Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kert

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Kert Empty
TémanyitásTárgy: Kert   Kert I_icon_minitime2010-08-26, 02:55

....
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert   Kert I_icon_minitime2010-09-06, 19:03

* Annyira nem is lett lapos buli mint gondoltam. Mármint ahogy kinézett a terem az elején.. Kész katasztrófa. De már úgy gondolom, hogy előre eltervezett volt az egész. Viszont a kivitelezés jó lett, szóval plusz pont a sulinak. Kicsit azonban már meguntam odabent. Egy pohár pezsgő kíséretében kivonultam a kertbe. Először belefutottam egy szerelmespárba.. Vagyis hogy pontosítsak leültem egy padra, aztán cuppogásokat hallottam a bokor felől. Azt hittem, hogy valami különleges növény mellé ültem, de utána neveket is hallottam és megpillantottam később egy-egy lábat is. Úgy döntöttem oké, nekem ez nem hiányzik így tovább sétáltam.
Most pedig az egyik útról felszedett rózsabimbót szaglászom. Nagyon finom friss illata van. Sőt úgy az egész kertet belengi a rózsaillat, főleg most érzem ahogy lágy szellő kerekedik. Nem szokásom gyönyörködni semmilyen tájban, de ez valahogy még is tetszik. Meg, hogy lehűlt a levegő így estére..Sokkal jobb mint délelőtt. Elkezdek magamban dúdolgatni egy számot, miközben szórakozottan húzom végig az ujjaimat a bokrokon és pörgetem a másik kezemben a rózsát. Kicsit összerezzenek amikor lépteket hallok mögülem. Azt hittem egyedül vagyok...*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert   Kert I_icon_minitime2010-09-06, 19:30

*Bál. Ismét valami flancos, csinosítgatós bolondság, amit a fiú sosem kedvelt, így ezen sem jelent meg, mondván, hogy beteg. Hiába házirend ide vagy oda, a fiú nem tette be a lábát. A kertnél megállt, és ott maradt egy rejtettebb zúgban, ahol nem találnak rá. Az ruházata, meg nem túlzottan alkalomhoz illő. De hát, ez van, ezt kell szeretni.
Persze meghalja David is közeledő lépteket, így előkuszik, és meglesi hogy mégis ki akarja zaklatni. Már szinte felkészült arra is, hogy elzavar mindenkit, de mikor meglátja Kelly-t lenyugszik, és letép egy gyönyörű vörös rózsát az egyik bokorrol, és a lány mögé oson, végül mielött még Kelly megfordulna, a fiú a lány hajába teszi a rózsát, és megöleli a lányt. Pontosabban, csak az auráját, és ha hagyja a lány, akkor őt is.*
-Szép estét!
*Mondja mosolyogva, majd egyik kezével megfogja a lányét, és kezet csókol neki.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert   Kert I_icon_minitime2010-09-06, 20:03

* Érzem, hogy valamit a hajamba raknak. Közben megfordulok és Daviddel találom szembe magam. Viszonozom az ölelését.Eszembe jut, hogy a bálon bent nem is láttam..*
- Szebbet !
* Pukedlizek egy mosoly kíséretében. *
- Nem láttalak bent..
* Jegyzem meg, közben végigpillantok az öltözékén. Hát nem olyan mint ahogy a többiek öltöztek fel bent. Bár nekem így is tetszik. Mellette egy pillanatra túlöltözöttnek érzem magam. *
- Van valahol a közelben egy pad ? * Nézek körbe, közben segítség kérően Davidre is pillantok.*
- A lábaim lassan felmondják a szolgálatot.
* MAgyarázom meg , hogy miért van szükségem egy padra.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert   Kert I_icon_minitime2010-09-06, 20:23

*Észreveszi őt a lány, és ő is a lányt, persze, majd egy rövid összeölelkezés veszi kezdetét, ami nemsokára véget is ér, mikor David végigpillant Kelly-n és elmosolyodik.*
-Nagyon csinos vagy. *Mosolyog kedvesen, majd sóhajt egyet a lány felé, és végignéz önmagán is persze. A lányhoz képest valami földművesznek, utcaembernek néz ki a fiú, holott a ruhái azért nem annyira rosszak. Tekintetét végig a lányon tartja, hiszen elbűvöli a fiút, és ez azért hatalmas szó, mivel kevesen tudnak ennyire hatni rá.*
-Nos, azért nem láttál bent, mert nem mentem be, és nem is tervezem. Nem szeretem a bálokat. *Fejezi be, mikor Kelly a cipője végett egy padra kényszerül. Dawe persze most is tartja magát a szokásaihoz, és felkapja a lányt, majd egy padig elcipeli a karjai közt, és leengedi őt.
-Így már jobb? *Kérdezi, és a lányra mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert   Kert I_icon_minitime2010-09-06, 20:34

* Nem szokásom pirulni a bókoktól, de most valahogy érzem, hogy még is elönti egy kis forróság az arcomat.*
- Köszönöm.
* Csak ennyit préselek ki magamból, de ez legalább őszinte. Azon, hogy nem szereti a bálokat elmosolyodom.*
- A témáját tekintve nekem se tetszik.. De amúgy annyira nem rossz.
* Hopp. Komolyan mondom, David olyan mint egy modernkorba került lovag. Ami ellen semmi kifogásom. Igazából ez az egész csak az én javamat szolgálja most, legalább a padig nem kell szenvednem a cipőmben. *
- Sokkal. * Nyomok egy puszit az arcára, olyan köszönetféleképp. Utána kibújok a cipőből.*
- Rég láttalak.. Hogy vagy amúgy ?
* Kérdezem, miközben az arcát fürkészem. Mintha már több hónapja nem láttam volna, miközben mennyi idő is telt el ? Pár nap..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kert   Kert I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Rendezvény szint :: Kültér-
Ugrás: