Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Linn Wilson lakosztálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-09, 23:54

Leírás később.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-10, 00:10

*Jó pár napja itt van már nővérével együtt a piramisban, kezdi egyre otthonosabban érezni magát. Már kipakolt a bőröndjeiből, berendezte ízlése szerint a szobáját, alig várja már, hogy minél többen legyenek és elkezdhessen tanítani. Az asztalnál üldögélve temetkezik a papírokba, amióta tervezték már testvérével és ismerőseivel a megnyitást, azóta nem bír magával.*
~Még jó, hogy mi már itt lehetünk, nem kell várni a többiekkel együtt szeptemberig, hogy belépjünk, alig várom már az egész tanévet.~
*Mint egy rossz tinédzser, úgy viselkedik, nem bír nyugton maradni. Haját eltűri szeméből, majd egy csattal laza kontyba fogja, és hátradől a székben olyannyira, hogy kockáztatja a hátraesést.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-10, 01:06

*Amióta itt vagyunk azóta már berendezkedtem és az egész iskolát körbe jártam, hogy tudjam mi hol van a húgommal betrendeztük az igazgatóit és dolgoztunk gőz erővel, hogy szeptembere mindenre készen legyünk. Őszintén szólva elégé aggódom, hogy hogy lesz ez a tanítás. Más az, hogy valaki jó mágus és tudja mit csinál és más az, hogy azt meg is tanítsa a diákoknak. Arról nem beszélve, hogy Destiny Egyiptom egyetlen ilyen iskolája. Elégé aggódtam emiatt amit ugyan próbáltam rejtegetni, de hát ügye drága húgicám elöl nem nagyon tudtam. Nem is szertem ezt, a képességét, hogy mindig tudja az érzelmeit és még az is, hogy nem tudom magam kidühöngeni se magam mellette mert le tud nyugtatni. Nem nagyon szertem ezt soha, de megszoktam. Mondjuk ő meg azt a képességemet nem szerette, hogy bizonyos mozdulatuknál mindig történt valami. Sajnos ezt a képességemet nem tudtam sosem kordában tartani. Elég volt egy kis legyintés és lehet, hogy leborítok egy asztalból mindent, de ha ugyan ezt megismétlem akkor már nem. Egyszerűen lehetetlen volt nyomon követni, de nem volt baj. Ritkán került előtérbe a képességem és aránylag nagy kárt sosem okozott, de azért valahol mélyen még is féltem, hogy egyszer nagyon nagy bajt okoz ez a kis extra képesség. A húgom lakosztálya felé tartok. Tudom, hogy késő van, de azt is tudom, hogy a húgocskám még bizony fent van és biztos dolgozik. Egy fekete hosszú koptatott farmer van rajtam hozzá egy ujjatlan fehér toppot vettem fel amint fekete minták vannak ehhez az egészhez egy fekete magassarkú szandált választottam a nyakamban ott logót a szkarabeusz. Aggódtam mert három volt a medálból, de mi mire ide értünk már csak kettő volt. És ez nem kis aggodalomra adót okot hiszen, ha a medálok össze érnek akkor az iskola körül védőpajzsot hoznak létre ami így msot egy alkotó lelem híján gyenge volt, de termesztésen azt nem lehet mondani, hogy veszélyes esetén semmit sem érne, de azért még is csak érdekelne, hogy hova tűnt a harmadik medál. És ami talán a legfontosabb kérdés. Kinek a kezében van. De mindegy ezen bőven ráérek töprengni még. A húgom ajtaján kopogok és várok, hogy kiszóljon, hogy mehetek. Közben a gondolataim máshol cikáznak. Elég sok minden kering a fejemben. Az iskola megnyitása, a diákok, a tanítás és apám. Igen az apám. Sosem jöttem ki vele jól. Ő mást akart mint én és ez fordítva is. Mikkor bele fogtunk a suli újjáépítésbe akkor Linnek azt mondta, hogy ez nagyon jó ötlet és büszke rá, hogy ez az ő lányának jutott az eszébe. És nekem mit mondót? Hát meg lepődtem volna, ha azt mondja, hogy jó ötlet. Nekem nem azt mondta mint Linnek. Nem,nem. Engem leszidott, hogy hogy mehetek bele ilyen marhaságba és nem fog ez sokáig működni és ez idő pocsékolás. Hát igen. Apám ott kötött belém ahol csak tudod. Mikkor lekezdtem tanulni a pszichológiát és a hipnózist meg az lakváltást akkor leszidott mert nem fizikai dolgot tanultam. Éppen ezért, hogy az ő kedvére tegyek beiratkoztam egy önvédelmi tanfolyamra. Az oktatom Peter nagyon rendes pasas volt és nagyon jó tanár volt. És mi volt apám reakciója. Na hát az, hogy ez hülyeség. Azt hittem le vágom magamat hídba mikkor meghallottam, hogy ez milyen hülyeség mikkor már tanultam, egy mágia ágat nem is akár milyet. De hát igen az évek során már rá jöttem, hogy akár mit teszek az nem lesz jó neki. Hát elég sok gondolat cikáztak a fejemben miközben vártam, hogy a húgom mondja, hogy mehtek be. Miközben gondolkodtam a karkötőmet piszkáltam.*
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-10, 18:40

*Elgondolkodva mered maga elé, pontosan érti, mit érez nővére a megnyitással kapcsolatban képessége révén. Ő is kételkedik, hogy jó ötlet volt ilyen hirtelen és gyors sebességgel megnyitni az iskolát, de ezt Aria előtt nem mutatja, még a végén bebizonyítaná, hogy neki van igaza az érzéseivel kapcsolatban. Tovább dolgozik, mikor meghallja a kopogtatást, tudja jól, hogy csak egy ember van, aki itt van, így kiszól.*
- Gyere be, Aria!
*Mondja nyugodtan, miközben a papírjaiba mélyed vissza, de kíváncsi is rá, hogy miért keresi a nővére, nem sokszor szokták egymást zavarni, csak reménykedik benne, hogy nincs semmi baj, és nem azért keresi.*


A hozzászólást Linn Wilson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-11, 07:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-10, 20:30

*A karkötőmet piszkálom és teljesen gondolataimba mélyedek mikkor hallom, hogy be mehetek. Na igen édes húgom pontosan tudja nagyon jól, hogy én állok oda kint az ajtó előtt és nem más. Na de mondjuk igaz ezen nem kéne meglepődnöm, de azért a húgom még mindig tud nekem meglepetést szerezni bőven. De azért már lassan kezdem megszokni a dolgot. Bemegyek a húgom lakosztályába és becsukom az ajtót és körül nézek. Rend és tisztaság mint mindig. Már nem mintha, hogy ha baj lenne mert nálam is rend van meg tisztaság, de addig még Linnél úgy tűnik mintha már hónapok óta ott lenne addig nálam látszik, hogy nem rég érkeztem. Nála sehol egy doboz és mindenek meg van már a helye nálam viszont elvétve akad egy-két doboz és még nincs meg midnek a helye. Oda megyek a húgom széke mögé és előre tolom óvatosan, hogy ne tudjon hintázni.*
-Ne hintáz mert ha hátra esel nem, hogy tanítani nem fogsz, de járni se sűrűn, ha eltöröd valamidet.
*Majd kibontom a laza kontyát és oda varázsolok egy fésűt és elkezdem fésülni Linn haját. Fekete, hosszú hajában egyetlen csomó sincsen vagy bog, de azért én fésülöm. Nem tudom honnan jön ez. Egyszer régen megkért, hogy fésüljem ki a haját mikkor még kicsi volt és anyu meg apánk nem volt otthon és kifésültem neki. Utána így rám ragadt és, ha így kettesben voltunk akkor mindig a haját piszkált. kifésültem neki, befontam neki vagy illyes mi. Ez így tényleg rám ragad, de szertem csinálni. Most csak fésültem majd letettem a fésűt és fogtam a hajgumit amivel a kontyát rögzítette és elkezdem neki be fonni a haját, de nem ez lesz a vég kifejlet. Befontam neki lazára majd azt laza kontyba fűztem neki. Pár másod percig csak csodáltam a művet majd újra kiengedtem a haját és újra fésülni kezdem. Én akár meddig el voltam így akár meddig. Megcsinálom, kibontom és ez így tovább addig még valamelyikünk meg nem unja vagy addig még el nem fárad a kezem.*
-Mint mindig msot is túlsókat dolgozol Linn. Nézz rá az órára. Megint nem fogsz aludni éjjel. Irány az ágy.
*Mondom közben Linn hajával szórakozom. Lettem a fésült és erre a mozdulatra kivágódott a lakosztály ajtaja. Nem dőlt ki meg nem lett baja az ajtónak, de nagyot csattant. Sóhajtva mentem oda és csuktam be az ajtót.*
-Ez a képesség fog a sírba vinni.
*Mondom miközben Linn hajával foglalkozom újra.*
-Nincs ennyi papír munka a világon mint amennyit te csinálsz mostanában.
*Mosolyodom el és közben csak csinálom a húgom haját.*
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-10, 22:36

*Naná, hogy tudja, saját magán kívül még nem igazán vannak a kastélyban más embeek, főleg nem olyanok, akik este 11-kor zavarnák. Elmosolyodva hintázik, ahogy várja nővére bejövetelét. Volt ideje rendezkedni, hamarabb jött két nappal, mint Aria, ennyit jelentett a pakolás szempontjából. Ahogy előretolják, duzzogó arccal figyeli a nőt.*
- Ugyan már, hányszor hintáztam már különböző székeken és helyeken, mégse törtem el semmimet. Egyébként is akkor egy bájital, és semmi bajom.
*Von vállat, és szelíden tűri, hogy a haján birizgáljon Aria, mennyit szórakoztak vele kiskorában. Hiába voltak tűz és víz jelleműek, mindig is jóban voltak a természetes testvéri hajbakapások ellenére is. Lehunyja szemeit, és hátradől a székben.*
- Ugyan már, egy-két éjszakai melóból senki se lett semmi baja. Nyugi.
*Küldd rá egy kevés nyugtató hullámot, majd ránéz a papírhalomra, és felnevet kedvesen, majd megrázza fejét.*
- Tudnék még találni, ha akarnék.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-16, 20:26

*Jó hát én éjjeli bagoly volnék szóval nekem aztán tök mindegy, hogy éjjel van vagy nappal. Én az olyan mázlisták közé tartozom, akiknek elég 3-4 óra alvás és tök fittek. Na, jó mondjuk, nem bírnám hónapokig azt a mentett, hogy csak 3-4 óra, de attól függetlenül mondjuk pár hétig simán. Egy viszont mindig meg maradt. Hogy az a pár óra kell. Mindenképpen. Ha akár 10 perccel is kevesebb, akkor kész. Zokni vagyok agyilag is. Képes vagyok bealudni akkor állva. Nagyon furcsa alvási szokásaim vannak, de már megszoktam és persze alkalmazkodtam ahhoz, amit a szerveztem akart. Bár néha nem nagyon örültem a szerveztem "beállításainak". Csak sóhajtok Linn válaszán. Tipikusan az én kis húgom. Csak ő képes ilyen választ adni. Ha nem ezt mondta elgondolkodom, hogy biztos ő-e az vagy valaki más. Nem hagyom, hogy újrahintázni kezdjen a széken.*
-Ha én is látom, ne hintáz. Ha hintázni akarsz, vegyél egy hintaszéket.
*Egyszer még kicsi voltam akkor elkezdem én is hintázni a széken, de hátra estem és bevertem a tarkómat az asztalba. És onnantól kedve nem hintáztam a széken soha többet. Na, jó kicsit billegni néha, de amúgy soha többet nem hintáztam úgy isten igazából a széken. Ha hintázni akartam, akkor egy erre kitalált tárgyat választottam, mint a széket. Elég rossz élmény volt így nem csoda, hogy le is szoktam azonnali hatállyal a hintázásról. Jó hajba kapni minden testvérpár szokott. Volt, hogy napokig nem álltunk szóba egymással, de aztán mindig valamelyikünk nem bírta és bocsánatot kért. Kuncogni kezdtem.*
-Emlékszel mikkor egy hétig nem szóltunk egymáshoz?
*Nevettem. Közben több fonatba fontam testvérem hosszú fekete haját. Ha ezzel végeztem, akkor újra kibontottam és kifésültem és újra kezdtem az egészet elölről. Nem tudom miért jó ez nekem, de jól esik és kész. Ha Linnt idegesíti, akkor majd szól, amíg nem szól, addig én csinálom. Régen, ha valami olyan helyre mentünk ahol ki kellet rittyenteni magunkat, akkor mindig én csináltam mindkettőnk sminkjét és haját. Mindig megkérdeztem Linnt milyen hajhoz lenne, kedve milyet csináljak ő meg mondta az elképzelését én is hozzá tettem egy kicsit és gyönyörű haj költeményt varázsoltam neki. A sminkje pedig mindig ment a ruhájához, hogy jó legyen az ősz hatást és persze arra is vigyáztam, hogy a stílusától ne üssek el és persze, ha azt mondta, hogy ne legyen erős akkor ne is legyen erős, ha nem akkor halvány legyen. Majd eszembe jutott valami.*
-Ügye az évnyitóra megcsinálhatom én a hajadat meg sminkedet?
*Kérdezem. Mondjuk, nem sokára nyakunkon van az évnyitó, de én még azt sem tudom mi lesz a ruhám stb. Pedig kéne valami szép és elegáns ruha. Egy a baj: nekem olyanom nem nagyon van. Mindegy majd keresek valami könnyedet.*
-Amúgy. Mennyire leszel rám dühös, ha fekete selyemnadrágba és fekete kosztüm felsőbbe megyek az évnyitóra? Megillenek, hogy beszéd és egyebek gondolkodtál már?
*Bombázom a kis húgomat kérdésekkel. És már megint a hülye nyugtató izéje. Komolyan ezt nagyon utálom.*
-Utálom, ha ezt csinálod. Nem szeretem az, ha ilyen nyugtató izét küldesz rám. De ezt te is tudod ügye?

Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-17, 19:14

*Mindig is irigyelte nővérét amiatt, hogy kevés alvással is bőven elvan sokáig, neki azért valamennyivel több kell. Ha kell, egy-két napig simán elvan semmi alvással is, de utána kidől rögtön, ha nem tud aludni normálisan. Neki ilyen a természete, meg kell szokni a viselkedését, nem mindig könnyű vele bírni, de ha megtanulják kezelni ártatlan, mint a bárány. A hintaszékes megjegyzésre nem reagál, az egymáshoz nem szólalásra viszont annál inkább. Ő is nevetni kezd, mikor eszébe jut az az emlék, szép volt szüleiket kiidegelni vele.*
- Te se emlékszel még mindig, hogy miért is volt?
*Kérdezi mosolyogva, ő akkor még kicsi volt, nem emlékszik rá. Nyugodtan hagyja, hogy piszkálja testvére a haját, ki nem mondaná, de ő is élvezi. Amíg nem akar vágni belőle, addig bármit csinálhat, a vágást nem tűrte soha.*
- Persze, nyugodtan. Ha nem teljesen fekete lenne, akkor azt mondanám, nyugodtan, de ennyire gyászosra akarod venni a figurát? Te.
*Vágja rá a beszédre.*
- Igen tudom, de néha nem árt.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-19, 17:46

*Még nekem is a saját nővérének meg kellet vele tanulnom bánni annyira nehéz eset, de mint az ábra mutattatja meg tanultam vele. Bár igaz sokszor jól jött, hogy azt tanultam amit. De nem szerette, ha használtam rajta, de ha kellet, akkor keményen bevettem a tudásomat és nem érdekkelt, hogy mit mond, vagy nem tetszik neki. Ha én úgy láttam jónnak, hogy kell, a hipnózis akkor kellet is. És nem érdekelt semmilyen, de és stb. Tudom ez így nagyon keménynek és kegyetlenek hangzik, de csak akkor vettem, be tényleg kellet. Jó talán volt mikkor kicsit alaptalan volt a hipnózis használta, de erre mindig csak sokkal később jöttem rá, de hát kölcsön kenyér visszajár. Ő szokta rajtam használ a nyugtató erejét én szoktam rajta a hipnózist. Emlékszem mikor még csak tanultam akkor gyakran ő volt apróba alanyom. Sosem volt belőle baj bár igaz a szüleink nem örültek, de többnyire ők arról nem tudtak, de hát most könyörgöm, valakin nekem is kellet, gyakorlom, hogy jól tudjam azt, amit tanulok. És egy szavuk se lehet, mert az önvédelem órán megtanultakat sosem próbáltam ki Linnen azt hiszem kaptam is volna érte, de nagyot. Na, jó mondjuk igaz. Apám mindenért lehordót a sárga földig akár mit is tettem. De vele nem törődtem. Anyum mindig megdicsért, ha valamit jól csináltam. Ha valamit rosszul, akkor lemagyarázta mit kellet volna jól és, hogy hozhatom helyre a hibát. Mikkor Linn kérdez akkor csak bele mélyed az emlékekbe és próbálom felidézni, hogy miért is volt az a hosszú mosoly szünet köztünk. Akár, hogy gyötröm, az agyamat semmi nem jut eszembe csak annyi, hogy valami hülyeség miatt volt. Persze akkor nem annak tűnt, de most így felnőtt fejjel nézve az volt. Na, de mindegy is. A lényeg, hogy kibékültünk.*
-Nem, sajnos még mindig nem emlékszem, de egyszer majd eszembe jut akkor, mikkor nem számítok rá, ígérem, akkor rögtön szólok.
*Nevetek miközben tovább foglalatoskodom a hugicám hajával. ezt mindig tiszteletben tartottam. Sosem akartam ollóval Linn hajához érni. Minden évben egyszer kikönyörögtem, hogy a hajának a töredezett, végeit levághassam. Szigorú feltéttelek mellet mindig sikerült elérnem, de azon beleül sosem akartam ollóval a hajához érni. Én magamnak szoktam vágni a töredezett végeket, de a hosszából én sem nagyon vágtam soha. Feleslegesnek tartom, hogy fodrászhoz menjek vele. Én is meg tudom csinálni akkor meg minek? Jó persze, ha valami komolyabb vágásról lenne szó, akkor természetes, hogy azonnal fodrászhoz megyek, mert mondjuk egy fufrú vágást én nem csinálnék meg magamnak, vagy illyes mit. De nem is tervezek semmi ilyet. Jól el vagyok a hajammal úgy, ahogy van. És kész.*
-Okés. Már most mondom. Mosd meg majd a hajad mi előtt jövök, mert csak akkor lesz olyan szép az összhatás. Hány órával az évnyitó előtt jöjjek?
*Igen, órával. Linn tudja, ha én bele vágok, akkor aztán órákig képes vagyok pepecselni egy tökéletes frizuráért és sminkért, de meg éri meg várni ugyan is, ha végzek, akkor aztán az csodaszép. Nagyon aprólékos vagyok és részletes, de a munkáim szépek lesznek. Szeretek is azzal pepecselni, hogy másokat sminkelek meg frizurát csinálom. Magamnak is szeretem, de másoknak csinálni mindig is jobban izgatott.*
-Nem akarom, gyászosra venni a figurát csak tudod, hogy utálok úgy kinézni, mint egy páva és az igazság, hogy fogalmam sincsen, mit vegyek fel és ilyen alkalma romra ruhám sincsen. Tudod, hogy általában ilyen eseményre mindig vagy abban mentem vagy kosztümben, vagy esetleg koktél ruhába. De egyik sem lenne éppen megfelelő választás erre az eseményre. Én? Na, jó legyen, de akkor nem hosszú beszéd lesz. Most éppen nem is voltam ideges akkor miért küldted rám? Mindegy. Nem sokára itt a szülinapod. Mit szeretnél kapni? És az, hogy semmit nem fogadom el.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-19, 18:54

*Naná, hogy Ariának is meg kellett tanulnia, kiskora óta ilyen a természete, nem nagyon lehet vele bírni, ha ő nem akarja. Mennyit szórakoztak azzal, hogy állandóan a képességüket fitogtatták... ugyan egyikőjük se vallaná be, de élvezték azokat az órákat, mikor egymást idegeit húzták velük. Nem szerette, mikor a hipnózissal derítette ki nővére azokat a titkokat, amiket nem akart elmondani, de köze volt hozzá a nőnek, ugyanakkor gyorsan le tudta nyugtatni, ha kellett.*
- Rendben, neked több esélyed van, hogy eszedbe jusson, mint nekem, akkor te már nagyobb voltál, mint én.
*Mosolyog, majd visszaemlékezik a gyerekkorukra. Persze, hogy szigorú feltételeket mellett hagyta, a múlt évben szerencsére elmaradt, nem volt idejük rá, ő meg persze nem emlékeztette nővérét rá. A kérdésre felnevet csilingelőn.*
- Csak mondd meg, mennyi idő kell, és bármennyit kapsz. Khm, elfelejted, hogy én is érzem az érzéseidet, tehát tudom, hogy akkor a rossz élményre gondoltál. Beújítottam, mostantól ez lesz a kérés: lepj meg.
*Ölt rá nyelvet.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-19, 22:16

*Jó ez nálunk már hagyomány volt, hogy azzal szívattuk a másikat, hogy egymáson gyakorlatuk a kepeségünket, de hát most mi lehet tenni? Semmit. Kicsik voltunk és nekünk ez akkor nagyon nagy örömet okozót, hogy megmutathassuk a másiknak, hogy nem csak neki van ám képessége. Őszintén szólva én sosem irigyeltem Linn-t a képességét. Nem nagyon akartam soha a másik embernek az érzelmeit érezni. Én jól el voltam a magam is hipnózisával és alakváltásával. Néha apámat szívattam meg azzal, hogy eljátszottam, hogy én vagyok Linn. Jó persze hamar rá jött, hogy én nem Linn vagyok, de szívatásnak tökéletes volt. Persze ebből is lehet látni, hogy elég csintalan gyerekek voltunk a húgommal mindig hülyeséget megcsináltunk, amit csak lehetett, de melyik kisgyerek nem csinál marhaságokat? Szerintem nincsen olyan. Vagy az nagyon egészségtelen, ha egy gyerek nem csintalankodhat egy kicsit. Persze ebben sem szabad túlzásba esni.*
-Igen ez igaz, hogy nagyobb voltam, de akkor is kicsi. Különben is nagyon sok dologra emlékszel kicsi korunkból, amire én nem vagy csak nagyon halványan.
*Ezt sosem érettem, hogy ez, hogy ez hogyan lehet, de nem is nagyon izgatott bár néha szeretem el merengeni az élet nagy rejtélyein, de persze azért az a huuu, de nagy tudós fajta nem voltam. Szeretem új dolgokat meg tudni meg ilyenek, de azért nem lehet az mondani, hogy olyan nagyon, de nagyon nagy tudós lennék, aki mindnet megfejt. Amit meg tudtam annak örültem, amit, nem azt meg nem azzal nem is törődtem mivel evidens, hogy akkor nem tudtam róla. Nem volt időnk aztán meg mikkor eszembe jutott akkor Linn nem volt kéznél. Na persze Linn a világ minden kincsért sem elékezett volna rá, hogy hahó Aria elfelejtettél valamit.*
-Oké. Akkor. Én magamnak megmosom a hajamat meg megcsinálom a sminket. És akkor úgy jövök ide át hozzád. Akkor mondjuk, ide jövök 3-4 órával előbb. És akkor megcsinálom a hajadat meg a sminkedet. Én a hajamat meg azt, hogy felveszem a ruhámat az maximum 10 perc szóval nem ügy, ha esetleg kevés időnk maradna az ünnepélyig. Oké akkor 3-4 órával előbb jövök. Jaj, utálom, hogy mindent érzel, amit én. Nem leég ez a hülye testvér telepátia, ami nálunk működik még ez is. Tudod, néha hasznos viszont néha jó lenne, ha nem érzenéd, amit én. Jó akkor meg leplek. Tudom még nincsen 20.-a, de én most szeretném oda adni. Ha jól emlékszem mikkor 16-17 éves voltál, akkor láttál egy kar kötött az ékszerboltban, és ha jól emlékszem, akkor nyúztad Dan-t, hogy vegye meg neked, de nagyon drága és nem kaptad meg. Hát tudom elég snassz ékszert adni ajándékba, de tessék.
*Igen Dan-t mondtam. Ha hangosan beszélnem kellet apánkról, akkor mindig a keresztnevén szólítottam sosem mondtam, hogy apa. Oda adtam, egy kis selyem dobozt Linnek amiben az ékszer volt.*
-Amugy van még egy ajándékom neked húgi.
*Majd kiveszek a hátam mögül egy négyzet lakú valamit és lettem a húgom elé. Ha a húgom leszedi a csomagolást nem fog mást látni, mint egy négyzet alakú szépen megmintázott fa dobozt. És ha kinyitja, akkor egy kisebb fénycsóva fog felemelkedni egy olyan pár centis és egy kis ember alak jelenik meg.*
-Ő itt Tia. Az én művem. Tia nem valódi csak egy kis agy becsapó illúzió. Tia ugyan akkor teljesen úgy viselkedik, mint egy ember vagy is a gondolatai teljesen olyanok. Ugyan akkor, ha beszélsz vele, akkor, ha érzi, hogy kezdesz arra a szintre át menni, hogy azt hiszed ő élő és lélegző lény akkor automatikusan kikapcsol, és csak akkor jelenik meg, ha úgy érzi tudatosult benned, hogy ő csak egy illúzió. Remélem, tetszik.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-08-21, 19:05

*Mennyit szórakoztak azzal, hogy Aria átvette az alakját. Volt olyan, hogy egymás mellett álltak, nem szóltak semmit, a szüleik alig tudták megkülönböztetni őket egymástól. Ugyan testvére inkább anyjukhoz kötődött, ő meg apjukhoz, nagyon jól kijöttek mindig is egymással.*
- Például itt mire is célzol pontosan? Többre emlékezel te, mint én, bár ez annak is betudható, hogy te vagy az idősebb. Az meg, hogy miért emlékszem én olyanra is, amire te nem, azért lehet, mert az rám jobban hatással volt, mint rád.
*Mosolyog nővérére, és kíváncsian várja az ajándékát. Ahogy hallja, mi az az ékszer, megcsillan mohón a szeme, azóta se emlékezett rá, hogy melyik boltban látta. A dobozból kiveszi a karkötőt, és azonnal felcsatolja, csak gyönyörködik benne. A második ajándékról leszedi a csomagolást, óvatosan bontogatja, nem tépi. Felnyitja a dobozt, és csak gyönyörködik az alakban. Végighallgatja nővére "használati utasítását", és a végén átöleli.*
- Köszönöm, mindkettő telibe talált.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 17:12

*A húgom szobája felé tartok. Megakarom győzni, hogy jöjjön el velem hajókázni. Igen hajózni. Sokan nem nézik ki belőlem de valójában profin tudok vitorlást vezetni. Igen,igen. Nagyon szerettem is eme hobbimat. Még anno Dan az apám tanított meg vitorlást vezetni mikkor még jobban voltunk. Ha úgy vesszük akkro már kislány korom óta tudom, hogyan kell egy hajót elvezetni. Szerettem is csinálni. Nagyon jó érzés vezetni egy hajót persze azért felelőség is. Dan profin vezetett mindig is hajót és én pedig olyan jól vezettem. Sokszor mentem ki csak úgy magam is, de msot nem volt kedvem csak úgy egyedül ezért akarom el rángatni a testvéremet is, de hát ő meg a hajókázás hát nem nagyon van oda érte valahogy majd csak megoldom. Annyira jó lenne, ha megtudnám győzni. Vitorlázáshoz vagyok öltözve, nem szoknyába vagyok hiszen nem lenne olyan kényelmes úgy köteleket kötözgetni meg ilyeneket csinálni, hogy közben a szoknyára is figyelni kell. Egy halász nadrág van rajtam és egy póló és egy torna cipő. Kifejezetten ilyen összeállítást szoktam fel venni, ha hajózni megyek. Kényelmes és lehet benne mozogni. A hajamat kiengedtem, de a zsebemben volt egy gumi majd össze fogom, ha már a hajon leszünk, egyedük a szkarabeuszos nyaklánc volt rajtam más kiegészítőt nem vettem ugyan is feleslegesnek ítéltem. A húgom szobájánál kopogtattam majd mikkor azt mondta szabad akkro beléptem.*
-Szia! Tudom, hogy kifejezetten utálsz vitorlázni, de kérlek gyere el velem. Kérlek Linn. Tudod, hogy ugyna jól vezetek mint Dan és mellette sosem féltél. Kérlek gyere el. Nem lesz semmi gáz. Kérlek. Olyan jó lenne.
*Győzködöm a húgomat. Imádtam húzni az agyát. Addig úgy se nyugszom még el nem jön velem.*
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 17:26

*Kivételesen most nem dolgozik, hanem egy egyiptomi könyvet olvas, meg akarja tanulni a hieroglifákkal való írást és olvasást. Elég régen elkezdte már, nővérének nem is említette, meglepetést akar vele szerezni neki, csak akkor említi majd meg neki, ahogy megtanulja. Felvont szemöldökkel veszi észre a lépteket, így gyorsan el is rejti a könyvet a zárható fiókjába. Egyikőjük se nyúlt soha úgy egymás holmijához, hogy nem kértek egymástól engedélyt, most sincs máshogy.*
- Gyere!
*Kiált ki Ariának, a kopogásból már felismeri őt, nincs nehéz dolga vele. Már épp intene, hogy üljön le testvére, mikor belekezd mondanivalójába. A kérést hallva megrázza a fejét, ez olyan téma, amit nem akar hallani.*
- Szia. Te is tudod a válaszomat. Egyszer mentem ki veletek, de az bőven elég volt. Pontosan tudod, hogy nem a vitorlással van bajom.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 18:04

*Meg is lepődtem, hogy a húgom most nem dolgozik. Furcsa na mindegy. Neki is kell egy kis lazítás. Úgy is mindig ezzel szekálom nem árt, ha ő is pihen és nem csak mindig a munkával meg a munkával és megint csak a munkával törődik. Persze, hogy nem nyúltunk a másik cuccához. Én se az övéhez ő se az enyémhez csak ha a másik azt mondta, hogy szabad. Ha valamit kölcsön kértünk a másiktól akkro is mindig megkérdeztük a másikat, hogy kölcsön lehet-e venni vagy sem. Akár ruháról akár egy könyvről volt szó. Ez nálunk ilyen irtatlan szabály volt. na igen. Már a kopogásról fel ismerjük egymást. Nem is tudom honnan, de ha Linn kopog azt rögtön tudom és ő is ha én kopogok. Na igen most rögtön letámadtam, de ő rögtön vissza is veri eme a támadásomat.*
-Tudom tudom, de kérlek Linn. Esküszöm,hogy óvatos leszek és még partot is látni fogd szabad szemmel simán. Tudod jól, hogy úgy sose mennék ki, hogy nem biztonságos hozzá az idő járás és msot ép, hogy csak fúj a szél. Egyáltalán nem fog dől a hajó semerre sem csak a vitorlába kap bele és segíti előre ennyi. Felborulni sem fogunk esküszöm.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 18:35

*Nem sokszor van ilyen, de már így is jó időre előre dolgozott, legalább tudott foglalkozni azzal a témával, ami érdekli őt. Amúgy is elege volt már nővére szekálásából, hogy mindig ezzel szórakoztatja, legalább láthatja, hogy néha hallgat rá. Íratlan szabályok minden háztartásban vannak és lesznek is, ezek nélkül nagy balhék lennének, szüleiknek épp elég volt néha szétszedni őket erejük fitogtatásánál. Nagyobb kárt sose csináltak se egymásban, se a berendezésben, így nem okoztak anyagi és személyi kárt, de vicces volt a szülők arcát látni, mikor újabb csetepatéba toppantak be. Még mindig csóválja fejét, nagyobb víztömeg közelébe nem megy többet.*
- Pontosan tudod, hogy nem megyek nagyobb víztömeg közelébe, épp elég a napi tisztálkodásnál a zuhany. Sok mindenbe belemegyek, de ebbe kizárt dolog.
*Fonja össze karjait.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 20:06

*Igen szekálom igen is szekálom, hogy már pedig igen is pihenjen azt mindenkinek kell. Nem szerettem mikkor csak hajtja magát és hatja és hatja, de amúgy nem pihen azt nem jó,nem egészséges. Jó persze. sosem törtünk bútort vagy egymás csontjait, de azért néha tudunk olyanokat, hogy anyuék csak lestek, hogy msot, hogy szedjenek szét minket. Linnt Dan, engem anyu tudót mindig leállítani. Hát ez van. Jó mondjuk néha képesek voltunk a szüleinken is át mászni csak szekálhassuk egymást még. Na igen. De aztán úgy is kibékültünk szóval nem volt ebből olyan nagy probléma sosem. Akkor is kiszekálom érte a lelkét.*
-Kérlek. Könyörgöm. Linn. Nem akarok egyedül kimenni. Kérlek. Csak egy órát. Könyörgöm. Ágérem semmi baj nem lesz. Kérlek. Linn nagyon jó lenne. Kérlek szépen. Könyörgöm. Linn. Tudod, hogy nagy óvatos vagyok és sosem tenném kockára az életed. Kérlek.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 22:51

*Nem mintha ilyen téren hallgatna nővérére, talán másban igen, bár volt, hogy makacsságban verte Ariát, így az ő akarata érvényesült. Ártatlan játszadozások voltak inkább ezek, amik végén mindannyian csak nevettek az egészen, legalább elszórakoztatták egymást, ha nagyon unatkoztak. Nem történt semmi komolyabb soha, testvéri civódások voltak ezek, mint minden családban, ez is megszokott volt. Szüleik két-három alkalom után megtanulták már, hogy állítsák le őket, sose fajult el soha nagyon a dolog. Továbbra is csak nemet int.*
- Te is tudod, hogy nem számíthatjuk ki az időjárást, bármikor jöhet valami rossz esemény. Ha nem vízközelben lenne, akkor te is tudod, hogy belemennék.
*Mondja nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-24, 23:25

*Makacsságban Linn mindig verhetetlen volt. Én is tudtam makacs lenni, ha nagyon akartam, de Linn túl tett rajtam. De nem érdekel. Akkor is szeretném, ha ki jönne velem. Olyan jó lenne, ha kijönne, de annyira nem akar kijönni. Én megértem, hogy fél a víztől, de hát ha egyzser nem lesz semmi baj. És az piszkál a legjobban, hogy nem is hisz nekem, hogy nem lesz semmi baj. Annyira makacs, hogy az már fáj. De most, ha egyzser nem lesz baj akkor mitől fél? Hiszen csak nem fogok majd a legnagyobb vihar kellős közepébe bele vitorlázni. Amint olyan vihar felhőt láttok amiből tudom, hogy baj lesz azonnal fordulok is vissza és megyek is vissza szépen a kikötőbe. Nem is vitorlával megyek olyankor, ha nem motorral. Szépen ahogy illik. Nem szoktam olyankor kockáztatni, főleg akkor nem tenném, ha Linn is ott lenne a fedélzeten.*
-Tudod jól, hogy fújom, hogy melyik felhőből jön csapadék és melyikből nem meg azt is tudod, ha még nagyon távol van,de gyanús a felhő már akkro vissza szoktam jönni. Ahogy borul az égbe már le a vitorlával és bekapcsolom a motort. Ha te ott lennél akkro 100, hogy az első gyanús jelre, hogy vihar van vagy baj rögtön jövök vissza. De nem lesz semmi baj. Kérlek Linn. e legyél már ilyen. Légyszíves gyere ki velem.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-25, 12:28

*Egyszer tudták rávenni, hogy menjen nagyobb víztömeg közelébe, bőven elég volt. Nem akarja megbántani nővérét, de ehhez most nincs egyáltalán lelkiereje, hogy kimenjen. Nem a nőben nem bízik, hanem úgy általában azokban a helyekben és tárgyakban, amik a vízben lebegnek. Nem szereti a vizet, nem is fogja megszeretni, ezért nem is tanult meg úszni. Hallgatja nővérét, gondolkodik az ötleten, de még mindig nincs ínyére a dolog. Pontosan tudja Aria, hogy sok mindenben benne van gondolkodás nélkül, de ebben a témában még mindig a nem felé hajlik.*
- Nem tudom, te is tudod, hogy nem szeretem a nagyobb víztömeget, és nem azért nem megyek veled, mert nem bízom benned. Egyszer bőven elég volt, akkor is csak azért mentem, mert annyira szeretted volna, hogy én is csatlakozzam hozzátok.
*Hajtja le fejét.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2010-09-25, 13:43

*Jó hajlamos vagyok arra, hogy nem gondolkodom és akkor gyerünk be a dolgokba, de mindig is ilyenekben sosem kockáztattam. Hát csak nem mennék ki úgy, hogy tudom, hogy nagy vihar lesz. Nem,nem. Vakmerő vagyok, de ennyire nem, hogy így neki menjek. De szeretném akkor is ha ki jönne velem Linn, de nem nagyon akar sajnos pedig nagyon szeretném.*
-Tudom és most is azt szeretném, hogy gyere ki velem. Kérlek Linn.
Vissza az elejére Go down
Főmesélő

Főmesélő


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 14.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2011-02-11, 19:57

*A Destiny iskola mögött mér kezd el tünni a nap. Lassan eseteledik. Elcsöndesedik az iskola, a diákok mér cnsedesebek. Lassna szálingoznak be az udvaról, Nesmisiből be az iskola épületébe. LEgtöbben a szobéjukba mennek van a klubbhelyiségeikbe, nem tul sokkan tarotzkonak már a folysokon vagy kint. bár még nincsen kijérási tilolom, de kezd sötetni már. Egy bagoly röppen be az az iskolába. De akkér ki nézhette volna hóllónak, vgy valyunak hsizen éj fekete volt. Egy levél volt a bagoly csörébben. Egy levél Linn Wilsonak. A bgoly a nyitott abalakon repült be Linn elé lejeetve csöréből alevelet, majd mieuén megkapta a juatatlom falagyait el is röppent. Úgy eltünt ahogy jött. A levélben pár egyzserű mondat állt amit Linnék édesnayja írt. arról írt legfőképp, hogy az édespajuk elment mér hérom hónapja egy küldestére, de nem jött vissza. És semmi hír felőle így nagyon aggódik érte. Kérdéseket is tett fel a,hogy hogyna vannak, hogy megy az iskola.*
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2011-02-11, 20:43

*Az irodájában dolgozgat egész nap, ugyan most nincs annyira sok munka, de a megmaradt szabadidejét könyvek tanulmányozásával tölti, hogy műveltségét kiterjessze annyira területre, amennyire csak tudja. Felvonja szemöldökét, ahogy meglátja a baglyot berepülni ablakán, és átadja neki az ilyenkor szokásos jutalomfalatokat a jó munkáért. Pár percig csak bámul ki utána, majd bezárja az ablakot, hogy ne jöjjön be a hideg, és a munkát félretéve olvasni kezdi a levelet. Ahogy a végére ér, arca teljesen sápadt és komor, majd azonnal értesíti Ariát, hogy jöjjön a szobájába, és idegesen járkálni kezd fel-alá töprengve, hova tűnhetett a férfi és miért.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2011-02-11, 21:49

*Egézsnap més t sme tetem csak ksielrletzem. A hipbnozissal és az alaváltással. Imédtam veszegetni a ahtéraimat. reggel korén kelttem csak meglsrültem a ahajamt és lenedve hagytam higy hullémosan omljon a vélamra és mivel ma nem ohajtottam kimozdulni a zsimblmból így egyszerű szabadidőruha és fehlr edzőcipő volt rjatam. Nem vittme tulzésba egy egyzerű köralkú fülbe valot kasztama fülmbe meg a kszkarebeusos jkalénmc volt rjtam. Méylen bele merültem a amunkámba mikkor megkaptm aza üzenetett, hogy zazonal menjek Linn szobájába. azzonal ott hagytam csapot paot midne tl rohantam a hugomhoz. Nem szokot ő gy csak üzengettni. Kopogásnélkül rntottam ge a hugmhoz aki idegsne jérkélt fle és alé a zsobájában.*
-Hugi. Mi a baj?
*Kélrdztem aggodva becsukva az ajtott magam után.*
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime2011-02-17, 17:54

*Tovább járkál idegesen, türelmetlenül várja nővérét, hogy végre megérkezzen. Nem írt még semmit a nőnek, nem tudja, hogy fogalmazzon és mit írjon, így inkább megvárja Ariát. Felkapja fejét a léptekre, majd ő maga zárja be testvére után az ajtót, és ránéz.*
- Ezt olvasd el.
*Int a székre, hogy üljön le, majd a kezébe adja a levelet, és várja a reakciót. Hiába nem kedveli a nő a férfit, attól még mégiscsak az apjuk.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Linn Wilson lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Linn Wilson lakosztálya
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aria Cantara Wilson lakosztálya
» April Kathleen Farrell lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Első szint-
Ugrás: