Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Folyosórendszer

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Folyosórendszer Empty
TémanyitásTárgy: Folyosórendszer   Folyosórendszer I_icon_minitime2010-08-09, 23:08

Ha a földszintről felsétálsz a lépcsőkön, megtekintheted az első szintet. Itt találod a gyakorlótermet, ahol - mint ahogy a neve mutatja - gyakorolhatod a párbajozást. Ha bármi történik veled, például megsérülsz, eltörik valamid, akkor jó helyen jársz, hiszen itt van a gyengélkedő is. Ámon karos vagy? Remek! Ha a folyosó végére érsz, megtalálod a bejáratot az Ámon kar klubhelyiségébe, ahova csak a kar diákjai tehetik be a lábukat.
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Folyosórendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosórendszer   Folyosórendszer I_icon_minitime2010-08-22, 12:14

* Szórakozottan sétálgatok az iskolában. Szerencsémre, vagy talán szerencsétlenségemre nincsenek még olyan sokan itt. Társasági ember vagyok, de most valahogy nem nagyon vágyok arra, hogy körülöleljen egy embergyűrű. Talán amiatt van, mert még új a hely, meg az egész dolog. Egy fehér póló van rajtam, amin körbe-körbe repdesnek a kviddicsező boszorkányok. Alulra egy sötét farmert vettem, fel hozzájuk pedig egy szürke dorkót. A hajam most éppen vörös és piros árnyalatiban pompázik, és hullik az arcomba ahányszor megmozdítom a fejem. Halkan fütyörészek , miközben szemügyre veszem a folyosón levő festményeket. Egyik sem ragadja meg annyira az érdeklődésemet, hogy megálljak és jobban megnézzem. Végül megállok az egyik ablaknál és a párkányra támaszkodok, egy sóhaj kíséretében. Kibámulok az ablakon, és már is melegem lesz. Mennyivel jobban kedveltem a hideg Kanadát..*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Folyosórendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosórendszer   Folyosórendszer I_icon_minitime2010-08-22, 13:05

*Miután majd nem az egész éjszakát végig dolgoztam így hát nem nagy csoda, hogy reggel teljesen kidőltem a kanapén ülve. Pedig lett volna még dolgom, de mindegy. Arra ébredtem fel, hogy éhes vagyok. Mikkor rá néztem az órára csak morogtam, hogy már 11 óra van én pedig semmit nem csináltam reggel. Lehet, hogy éjjel igen, de hát akkor is. Bár igaz hál istenek egyáltalán nem vagyok elcsúszva semmivel. Igazából, ha jól tudom akkor senki sincsen el csúszva a munkájával így, ha minden jól megy akkor rendesen ahogy terveztünk kezdődhet a tanítás szeptemberben. Ráadásul nem sokára évnyitó. Na igen évnyitó. Én mondom majd a beszédet. Úgy tervezem, hogy nem fogom papírra előre megírni és akkor azt majd azt felolvasni. Inkább majd előre össze szedem a fejemben, hogy mit szeretnék majd mondani és mit kell majd elmondani és majd akkor fűzzöm őket egy mondatba. Nem szeretnék hosszú beszédet hiszen a diákok azt csak végig unják. Szóval tömören röviden és kész. Miután a lakosztályomban kellemesen megebédeltem. Lezuhanyoztam és a hajamat is megmostam. Egy egyszerű térdem alá érő fehér szoknyát, fehér toppot vettem fel. Úgy gondoltam, hogy túl rikító lenne a a fekete szandál stílusú magassarkú ezért úgy gondoltam, hogy inkább fehéret választok. Kiegészítőket is vettem fel szokás szerint. A szkarabeuszos medál mint mindig msot is a nyakamban van hozzá választottam egy hosszú fekete láncot és egy ezüst karkötőt. Szóval mint mindig msot is törekedtem az egyszerűségre. Majd kifésültem hosszú fekete hajamat és kiengedve hagytam és elindultam a piramisban egy kis sétára. Szeretek sétálni az iskolába és megnézni mi is történik. A diák neveit és, hogy melyik karba járnak már szinte kívülről fújom. Persze a saját karom diákjait rögtön megtanultam. De szerintem mindenki azt tanulta meg elsőnek. Elégé izgulok emiatt az egész iskolás dolog miatt, de innen már nincs vissza út. A diákok özönlenek az iskolába és ez nagyon jó. Jőnek mennek ismerkednek. Egy páran már össze is barátkoztak. Jó látni mikkor a gyerekek ilyenek. Az első szinten jártam keltem és nézelődtem. Majd meg pillantottam egy diákot. Kelly Lux. Anubiszios. Oda mentem hozzá köszöni.*
-Szerbusz Kelly. Meleged van talán?
*Kérdeztem kedvesen a lánytól hiszen szemmel látható volt, hogy melege van. Hiába van klíma varázslat az iskolában még is meleg volt oda kint. Ez az egyiptomi időjárással járt, de hát mivel én már ügye kiskorom óta itt élek így megszoktam eme időjárást.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Folyosórendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosórendszer   Folyosórendszer I_icon_minitime2010-08-22, 13:39

* Egy ismerős hang ver fel a merengésemből. De jobb is, mert így legalább nem gondolkozok azon, hogy mennyivel jobb volt otthon. Egy mosolyt erőltetek az arcomra és úgy fordulok a hang irányába. Rögtön megpillantom az egyik igazgatót. Meglep, hogy emlékszik a nevemre. Hiszen csak a beiratkozásnál látott.. A saját magántanárom is elfelejtette a nevemet párszor, pedig ő elvileg valami elit tanár volt és csak a kivételes (en gazdag ) gyerekeket tanította. Ellenben Ms. Wilsonnal aki valószínűleg több száz gyereket tanít. Tiszteletreméltó.*
- Jó napot, igazgatónő !
* Köszönök illedelmesen. Az egy amire a családom tanított : a jó modor. Mást nem hiszem, hogy tőlük tanultam volna, talán még a makacsságom az amit nekik köszönhetek. *
- Csak elöntött a forróság, ahogy így kinéztem.. * Magyarázok * - Itt bent , természetesen nagyon is kellemes az idő.
* És ez igaz is volt. Azt hiszem, hogy jövőbeli terveim nagy részét a piramisban fogom megvalósítani. Mert, hogy én kimerészkedjek abba a döglesztő melegbe önszántamból, nos az teljességgel kizárható. Hacsak, nem jön valami furcsa és gyors lehűlés. Egyszerűen nem bírom a meleget. *
- Egyre jobban kezd megtetszeni az iskola.
* Füllentek egy picit, csak, hogy mondjak valamit. Nem akarok így második látásra már bunkónak tűnni. Pedig az vagyok, csak most , hogy közösségbe kerültem kénytelen leszek kicsit visszafogni magamat. Bár ha előhozzák belőlem az állatot, akkor vessenek magukra..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosórendszer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosórendszer   Folyosórendszer I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosórendszer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Folyosórendszer
» Folyosórendszer
» Folyosórendszer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Első szint-
Ugrás: