ariához fordul. *
- Ha nem gond, meghívom egy italra. A ház vendége. * kacsint rá, majd folytatja. *
- Kedves Aria, és maga honnan jött? Hiszen egy ilyen csinos hölgy biztos nem egyedül mászkál errefelé. * bókol neki, tudja, hogy hogyan vegye le a lábukról a nőket. *


A hozzászólást Marco Cipriani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-13, 15:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-11, 20:08

*Nézzem az emberek színes forgatagot ahogy ki be mennek ahogy a pincérek ugrálnak ahogy minden jól szervezeten van megoldva és miden fennakadás nélkül mint egy pompásan olajozót szerkezet. Elég jól el voltam mikkor egy kellemes férfi hangot hallottam. Oda fordultam és alaposan megnéztem magamnak a férfit. Hm. Nem rossz, de jó lesz vele vigyázni. Nem azért ültem éveket a pszichológia könyvek felet, hogy egy pasi aki jó képű -nagyon is jó képű- elcsavarja a fejemet. Hát jól néz ki, de attól fületlenül jó lesz vigyázni.*
-Jó napot! nem, nem zavar.
*Hát nem esek hasra pasas akcentusától. Nem is zavar nem is érdekel. Nekem meg angolos egy kicsit a beszédem. Az egy dolog, hogy kis korom óta itt élek, de hát, ha egyszer ős gyökeresek angolos vagyok akkro az meg marad. Bár igaz sok nehézség árán sikerült jól megtanulnom az anya nyelvemet. Ő a bár tulajdonosa. Nagy kunszt. Én meg a húgommal vezetek egy sulit. Ettől sem estem hasra. Túl sokáig tanultam a pszichológiát és nem vagyok szőke se szóval rossz helyen kopogtat a pasas, ha egy éjszakás kalandot akar.*
-Örvendek a szerencsének uram. Igazán szép helyet működtet. Jó híre neve van a bárjának. Én pedig Aria Cantara Wilson vagyok a helyi mágus képző iskola egyik igazgatója.
*Fehér bort? És a legjobbat meg a ház vendége. Na remek. Egy kis flört mi az nekem? Az nem árthat egy jó képű férfivel társalogni meginni egy pohár jó bort. Nem az nem. De pofára fog esni mert én ugyan nem fogok vele ágyba bújni. Attól függetlenül nem kéne minden jó képű pasit rögtön leírnom, de az a helyzet, hogy túl ok bunkóval találkoztam már. Arról nem beszélve, hogy fel ismerem az árulkodó jeleket. Hm. De talán még valami érdekes is kisülhet ebből ki tudja.*
-Igazán nagyon kedves öntől uram.
*Mosolyogtam rá Marcora. És az addig a pulton lévő napszemüvegemet fel tetem a hajamba vagy is hajpántnak használtam.*
-Kis korom óta Egyiptomban élek a családommal. Nemesisbe ritkán jártam eddig, de msot már tulajdon képen az iskola megnyitásával sokat leszek itt.
Vissza az elejére Go down
Polina Wells

Polina Wells


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyiptom, Destiny iskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-11, 21:20

* Elneveti magát a fiú válaszán. Rögtön valami frappánsat próbált válaszolni: *
- Ahhoz ugatnod is kéne, nem? Meg pacsit adni * mondja még mindig nevetve, és örül, hogy kicsit könnyedebb lett a hangulat. Majd válaszol a kérdésére. *
- Szeretek, de ha sportolásról van szó, inkább a röpladba az én műfajom. * meséli neki, majd kiváncsian várja a válaszát. Nem sokan tudják róla, hogy bármit is sportol, hiszen nem nézik ki belőle. Majd végre beérnek a városba és meglátja a feliratot: Pyramida bár. *
- Itt is volnánk. Állítólag nagyon jó hely, több teremből áll és mindegyik másmilyen. * meséli, majd amikor beérnek, alaposan körbenéz. Sok ilyen helyen járt már, de ez mindegyiket ütötte. Végigmentek mindegyik termen, és végül a medencénél állapodtak meg, hiszen a lány imádta a 'vizes helyeket'. Mivel a pult a vízben volt, így levette magáról a felsőt és a rövidnadrágot, majd beleugrott a vízbe. Nem igazán érdekelte, hogy egy szál fehérneműben van, egyszerűen imádta, hogy a víz simogatja a bőrét. Majd feljön a felszínre, és megnézi, hogy Jessie is ugyanígy tett-e, ahogy ő. Odamegy a pulthoz, és kér egy pina colada-t, majd kiül a medence szélére. *
Vissza az elejére Go down
Jessie Warner

Jessie Warner


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 30

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-11, 22:14

*Örül annak, hogy nem érzi úgy Polina, hogy nagyon hülyeséget mondott. Viszont, amit mond azt meglehet oldani, és ezt el is mondja a másiknak.*
- Én is tudok pacsit adni, meg akár ugatni is. *Dönti oldalra a fejét, és egészen jónak bizonyosul a suli, és a lány is, de lehet, hogy csak vele lesz majd ilyen. Ki tudja, azért jobban szeret bunkózni, de mivel most nem lehet, ezért máson kell majd ezt kitöltenie. A séta közben egy témát hoz fel, amire jó kis választ kap.*
- Te röpizel? Ilyen alakkal? *Kerekednek ki a szemei, majd hogy ne tűnjön bántásnak, gyorsan hozzá teszi.*
- Mármint úgy értem, hogy nem vagy kövér, hanem inkább olyan törékeny virágszálnak nézlek. *Lehet, hogy most rontotta el ezt az egészet, de azért mégsem mondhatja, hogy igen vonzó, mert a végén még félre értené a másik, így egy kicsit próbál rajta finomítani.*
- Ne haragudj ha ezzel megbántottalak. *Inkább szabadkozik, mielőtt repülne felé valami. Végül be is érnek a Pyramida bárba, ahol körbe is néz, és hallgatja az információt.*
- Nagyon jó ez a hely. Szerintem sok időt fogok itt tölteni. *Mosolyodik el, majd követi Polinat, hogy merre is megy. Egy medencéhez mennek, amitől már most elámul. Végig nézi, ahogy a lány levetkőzik, és akaratlanul is megállapodik a tekintete a felső testen. Na, igen lehet, hogy nem célszerű előtte levetkőzni, de nem sokáig legeltetheti rajta a szemét, mivel már be is ugranak a vízbe. Kár, hogy nem hozott fürdőruhát, de mivel a másik sem szégyenlős, így ő is kezdi gombolni a nadrágját, majd leveszi. Az ing is ugyanarra a sorsra jut, amire a nadrág, így egy szál boxerban áll, ereszkedik bele a vízbe. Oda úszik Polinahoz, majd amit kér, ő is azt rendeli.*
- Úszni is szeretsz? *Tesz fel egy alapvető kérdést, ha már a vízben vannak, és kortyol is egyet az italból.*

//Fagy ^^//


A hozzászólást Jessie Warner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-14, 20:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Polina Wells

Polina Wells


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyiptom, Destiny iskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-12, 10:37

// olvad : ) //

* A lány tovább folytatja a viccelődést. *
- És trükköket is tudsz? Ül, fekszik, marad, stb.? * kérdezi tőle nevetve, és kiváncsi, hogy ha ezt meg is szeretné viccből csináltatni, Jessie mit szólna hozzá. Talán majd egyszer megteszi. Fura, hogy így el tud viccelődni valakivel, és nem oltotta le már az első pillanatban. Aztán meghallja, mit is mond a fiú a röplabdával kapcsolatos válaszára. Kissé meglepődik, szemei elkerekednek, és pár másodpercig megszólalni sem tud. Ez szíven ütötte. Zavartan végigsimít a karján, majd megszólal. *
- Igen, sokat hallottam már, hogy biztos túl gyenge is vagyok a játékhoz, ha már ilyen sovány vagyok. De azért nádszálnak sem lehet mondani, hiszen kicsi a bors, de erős. * utal arra, hogy magassága sem pont megfelelő a röpizéshez. Mindössze 165 cm, és ehhez meglepően vékony is, de mégis nagyon jól tud játszani. Amíg Angliában lakott, benne volt az egyik röplabda csapatban, aminek szülei nem igazán örültek. Mugli sport, mi a fenét is keres ott a lányok? Persze Polina is megvetette a muglikat, de a röplabda volt a mindene. Ekkor eszébe jut valami. *
- Ha ennyire nem hiszed, egyszer gyere le velem a partra és megmutatom, hogy mit is tudok. * mondja neki, majd rákacsint. Persze, sokan nem nézik ki egy ilyen jéghercegnőből, hogy milyen erők lakoznak benne... Ekkor beérnek a bárba, és miután Jessie válaszol, ez a téma elfelejtődik. Amikor vetkőzik, érzi magán a fiú tekintetét, de nem foglalkozik vele. Hadd nézze, ingyen van. Aztán mikor beugrik, ő is végignéz a fiún. *
~ Nem rossz... ~ * gondolja, majd inkább elkalandozik a tekintete a bár felé és rendel egy italt, és Jessie már mellette is terem, ugyanazt rendeli amit ő. Kiülnek a medence szélére, majd válaszol a fiő kérdésére. *
- Igen, hiszen mindig strandon röpiztünk régen, így kihagyhatatlan volt, hogy ne mártózzunk meg utána a vízben. És te mit sportolsz? * kérdezi kiváncsiskodva, és örül, hogy találtak egy témát, amiről beszélgethetnek. *
Vissza az elejére Go down
Jessie Warner

Jessie Warner


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 30

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-12, 10:55

- Naná, hogy tudok. Amit egy kutya megbír csinálni, azt egy ember is. *Válaszolja vigyorogva, majd egy kicsit rosszul megfogalmazott mondatot mond, ami úgy tűnik, hogy nem is veszi sértőnek a másik. Ennek szívből örül, mert nem akar vele összeveszni.*
- Ez így van. Jó, hogy így fogod fel, mert tényleg nem bántásnak mondtam. *A vigyorgás alábbhagy, egy egyszerű mosolyra, de még mindig nincs vége ennek a témának. A felajánlásra bólint egyet, és hangot is ad neki.*
- Elhiszem én, de benne vagyok. Egyszer lemehetünk a partra. *Válaszol neki, majd még valamire kíváncsi, de nem tudja, hogy hogyan is fogalmazza meg, hogy ne legyen túl félre érthető, de amint megvan elmondja.*
- Éjszakai fürdőzéshez mit szólsz? Csak nem kapnak el a tanárok. *Rántja meg a vállát, mert nem lenne túl célszerű, ha rajta kapnák őket. Majd amint beérnek a bárba, egyből az egyik vizes medencéhez mennek. Természetes, hogy végig néz a lányon most, hogy nincs rajta semmi. Vagyis van, csak épp fehérnemű. Mondjuk a fürdőruha is ilyen, és épp ezért nem is tudja, hogy miért lepődik meg ezen. Amikor beugrik, ő is neki kezd a vetkőzésnek, majd követi Polinat. Majd egy aktuális témát hoz fel, ami mindkettőjüknek megfelelő.*
- Na, akkor majd mi is mehetünk a röpi után fürödni. Természetesen, hogyha benne vagy. *Az utolsónál kissé zavarban van, mert nem tudja, hogy mennyire is veszi ezt természetesnek a másik. A kérdésre viszont elgondolkozik.*
- Hát, leginkább fociztam, meg kosaraztam. De úszni is lejártunk a haverokkal, meg biciklizni. Szóval elég rendesen volt sportolási lehetőségem. *Meséli el ezt a dolgot, majd beleiszik az italba. Finomnak találja, így iszik belőle még egyet. Majd egy újabb ismerkedős kérdést tesz fel.*
- Olvasni szoktál szabadidődben? *Ő nagyon sokat szokott olvasni mikor van rá lehetősége, és úgy gondolja, hogy másnap is van annyija, hogy leüljön egy-két fejezetre.*


A hozzászólást Jessie Warner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-14, 20:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Polina Wells

Polina Wells


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyiptom, Destiny iskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-12, 14:29

- Egyszer szavadon foglak, és megnézzük, tényleg úgy engedelmeskedsz-e mint egy kutya. * mondja neki mosolyogva, majd csodálkozik, hogy Jessie miért hiszi azt, hogy olyan sértődős fajta. Soha nem volt az, és hallott már egypár megjegyzést az alakjáról, így már nem igazán hatotta ez meg. *
- Éjszakai fürdőzés? Benne vagyok! * vigyorog a fiúra, szemei felcsillanak. Visszatért belé a rosszkislány feeling. Mindig is imádta a szabályokat áthágni, még akkor is, ha tudta, hogy kemény büntetést kaphat érte. Jó lesz, hogy valami őrültséggel kezdheti az iskolát. Ahogy beleugrik, nem érzi hidegnek a vizet, inkább kellemesen langyosnak. *
- Ezt megbeszéltük. * mondja mosolyogva. *
- Először bemutatom csodás tehetségemet * itt elvigyorodik * - utána pedig lehűtjük magunkat a tengerben. * mondja nevetve. Szerencse, hogy elhozta röplabdáját, amivel otthon gyakorolgatni szokott, így már csak azt reméli, hogy a parton lesz valamiféle háló. A könyves kérdésre kissé elszomorodva válaszol: *
- Az elmúlt években nem igazán sokat olvastam. Lefoglaltak az edzések, apám báljai, egyebek. Estére persze jól kifáradtam, így az ágyban sem olvastam már, hanem rögtön elaludtam. De remélem itt végre lesz időm rá. Egy csomó elolvasatlan könyvet hoztam magammal. * mosolyodik el, majd elgondolkodik, mit is kérdezzen. Rögtön eszébe is jut. *
- És te honnan valósi vagy? * kérdezi meg tőle, hiszen ahogy a nevéből kihallotta, úgy gondolta, hogy Jessie is biztosan angol. *
Vissza az elejére Go down
Jessie Warner

Jessie Warner


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 30

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-12, 14:50

- Miért akarsz ugráltatni? *Ölti ki a nyelvét, majd egy bocsánatkérés esik a részéről, bár nem mondja ki nyíltan. Mivel nem tudja, hogy a másik milyen, így természetes, hogy finoman próbálja megközelíteni Polinat. A volt barátnője mindenen megsértődött, így inkább nem szól semmit, és ha mégis akkor bocsánatkérés következik. Nem tud kiigazodni a lányokon, mert minden egyéb dolgon megtudnak sértődni, főleg ha az alakjukról van szó. Mikor felhozza, hogy menjenek ki éjszakai fürdőzésre, örömmel hallja, hogy a másik benne van.*
- Na, akkor talán hétvégén ezt meg is csinálhatnánk. Mit szólsz hozzá? *Bár ő már a ma estét mondta volna, de nem tudja, hogy Polina mikor ér rá, így a hétvége az még messze van, és ezért tud tervezni. De azt is megérti, hogyha az neki korán van, és időt akar, akkor a jövő hétben is benne van. Neki teljesen mindegy, hogy mikor mennek, de az biztos, hogy még máshova is elvinné a lányt, nem csak egy ilyen esti fürdőzésre, hiszen biztos van még itt látnia való. A röpi bemutatót is megbeszélve, mosolyog rá Polinara, és a mondatára.*
- A csodás tehetséged... Szívesen megnézem, bár én nem leszek jó játszótárs, mert nem tudok röpizni. Én inkább a focihoz értek. *De azért szívesen benne van mindenben, a szabályáthágástól kezdve, az ilyen játékokig. Ilyen téren tényleg minden evő. Majd egy másik fajta témát hoz fel, hátha azzal is eltudnak így beszélgetni.*
- Ezt szomorúan hallom. Pedig vannak jó kis könyvek, amiket érdemes kiolvasni. *Jegyzi meg, majd tovább hallgatva Polinat, nem érti, hogy milyen bálokról beszél, de arra úgyis rákérdez, csak előtte iszik egy kortyot az italából.*
- Apukádnak milyen báljai vannak? Rendezvény szervező, vagy mi? *Érdeklődve néz a másikra, és alap, hogy a mugli világra tartozó munkalehetőségéket hozza fel. Viszont ő is kap egy kérdést, amire mosolyogva válaszol.*
- Nevadaban születtem. Szép hely, én nagyon szerettem, főleg a környékünket. Jártál már ott? *Azért napokat tudna mesélni, hogy a húgával, és az öccsével miket csináltak kint a kertben. Azért hiányzik neki a két kis testvére, mert nagyon szereti őket, de ha már ide jött, akkor csak bízni tud benne, hogy a szülei ide íratják majd be őket is, hogy együtt legyenek.*
- Van testvéred? *Ebből jut eszébe ez a kérdés is, és ha már ismerkedésről van szó, akkor ilyen dolgokat jó tudni.*


A hozzászólást Jessie Warner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-14, 20:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Polina Wells

Polina Wells


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyiptom, Destiny iskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-12, 16:59

- Ééén? Ugráltatni? Sohaa * mondja ártatlanul angyali arccal, majd amikor a fiú kinyújtja a nyelvét, ál-felháborodott arccal rávágja: *
- Vigyázz, mert elviszi a nyelved a macska! Vagy valaki leharapja. * mondja neki mérges fejjel, majd kitör belőle a nevetés. *
- Rendben, mit szólnál, ha pénteken, mondjuk...kilenckor találkoznánk az előcsarnokban? * kérdezi, hiszen nem tudja, milyen időpont lenne jó a fiúnak, így csak tippelt egyet. A lány mindig ráér, nem igazán tudja, mit kéne csinálnia ebben a nagy iskolában. Ráadásul nem sok helyet ismer, így örül, hogy legalább valakivel ellehet. Lehúzza italát, hiszen már csak pár csepp volt benne, majd odahúzza magához nadrágját, kivesz belőle egy kis pénzt és odamegy a pulthoz. Kifizeti az italt, majd visszaúszik Jessiehez és most nem ül ki, hanem a vízben marad, és onnan szólal meg: *
- Jaj, dehogyis, nem rendezvényszervező. Elmesélem. Hosszú történet, de megpróbálom röviden elmondani. Elég gazdag családból származok, és több száz évre visszamenőleg mindenki varázsló vagy boszorkány volt a családomban. Tehát ősidőkre visszamenően aranyvérű család vagyunk. Apám a Nagyurat szolgálja, ráadásul elég nagy rangja van. Így sok embert ismer, ezért tart bálokat, hogy még több kapcsolatra tehessen szert. Na meg ez elég közkedvelt a gazdag családok körében. Hogy megmutassuk, mennyire gazdagok vagyunk, mennyire csillogóan élünk. * magyarázza. Na igen, a családja mindig is az angol sznobok közé tartozott. Ez ellen nem tudott tenni és igazából nem is akart. Szeretett így élni, semmi pénzért nem cserélte volna el. Szerencsére az ital nem szállt a fejébe, így teljesen normálisan tud viselkedni. Már amilyen normális ő tud lenni. *
- Á, tehát amerikai vagy. Nem, nem voltam, még csak New Yorkban jártam ott, máshol Amerikában nem. Én angol vagyok, Londonból jöttem. * mondja, majd válaszol a következő kérdésre: *
- Igen, van egy bátyám, Thomas. Három évvel idősebb nálam, de ő a Prioritas-ba jár, Angliában. Sajnos szüleink nem nagyon akarták, hogy egy iskolába járjunk... * szomorodik el, majd inkább lehajtja a fejét, Jessie ne vegye észre, hogy elérzékenyült. Igen, elég érzékeny pontja volt ez a dolog... *
Vissza az elejére Go down
Jessie Warner

Jessie Warner


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 30

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-12, 17:22

*Már nem szól semmit, pedig tudna mit mondani, de az nagyon durva lenne, helyette inkább kiölti a nyelvét, amire szintén kap egy megjegyzést.*
- Azt nem hagyom, mert még szükségem van a nyelvemre. *Ajkai szegletében ott bujkál egy apró mosoly, majd az éjszakai fürdőzés időpontjáról esik még pár szó, leginkább, hogy kinek mikor jó.*
- Nekem megfelel. És mondjuk előtte való napokon ráérsz egy kis sétára? *Dönti oldalra a fejét, és kicsit félve tette fel a kérdést, lehet hallani a hangjában, de azért kíváncsi a másik reakciójára. Ő is megissza az italt, és szintúgy kifizeti, majd a vízben egy apró témát kezd el. Leginkább az apjáról, mert mást nem tudott volna kérdezni. Figyelmesen hallgatja végig a kis történetet.*
- Értem. Akkor neked is biztosan sok barátod van. *Jegyzi meg, mert igazából nem tudja, hogy működik ez a bálos dolog, még nem volt egyen sem. Igaz, hogy aranyvérűek neki is a szülei, de ők inkább a mugli életben való elrejtőzködés, beleolvadásról híresek. Egy szóval a hétköznapi emberek életét élik, és csak nagyon szükséges esetben varázsolnak. Ő ebben nőt fel, és igazából, nem veti meg azt sem, aki olyan, mint Polina. Bevizezné a haját, de akkor a zselézett frizurának búcsút mondhatna. Ez jut az először az eszébe, majd válaszol a hova tartozásáról szóló kérdésre.*
- Akkor mindenképp el kell jönnöd megnézni. Ha akarod körbe vezethetlek. Tudok, egy nagyon szép helyet. *Mondja mosolyogva, bár azért kíváncsi, hogy a lány elfogadja-e a meghívását, hogy egyszer majd haza viszi, és akkor körbe járják Nevada legjobb helyeit. Nem akar túlságosan is sokáig csöndben maradni, így egy újabb kérdést tesz fel. Amint látja, hogy nem igazán volt túlságosan is nyerő a kérdés.*
- Én sem vagyok a testvéreimmel, de mondjuk ők még ehhez az iskolához fiatalok, de majd ki tudja, mit hoz a sors. *Próbálja valamennyire biztatni a másikat, majd hogy ne legyen szomorú közelebb úszik hozzá, és átöleli, ahogy a barátokat szokás.*


A hozzászólást Jessie Warner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-14, 20:14-kor.
Vissza az elejére Go down
April Kathleen Farrell

April Kathleen Farrell


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 38
Tartózkodási hely : Destiny Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-13, 12:03

*Tikkasztó meleg napra ébredtünk. Mindenfelé csak a forróság, és a párolgó homok. Szinte már délibábokat is látni lehetne annyira meleg van. Mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás, és pihenés. Többek között ezért is gondolta úgy Kathleen, hogy elmegy egy kicsit hűsölni, és pihenni. Ráfér, hiszen szeptembertől rengeteg kis nebulót fog oktatni, és kell neki is egy kis kikapcsolódás. Noha már aklímalizálódott, hozzászokott ehhez a meleg, egyiptomi, sivatagos helyhez, de olykor még mindig nehezen viseli el az időjárást. Többek között ezért választott laza, nyárias ruhát, és ezúttal a haját összefogta, majd elindult. Nemsokára a már gyakran hallott helyhez érkezik, és körbenéz. Teljesen lenyűgözi őt a bár. Valahogy első látásra megtetszik neki. Hamar be is sétál, majd a medencéhez megy. Persze hallott arról is, hogy van medence a bár egyik részén, így a ruhája alá egy csábos fürdőruhát válaszott. Nem kellett sok a nőnek, hiszen levette a ruháit, és máris a vízbe ment. Persze nem fogta magát, és ugrott egy nagy bombát a vízbe. Mégiscsak felnőtt, nem pedig egy kis kölyök. Szépen lassan a medence széléhez ment, leült, és belógatta lábait a vízbe, végül belecsúszott, és nekilátott úszni. Egyenesen a bár felé vette az irányt, hiszen inna is valamit, és egy kellemes, és különleges koktélt szeretne inni.*
- Lamborghini koktélt szeretnék.
*Mondja, lágy és selymes hangjával, majd amint megkapja az italt, nekiáll iszogatni.*
Vissza az elejére Go down
Polina Wells

Polina Wells


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyiptom, Destiny iskola

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-13, 14:32

- Persze, hogy mindenkire nyújtogathasd, mi? * kérdezi nevetve, majd ő is kinyújtja a fiú felé a nyelvét. *
~ Mint az óvodások... ~ * gondolja mosolyogva magában, majd meglepődik a fiú kérdésén. *
- Nekem van egy kis dolgom még ebben a pár napban, így inkább maradjunk a péntek esténél * mondja, és ezzel a témát lezártnak is tekinti. Persze ha a fiú nem reagál még rá valamit. *
- Barátok? Hát...ezek inkább érdekbarátságok. * húzza el a száját. Elkerekednek szemei, amikor Jessie meghívja őt Nevadába. Egyetlen fiú sem hívta még meg őt így soha magához, pedig volt pár ilyen helyzete. Hiszen alig pár órája ismerik egymást! Kicsit gyors volt ez neki, így halkan nyel egyet, majd kissé visszahúzódóbban válaszol: *
- Lehet róla szó... * kissé kényelmetlenül érzi magát, és reméli, hogy ez a téma hamar el fog terelődni másfelé. Végigsimít karján, és közben gyengéden beleharap az alsó ajkába. Nála ez egy rossz szokás, sokszor csinálja ezt, amikor ideges. *
~ Túl gyors, túl gyors... ~ * csak ez zakatol a fejében, és ezután sokkal hűvösebb, tartózkodóbb lesz. Sokáig inkább csak csöndben marad, majd ezt Jessie válasza töri meg. Csak pislog, amikor a fiú átöleli. Nem ölelkezős típus, szülei még talán sosem ölelték át, bátyja is csak egyszer-kétszer, pedig talán ő a számára legfontosabb családtag. Lecsukja a szemét, és amikor pár másodperc után kinyitja, a fiú már visszahúzódott. Ekkor a lány feláll a medence széléről, vizes testére húzza ruháit, majd habogva szól a fiúnak:
- Nekem most mennem kell, de akkor pénteken, 9-kor az előcsarnoknál. Szia! * majd elfut az iskola irányába... *
Vissza az elejére Go down
Jessie Warner

Jessie Warner


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 30

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-13, 14:50

- Nem azért. *Egy apró titokzatos mosoly ül ki az arcára, persze a nyelv nyújtogatásra is érthető ez a mosoly. Viszont nem jön össze, hogy előtte még egy kis sétára invitálja a másikat, végül is megérti, hogy más dolga van, de azért nem törik le a péntek még mindig megvan. A barátokról nem túl sok mindent szól Polina, így észre veszi, hogy talán szüksége lehet egyre, bár ki tudja. Ő így gondolja, legfeljebb majd leállítja a lány, hogyha nem szeretné a fiút a barátjának. Azért próbálkozik, hogy valamennyire a másik barátja lehessen, mert azért neki is el kéne egy itteni barát. Mikor meghívja haza, akkor sem a kívánt reakciót mondja, de végül is, még nem mondta, hogy nem.*
- Rendben. *Egy mosoly ül ki az arcára, a szokásos mosolya, amit szinte alig bír lemosni magáról, hogyha jól érzi magát. Azért nem szeretné, hogyha mindenki így ismeri meg, így ki tudja, hogy a következő alkalommal, mással hogyan is viselkedik. Majd oda úszik mellé, és megöleli amolyan nyugtatólag, de nem úgy néz ki, mintha a másik szeretné ezt az ölelést, így hamar el is engedi. Amikor búcsúzkodik a lány, akkor meglepődik, mert erre nem számított. Lehet, hogy rosszat mondott? Bár ez megfordul a fejében, mégis kizártnak tartja, legalábbis szeretné így hinni.*
- Oké, menj csak, és ott leszek. Szia. *Még egy kedves szót szól hozzá, majd egy kicsit úszkál még a medencében, bár nem tudja, hogy mennyire lehet, de csak átúszik a másik oldalra, ahol ki is ül a medence szélére. Kicsit hagyja, had száradjon meg, és amint ezzel megvan, odasétál a ruháihoz, és felveszi azokat, majd elindul a hálókörletébe.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-22, 19:56

- Esetünkben az alma egyik fele igen messzire esett a fájától.
* Figyelmesen hallgatom Davidet. Úgy tűnik nem csak a bókolásra tudja azt a szervét használni ami a fejében van. Igen elmés kifejtést kapok a válaszomra. Ez már egy eléggé pozitív dolog. Nem szeretem ha üresfejűekkel társalgok, akiknél ott kimerül a beszélgetési témák száma, hogy suli, buli és kviddics. Na meg az sem árt ha van saját véleményünk a dolgokról. Davidnek úgy tűnik van.*
- Ne gondolkozz, csináld ...
* Teszem hozzá az okfejtés végére. Úgy látszik sikerült egy olyan pontot találnom amivel elvesztettem a bájamat. Ennyi lett volna !? Hát majd meglátjuk..*
- Kanada, Winnipeg.
* Ebből leszűrheti a fiú, hogy nem éppen a szomszédból jöttem. Bár ezek szerint ő se éppen egy köpésre lakik innen. Ha kérdez még valamit akkor természetesen kifejtem a dolgokat.
Megérkezünk a bárba. Kicsit mellbe vág a sok barna szín, de aztán megszokom. Elég kellemes helynek tűnik. *
- Rád bízom a választást. Most járok itt életemben először.
* Fordulok David felé, miközben szemügyre veszem a helyiséget. Nekem túl sok a barna, viszont megpillantok egy ajtót és látom, hogy ott is eléggé sokan vannak.*
- Arra mi van ?
* Bökök az ajtó felé, ami lehet, hogy illetlen, hiszen nem szokás mutogatni. De hát a kíváncsiságomat ki kell elégíteni.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-22, 22:15

- Hm. Esetünkben? Elmeséled?
* Kérdése kedves, és figyelmes természetesen. Kiváncsi a lány életére, ez csak természetes, hiszen szereti megismerni azokat, akiket kedvel. Ami a fejében lévő szervét illeti, igen is hasznos kis jószág, és nem csak a számára előnyös dolgok miatt. Jó igaz, kissé önző a fiú, de nem csoda azok után amilyen élete volt, van, és talán lesz is. Kissé bizonytalan világba született, így jobb nem is feszegetni a témát.*
- Mit? Mit csináljak?
* Hajol teljesen a lány arcához, majd elmosolyodik, végül kihúzza magát, és hátrál egy lépést. Ő már feladta a lány elcsábítását, hiszen úgy tűnik számára, hogy ez reménytelen, és akkor mégis minek törje magát? Hagyja, hogy minden úgy történjen, ahogy szükséges, ahogy... a nagy könyvben le van írva.*
- Jó messziről. Miért Egyiptomba jöttél?
* Kérdez, és valójában meglepődik azon, hogy Kelly egy teljesen más kontinensről csöppent ide, és hát, nem éppen a legközelebbiről, hanem talán a lehető legtávolabbról. *
- Édesanyáddal van nézeteltérésed?
* Hangja sejtelmes, és érdeklödő, hiszen tényleg érdekli, hogy miért is jött ennyire messzire a kislány. Hiszen még az. Fel sem nőtt.*
- Amúgy választani nem tudok, nem tudom mi merre van, először járok itt őszintén megvallva. Számomra ez amolyan felfedező út. Csak éppen annyi különbséggel, hogy hallottam ahogy a hálókörletben susmorognak a bárról, és hallottam azt is, hogy merre van. Gondoltam eljöhetnénk. * Mosolyodik el, majd a bárpulthoz megy, és megszólal.
- Hé, én egy Cranberry Kick-et kérek, a hölgynek meg egy... Roy Rogers-t *Majd Kelly felé fordul, és megszólal. * Amit neked kértem alkoholmentes. Grenadine, citromlé és gyömbér van benne, de ha akarod változtathatunk még a rendelésen.
*Mosolyodik el, majd várja a lány választását.*


//Elnézést a lassú reagálásért//
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 12:05

- Röviden annyi, hogy kinézetre tényleg hasonlítunk, leszámítva ezt * Itt megrázom a hajam, ami a vöröses árnyalatából szőkéssé válik, majd gyorsan vissza* - Viszont belül teljesen mások vagyunk. Ő az a sznob , mindenkit lenézek típus.
* Magyarázom meg röviden, hogy mi a különbség anyám és köztem. Egyszerűen annyira máshogy nézzük a dolgokat, hogy az valami hihetetlen. *
- Hát, rád bízom..
* Nézek a fiú szájára, miközben beleharapok az ajkamba, utána amikor kihúzza magát , a tekintetem visszatér a szemére. Majd a jó messziről megállapításra, mosolyogva bólintok egyet. *
- Nem önszántamból. Ez egy fajta büntetés.
* Akaratlanul, de egy elégedett vigyor terül szét a számon. Egyszerűen nem tehetek róla, hogy imádom bosszantani a szüleimet.*
- Édesanyámmal, édesapámmal, húgommal.. egyedül a nagybátyám ért meg. Kiállhatatlan a családom nehezen lehet együtt élni velük. És téged mi vezérelt ide Angliából ?
* Vonom meg a vállam, majd visszakérdezek. Követem Davidet a pulthoz.*
- Bemelegítésnek megfelel . Nem akarom, hogy meglásd a vadmacskát így az első alkalommal.
* Mosolyodok el, miközben már meg is kapjuk a poharakat. Belekortyolok a finom, hűsítő nedűbe és elégedetten állapítom meg, hogy jól választott. Tökéletesen lehűt. Márpedig ez az amire most éppen vágytam.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 12:27

- Oh, értem. És... te milyen vagy belül? Hiszen azt már tudom, hogy kívűl csodás, és... a hajaddal mit csináltál?
*Kérdez rá meglepődött tekintettel, hiszen nem érti, hogy mitől változott meg a lány haja szőkére, de örül, hogy nem maradt tartós az a hajszín, hiszen ha jobban belegondolunk, a vörös tincsek vonzzák a legjobban a fiút Kellyhez. Majd kiderül az is, hogy a lány miért került ennyire messzire az otthonától, és a fiú számára teljesen érhetővé válik a dolog. Mintha nyitott könyvből olvasna*
- De úgy tűnik számodra inkább ajándék mint büntetés. Mintha örülnél annak, hogy ennyire messze kerültél mindenkitől, és mindentől, ami eddig a részed volt. Mellesleg nem értem, hogy mi bajod a szüleiddel. A családoddal. Örülhetsz, hogy neked van. Nekem az anyám meghalt. Apámnak van felesége, így lett egy mostohaanyám, és kiderült, hogy van egy féltestvérem is, aki évekkel ezelött elveszett. Olyan családban élek, amiről évekig nem tudtam. És van egy féltestvérem is Lea, de... senki nem tud róla semmit. Tudod, más talán bármit megtenne az életedért.
*Mondja kissé dühösen, hiszen ami Kellynek megvan, az Davidnek nem lehetett, és ez fájdalmas érzéseket gyullaszt benne. Nem könnyű így élni, de persze nem dühös a lányra, és próbál türelmes hangon maradni, ami olykor kissé nehéz, de megpróbálja.*
- Engem az, hogy tanuljak, és hogy megkeressem a féltestvérem, hogy tudjam merre van. Mert biztos vagyok abban, hogy elrabolták.
*Szól halkan, majd miután a koktélokat megkapják, Kelly-t az egyik asztalhoz vezényli, hogy üljenek le, miközben a fiú már issza is a saját italát.*
- Amúgy nem zavarna a vadmacska sem. Sőt...
*Mosolyodik el, de közben nem olyan közeledő, mint mikor találkoztak a lánnyal, és ez részben jó jel.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 13:08

- Hát fedezz fel.
*Csúszik ki a számon, még mielőtt gondolkodhatnék valami ütős válaszon. Inkább gyorsan válaszolok a hajas témára.*
- Hát ötéves voltam amikor kiderült, hogy örököltem ükanyám metamorfmágus képességeit. Azóta tudom változtatni a hajam színét meg ilyenek.
* Csak ugye az a baj, hogy rosszban vagyok a nagyival és nem hajlandó segíteni a hasznomra fordítani ezt a képességet. De talán idővel magam is rájövök.*
- Igen ajándék de erről a szülőknek nem kell tudni.
* Jegyzem meg úgy mellékesen , miközben hallgatom az ő történetét.*
- De most szinte ugyanúgy vagyunk. Családtól messze, és új lappal lehet indulni.
* Igazából nem tudom mit mondjak.. Nem vagyok az a típus aki egy ilyen történetet hallva elkezd sajnálkozni az illetőn. Úgy gondolom, hogy ha ezt csinálnám akkor még jobban éreztetném vele, hogy milyen szar sorsa volt.*
- Hát én szorítok neked !
* Rakom keresztbe két ujjamat mind két kezemen. Most mit mondjak erre !? *
- Grr !
* Karmolok a levegőbe , miközben olyan macskás morgást imitálok. *
- Van még rajta csiszolni való * Nevetek , majd én is iszok az üdítőből.*


A hozzászólást Kelly Lux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-23, 14:08-kor.
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 13:24

- Ez nem kissé meggondolatlan tanács? *Kérdezi mosolyogva, majd figyeli a lányt, ahogy nekiáll mesélni a hajával kapcsolatban. Persze David minden egyes szóra odafigyel, miközben benne már meg is fogalmazódik egy apró kis viccelődés*
- Oh, tényleg. Hallottam az ilyenekről. Én segíthetek neked. Milyen színű hajfesték legyen?
*Gonoszkodik, de persze megérti a lányt. Tényleg jó lenne a tudásával tisztában lennie, hiszen nem véletlenül van ilyen "különleges" tehetsége. Majd persze szóba kerül az élettörténetük is, ami se a lánynak se a fiúnak nem a megálmodott tündérmese, bár, azokban ki hisz. Rövidesen hallja a lány csilingelő hangját is, meg azt, hogy szorít, mire csak kedvesen mosolyog. Nem túlságosan foglalkoztatja a múlt, inkább a jövőbe néz. Végül előbújik a lány vadmacska énje, ami igencsak tetszik Davidnek.*
- Hmm... neked az alkoholmentes koktél is árt? *Gonoszkodás továbbra is, miközben a lányt közelhúzza magához a derekánál fogva, majd megszólal. Persze nem erősen szorítja Kelly-t*
- Szeretem megszelidíteni a vadmacskákat.
*Hangja lágy, és mosolya lehengerlő. De vajon mennyire hat Kelly-re*


Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 14:07

- Te beszélsz ?!
* Nevetek fel. Az elébb még ő mondta, hogy az életét a kezembe adja. Természetesen nem gondoltam, hogy komolyan mondja.*
- Haha.
* Bököm meg picit viccelődve a gonoszkodására. Nem veszem mellre, hiszen nem vagyok az a típus aki komolyan veszi a dolgokat. Néha ez rosszul is jön.*
- Ugyan, egyesek szerint nekem a levegő is árt. Alapjáraton vagyok ilyen.
* Legyintek majd tovább iszom az üdítőmet. Vannak akik nem bírják a viselkedésemet, de azok nem sokat időznek mellettem. Megszoksz vagy megszöksz, ez a mottóm. És úgy látom David inkább a másodikat próbálgatja. Hagyom, hogy közelebb húzzon magához. Nem zavar, sőőt.. *
- Óh, nem tán ez a hobbid ? Ezek szerint nagy a szakmai gyakorlatod e téren.
* Már pedig én nem leszek a következő a száz egyike akik megdőlnek neki. Legalább is remélem, hogy ellen tudok állni és bírom a strapát, miközben még élvezem is az egészet. *


// Bocsi , hogy eddig tartott csak közben elveszett amit írtam -.-" //
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 14:24

- Nos, igazad van. Talán nem kéne figyelmeztetnelek, de én mindent komolyan veszek, és szeretek valamit vagy valakit alaposan felfedezni * Mosolyodik el, hiszen tényleg szinte mindent teljesen komolyan mond, és komolynak vesz. Ismeri persze a tréfát is, de próbál mindent a számára előnyös képre fordítani, és ez neki úgy tűnik most is megy. Illetve megyeget.*
- Levegő? Árt? Hm. Az érdekes lehet. *Mondja, majd úgy tesz, mint aki tényleg elgondolkozik ezen, és hosszasan iszogatja a koktélját, ami Kelly italával ellentétben igencsak tartalmaz alkoholt, de hát a fiú így szereti. Azután persze a vadmacska témánál megakadnak, mégis miért ne? Ha az egyik fél játszik, akkor a másik is nyugodtan. Tehát, magához húzta a lányt, és ahogy észrevette, Kelly-t ez nem igazán zavarta. Sőt, mintha egyátalán nem zavarta volna, de akkor most semleges volt az egésszel szemben, vagy pedig élvezte? Ki tudja... De ez azért egy ideig a fiú gondolataiban fog motoszkálni.*
- Hát lebuktam. Nem hobbim, ez a hivatásos szakmám. Gyakorlatom meg van, de hozzád hasonló vadmacskával még nem találkoztam. Amolyan "vad vagyok, de szelidíthető - egy darabig -" típusnak tűnsz, és ilyennel még nem volt dolgom. Talán egyszerűbb lenne ha leitatnálak.
*Félig igazság, félig hazugság. Tényleg nem találkozott ilyen lánnyal, de pont ezért marad vele szemben kissé távolságtartóbb. Amolyan két lépés előre, egy hátra, pedig általában nem így szokott lenni. Szívesebben alkalmazza a teljes gázzal előre helyzetet, de úgy tűnik van akinél ez nem jön össze. Ezért persze tiszteli is a lányt, hiszen nem túl sokan tudtak ellenállni Davidnek.*


//Semmi, én alapból lassú vagyok Very Happy hozzám képest gyors voltál Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 14:49

- Hát az jó ha az ember alapos munkát végez.
* Nem, nem akarom annyira piszkálni a gyereket, de valahogy ezt hozza ki belőlem. No meg az sem mellőzhető szempont, hogy tetszik. Igen, tetszik de valahogy még sem akarom így gyorsan megadni magam.
Azért olyan tipikus a dumája, de még is máshogy hat az egész az ő szájából hallva, mintha mástól hallanám. Ami durva, mert általában lepattintom gyorsan az ilyeneket. Kivétel ha nagy ritkán olyan állapotomban találnak az ilyen, hogy gyorsan ágyba. De ez nagyon nagyon ritka. Én pedig nem vagyok az egyéjszakás típus, akit könnyen meg lehet kapni. *
- Szóval nem volt ilyennel még dolgod.. * Ismétlem meg * - Ez igazán megtisztelő.
* Lassan a poharam fenekére nézek, mert elég kevés van benne..*
- Tudod, az ember úgy tapasztal, ha játszik a ravasszal.
* Kacsintok rá, majd ki is iszom az utolsó kortyot a pohárból. Bár a leitatlak dolog kicsit ijesztően is hangozhat. De most szemet hunyok e dolog felett. Csak nem olyan elvetemült.. Egy pincér azonnal az asztalunknál is terem, amikor lerakom az üres poharat az kis alátétre.*
- Egy olyat amit ő iszik.
* Mutatok a fiú poharára és a kis pincér gyerek azonnal le is vágja, hogy mit kérek, rögtön meg is kapom. Hmm, ez jó ütős. De finom is.*
- Igazán jó az ízlésed.
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime2010-08-23, 15:09

- Talán. Úgy gondolom relatív. Attól függ, hogy mit akar az ember alaposan elvégezni. *Gondol bele, és a saját gondolataiba mélyed. A fiúnak sem könnyű, hiszen számára Kelly egyedi eset, így próbál vele óvatos lenni. Meg akarja szerezni, de nem kimondottan egy éjszakára, hiszen valamiért kezd vonzódni a lányhoz. Talán azért, mert nem az a "könnyen megadom magam" típus, és ez Davidnek tetszik. Aki neki ellen bír állni Davidnek, és akit nem sikerül egy napon belül ágyba vinnie, azt tiszteli. De úgy tűnik, ebben az esetben némivel több van a háttérben. Majd ahogy Kelly elismétli a fiú szavait, kissé kezdi kellemetlenül érezni magát. De persze nem rossz értelemben, csak fura neki, hogy a lánytól is hallja azt amit önmaga is tud*
- Igen, nem volt még. *Mondja, és kedvesen rámosolyog a lányra. David is észreveszi, hogy Kelly itala kezd elfogyni, így várja, hogy a lány rendeljen magának, ha akar, és persze rendel is. Egyedül azon lepődik meg David, hogy Kelly egy igazán erős italt választ magának, de csak a lányra mosolyog*
- Úgy tűnik te leitatod magad. Nekem már könnyű dolgom lesz *Vigyorog a lányra és óvatosan végigsimít a bársonyos arcon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pyramida bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pyramida bár
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Nemesis :: Szórakozó negyed-
Ugrás: