Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elvarázsolt vízesés

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-08-11, 20:11

Elvarázsolt vízesés Sanstitrevq.th

Az elvarázsolt vízesés a piramis legszebb és legszenteltebb helye. Ahogy rávetődnek a halvány fénysugarak a helyre, gyönyörűen visszatükröződik. Apró, színes szkarabeuszok vannak a varázslatos helyen, melyek különleges szépséget adnak a tájnak. A vízeséshez egy legenda is kapcsolódik, melyről a könyvtárban olvashatsz bővebben.
Egy boszorkányról és egy varázslóról szól ez a történet. A lány szülei nem akarták, hogy együtt legyen a fiúval, mert a család szegény volt. A fiatal lány egyik nap rátalált erre a helyre, megmosta könnyes arcát a vízben, és a fiú arcát látta meg. A következő napokban ideje nagy részét itt töltötte, mígnem felbukkant a fiú. Nem sokáig élvezhették az együttlétet, mert a lány szülei megjelentek. Annyira megijedt ettől a lány, hogy beleesett a vízbe, barátja próbálta megmenteni, de nem sikerült neki, mindketten belefulladtak.
A szülők a két szerelmes emlékére varázsoltak egy barlangszerű nyílást, ezzel jelképezve, hogy ezen a helyen nyugodtan kettesben lehetnek a fiatalok. Attól a naptól kezdve ez lett a szerelmesek egyik leggyönyörűbb helye.
Éjfélkor, mikor már nem járt itt senki, halk hangokat lehet hallani. Nem zene ez, hanem a szerelmes szívek együtt dobbanása. Ez a ritmikus hang jelképezi azt, hogy létezik még tiszta, őszinte szerelem a világon.
Vissza az elejére Go down
Christian Fallis

Christian Fallis


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 18.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-08-23, 22:01

*Újonnan érkeztem az iskolába, így nem sok helyet ismertem. A cuccomat csak ledobtam az újdonsült szobámba, átöltöztem, és rögtön felfedező útra indultam, hogy kielégíthessem kiváncsiságom. Semmi célom nem volt, csak bolyongtam az iskola területén, majd kiléptem a kapun, hogy a környékét is felfedezzem. Ekkor érkeztem meg a vízeséshez. Rögtön elvarázsolt a látványa, csak csodálva néztem. Leültem az egyik kőre, és gondolataimba merültem. Hiányzott Sue, a barátnőm, akit otthon kellett, hogy hagyjak Amerikában. Előtte az amerikai varázslóképzőbe jártam, viszont egy zűrös ügyem miatt át kellett hogy jöjjek. Így kerültem a Destinybe másodévesen. Gondolataimat halk léptek zavarták meg, és amikor felnéztem, a nap elvakított, így nem láttam, ki is áll velem szemben. *
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-08-23, 22:17

* Untam már a bezártságot és ettől féltem, hogy eljön ez a pillanat amikor véget vetek a piramisban levő létemnek. Nem akartam kimenni, de a szükség nagyúr, márpedig én halálra untam magam, meg oxigén hiányom volt. No meg nem nagyon jártam semmerre. Csak a klubhelyiségben tengődtem, az ebédlő és a szobám között ingázva. Végül erőt vettem magamon és kiléptem a szabadba.
Egy szürke sort és egy fehér ujjatlan van rajtam. Amint kiléptem a szabadba, rájöttem, hogy ha a hajam így össze-vissza lóg, csak még melegebbé teszi az időt. Így felkötöttem egy lófarokba, frufrumat pedig hagytam , hadd lógjon a szemembe.
Nincs célja a lépteimnek. Csak megyek, amerre a lábam visz.Végül kilyukadok egy gyönyörű helyen. A víz csobogása vonzott ide. Amíg meg nem pillantom a fiút a kövön, addig eljátszok a gondolattal, hogy mi lenne ha itt most szépen megmártóznék, de ezt azonnal elvetem. Közelebb sétálok az idegengez.*
- Szia ! Kelly Lux * Nyújtok kezet neki reflexből, bár egy kicsit megtorpanok, mert eléggé lerohanósra sikeredett a bemutatkozásom. Ha ő is bemutatkozik, akkor hátrébb lépek és körbenézek.*
- Szép hely. * Jegyzem meg, közben lopva végigmérem a fiút. Mintha idősebb lenne nálam.* - Jártál már itt ?
* A válaszából talán le tudom szűrni, hogy most akkor mi is van.*
Vissza az elejére Go down
Christian Fallis

Christian Fallis


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 18.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-08-28, 16:04

* Ekkor elém kerül az alak, akiről megállapítom, hogy egy elsős gólya lehet. Rögtön be is mutatkozik, talán kissé túl gyorsan, de nem igazán zavar.
- Üdv. Christian Fallis * majd amikor felém nyújta kezét, elvigyorodok. Megfogom a kezét, de ahelyett, hogy kezet ráznék vele, egy csókot lehelek rá. *
- Örülök, hogy megismerhetlek, kedves Kelly Lux. * mondom neki, közben elővillantom. Arra, hogy szép a hely, csak bólintok, majd a következő kérdésére válaszolok is: *
- Igazából még nem. Másodéves vagyok, de csak most jöttem az iskolába. Volt egy kis zűröm az előzőben... * mondom, majd megrántom a vállam. Nem vagyok rá büszke, ráadásul így barátnőmet, Alexát is ott kellett hagynom Írországban. Ez van, valahogy majd csak kibírom...*
- És te? * kérdezek vissza. *
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-08-31, 09:06

* No lám, lám még egy úriember. Hmm. Érdekes hely lesz ez. Kíváncsi vagyok, hogy az összes fiú ilyen-e mint Christian vagy David. Nekem még új az ilyen stílus, inkább a rosszfiúkhoz vagyok hozzászokva.*
- Részemről a szerencse.
* Bólintok egy mosoly kíséretében. Azért én is nemes családból jöttem, csak szorult belém némi úri modor is.*
- Óh, hát akkor amolyan sorstársak vagyunk..Én is egy zűr miatt jöttem ide. Vagyis, hogy pontosítsak a zűrök összességéért kaptam ezt a " büntetést ".
* Vigyorodok el. Most még büszke vagyok arra, hogy egy kis balhé miatt kerültem ide. De ki tudja lehet, hogy egyszer csak benő a fejem lágya és mélyen megbánok minden egyes gonosz tettet. Vagy nem. Én inkább a másodikra szavaznék.*
- És melyik karba kerültél ?
* Majd, hogy ne legyen annyira zavaró, hogy én állok ő meg ül, én is lecsücsülök egy sziklára Chrisszel szemben.*
Vissza az elejére Go down
Maya Jade Wong

Maya Jade Wong


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Destiny, Egyiptom

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 14:38

Nastiaval az utóbbi pár napban felfedeztük a sulit és rengeteget lustálkodtunk. Na meg azon gondolkoztunk, hogy milyen tanáraink lesznek, meg hogy van-e más is rajtunk kívül a suliban, mert senkit sem láttunk az igazgatónőn kívül és őt is már jó pár napja. Lehet itt ilyen bezárkózósok az emberek. Na mi nem vagyunk ilyenek. Mielőtt még úgy éreznénk, hogy a négy fal elindul felénk és begolyózunk a suli falai között, úgy döntöttünk nyakunkba vesszük a várost és a környéket. A városban találtunk egy boltot, amiben térképet is árulnak. Vettünk egyet, amin rajta vannak a környék nevezetességei. Órákig vitatkoztunk, míg közös megegyezéssel a vízesés mellett döntöttünk. Bár a szerelmeseknek találták ki, mégis ez tűnt e legjobb választásnak a tengerpart mellett. Azt már láttunk eleget, elvarázsolt vízesést viszont még nem. Engem már nagyon érdekel a mágia meg a sok velejáró dolog, de mióta ideérkeztünk nem sokban volt részünk. Persze a suli tele van mágiával meg furcsaságokkal, de az nem az igazi. A tengerpart meg közös terület, szóval semmi mágikus nincs benne. Ezért is kardoskodtam a vízesés mellett és sikerült Nastiát is meggyőznöm.
Megebédeltünk, kaját is pakoltunk egy táskába. A nap hátralévő részét ott akarjuk tölteni. kezemben a térképpel navigáltam Nastiát. Itt balra, ott jobbra. Ő törte az utat, mert hát elég gazos részen jártunk. Aztán még sziklát is másztunk és ott is voltunk. Persze a nap hétágra sütött és 40 fok volt árnyékban. Persze sehol egy árnyék…
Mikor végre valahára kibukkantunk a vízesésnél, csak bámultunk.
- Pöpec egy hely. – nyögtem ki mikor már meg tudtam szólalni. - Tényleg jól néz ki a hely. Az eladó nem hiába áradozott annyit róla. Na pakoljunk le és csobbanjuk. Utána is ráérünk nézelődni. Nem akarok, hogy az agyamból főtt massza legyen. Ahhoz túl értékes.
Vigyorogtam barátnőmre. Ledobtam a táskám, levettem szakadozott, rövid farmernadrágomat és a lila topomat és lerúgtam a cipőmet. Már csak a fekete, halálfejes bikinim maradt rajtam és már ugrottam is a fejest a pici tóba, amibe a vízesés ömlik. Tiszta, jéghideg víz. Ennél semmi sem lehet jobb.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Arzsak

Anastasia Arzsak


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 29.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 14:59

Hát meg kell hagyni, hogy mióta ebben az átokverte iskolában vagyunk embereknek még a nyomát is alig lehet fölfedezni. Lassan kezdem azt hinni, hogy talán a megérkezésünk – azaz mi magunk – taszítja a többi élőlényt. Kissé paranoid képzelgésem csak még jobban kezdte alátámasztani maga a tény, hogy a „kedves” tanárnő is eltűnt valahol a bal fenéken… Persze nem mintha engem túlzottan zavarna a tanerők ilyetén hiánya, de azért mégis… Már az iskola felfedezése is teljesen önálló mozgalom volt, hát még a többi. Végigmásztuk a város, hogy legalább más emberi arcokat is lássunk egymáson kívül, aztán betévedtünk valamilyen boltba, ahol egy túlságosan is kedves fazon a kezünkbe nyomott egy térképet. Drága barátnőm rögtön ráharapott a dologra, és már nyargaltunk is kifelé azzal a haditervvel, hogy végigpásztázzuk a kijelölt helyeket.
Ez mind szép és jó, de a hőmérséklet még mindig negyven fok fölött jár, én pedig változatlanul rühellem ha szakad rólam a víz. Visszamentünk a suliba, kerítettünk némi kaját, majd végül elindultunk a vízesés felé. Az én király ötletem miszerint mártózzunk meg a tengerben le lett szavazva. Maya kerek perec kijelentette, hogy ő a vízeséshez megy és mehetek a partra egyedül, mert ő azt már látta eleget. Most mit tehettem volna? Menjek oda egyedül? Abban semmi poén nincs… Így aztán engedelmeskedve az agresszív törpének – már ahogy hívtam drága barátnőmet – elindultunk megkeresni azt a hírhedt vízesést. Na ná, hogy a legnagyobb bozótoson keresztül kellett eljutni oda. Bár fejemben az is megfordult, hogy Maya ezt az egészet csak azért csinálja, hogy engem szívasson. Szokásához híven engem küldött előre mint önjelölt buldózert, hogy tapossam az utat.
- Belehalnál, ha egyszer te mennél előre és téged vágnának össze a levelek? – förmedtem rá, mikor már harmadjára fordultunk rossz irányba. Szeretem a természetet, egy bizonyos pontig. És ez a mostani már jócskán túl volt azon a bizonyos ponton.
- Mikor érünk már oda? – türelmetlenkedtem. Alig vártam, hogy vízbe dughassam a lábam. Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy Maya egészen mást tervez.
Aztán végre valahára megérkeztünk. Szépnek szép, de teljesen átlagos, közönséges és varázstalan helynek tűnt.
- Ebben mi a mágikus? – csúszik ki a számon. Ekkor veszem észre, hogy Maya már javában vetkőzik.
- Hé te lány! Mi lesz a nagy erkölcsösségeddel? – kezdek el gúnyolódni. Maya családja messziről hírhedt arról, hogy milyen becsületesek, és erkölcsösek. Képzelem hogy kiakadnának, ha megtudnák, hogy kicsi kislányuk mekkora egy… Na jó barátokról jót vagy semmit. Én csak a cipőmet veszem le, majd leülök a víz szélére és felvont szemöldökkel figyelem, ahogy Maya belecsobban a vízbe.
- Elég hideg? – kérdezem tőle. Lehet, hogy nem a legjobb dolog az állandó negyven fok után belevetődni az alig húsz fokos vízbe. Lehet, hogy egoista vagyok és utálom a szabályokat, de nem akarok idő előtt kipurcanni. Elkezdek nézelődni, elvégre mi mást tehetnék. Szépnek szép a hely, csak tele van ilyen apró… bogarakkal.
- Fúj! Rám mászott egy! – visítok egyet és úgy pattanok föl, mintha belém csípett volna. Szívem szerint beledöngölném a földbe az összest. Gyűlölöm a bogarakat, még ha azok színesek is…
Vissza az elejére Go down
Maya Jade Wong

Maya Jade Wong


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Destiny, Egyiptom

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 15:33

És persze egész úton mit hallani? Na mit? Hát persze, hogy Nastia panaszáradatát. Ez a lány az utóbbi időben nem tud mást csinálni csak panaszkodni. Ez nem jó, az nem jó. Mint egy duzzogó öt éves. Még az unokaöcsém is jobb a mostani énjénél, pedig az nagy szó, mert az a kölyök az ördögnél is rosszabb szokott lenni. Hát persze, hogy ő a család kedvence. Az agyamra tud menni. Nem tudom, hogy Nastiára a meleg, a suli vagy a környezetváltozás van-e ilyen hatással, de minél előbb meg kell tudnom, hogy orvosolni tudja, vagy most hirtelen felindulásból elkövetett emberölés, vagyis boszorkányölés miatt fognak kirúgni és lecsukni. Igen, lecsukni. Vagy még nem említettem, hogy már egyszer letartóztattak? Hmm… Ez nem volt szép tőlem. hát az úgy volt, hogy megszegtem pár szabályt, meg betörtem pár ablakot és egy kicsit ittas voltam. Semmi nagydolog. Vagyis azért nem kaptak el. Akkor is mikor egyszer elkaptam, nem az én hibámból történt. A tervem tökéletes volt, csak nem jól választottam meg hozzá a társam. Akkoriban még nem ismertem Nastiát. Persze a családom nem örült túlságosan. Rögtön el is küldtek otthonról egy bentlakásos suliba. Az volt az én szerencse napom. Megismertem Nastiát. Vagyis eddig így érzetem, de már kezdek besokkalni a lánytól.
- Azért mész mindig te előre, mert én tudok navigálni, te meg nem. Még a térképet sem ismered. Legutóbb mikor engedtem, hogy te navigálj, úgy eltévedtünk, hogy segítséget kellett kérnünk. Méghozzá 10 évesektől! Persze, ha valaki fejjel lefelé akarja olvasni a térképet… - jelentőségteljesen hallgattam el. Reméltem, hogy észbe kap és befogja, de nem. Folytatta tovább a panaszáradatát.
- Akkor érünk oda, amikor odaérünk. Ne nyivákolj már! A tengert még megnézhetjük máskor is. Ez egy mágikus hely lenne, a tenger nem az. Majd holnap odamegyünk jó?
Próbálom lecsillapítani, de amíg meg nem érkezünk addig nem hagyja abba. Ott meg mindent lefitymál. Istenem adj erőt!
- Lehetne, hogy egyszer valami pozitívet is mondj?- kérlelem, amíg levetkőzőm. Persze közben megváltozott a célpontja és engem szekál.
- Nem vagyok prűd. A családom az, ha elfelejtetted volna. És felettébb nem érdekel, hogy ők mit szólnának, ahhoz, ha bikiniben látnának. Nem én tehetek arról, hogy ők csak nyakig felöltözve mennének strandra, ha egyáltalán járnának oda. Szerintem apám anyámat még nem is látta meztelenül. Biztos sötétben szoktak alkotni.
Mindezt már lubickolás közben közlöm vele. Olyan jó a hideg víz érintése a bőrömön. Persze lehetett volna annyi eszem, hogy nem egyből csobbanok, hanem szép fokozatosan, hogy ne kapjak szívrohamot, de már elegem volt a hőségből.
- És egyébként is tök jó alakom van, akkor meg miért ne mutogassam? A srácok szerint is dögös vagyok. Jasonnak is nagyon tetszettem. – emlékeztetem Nastiát a volt pasimra. – Kár, hogy nincs itt. Olyan jól elszórakoznánk. Persze előbb békává változtatnám, azért amit velem művelt. De miután megbüntettem rabszolgámmá tenném. Végül is jól meg voltunk mi az ágyban. Régi szép emlékek.
Sóhajtom. Tényleg szépek voltak, amíg az a mocsok el nem rondította. Merengek magamban mikor sikítást hallok. Megfordulok és egy nevetséges kép tárul szemem elé. Nastia mezítláb ugrál a parton és csapkod valami láthatatlan dolgot. Egy biztos, ízeltlábúakról van szó.
- Melyik barátommal hozott össze a sors? – kérdem kajánul. Imádom a bogarakat és a rovarokat. Tudom, tudom valami deffekt van velem.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Arzsak

Anastasia Arzsak


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 29.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 16:06

Esküszöm az agyam eldobom ettől a csajtól. Ha nem lenne olyan jó vele lógni, meg nem mentünk volta át már együtt egy csomó dolgon most tuti vízbe fojtanám. Már megint kezdi, az „ó én tökéletes vagyok” előadását. Lassan becsavarodok tőle… „én csinos vagyok”, „művelt vagyok”, „okos vagyok”, „Szexi vagyok” ÉS ROHADTUL EGOISTA BASSZUS! Homlokomon egy ér már vészesen kezd ugrálni. Nem elég Maya hülye egomán szövege, még ez a hülye bogár is.
- Esküszöm kitalálok ezekre valami jó kis rontást, vagy ha más nincs hozok valahonnan egy jó kis rovarirtót… - morgom miközben cipőmmel a kezemben lesem a földet.
- Rohadt bogarak… - nyögök föl, aztán persze szaladni szeretnék mikor meglátok egy egész hadseregre valót az egyik bokor aljában.
- Undorító!!!!!!!!!! – sikítom és elkezdek szaladni a víz szélén. Persze Maya jót röhög meg gúnyolódik rajtam. Ő imádja ezeket az undormányos kis jószágokat. Erre mondom én, hogy „zsák a foltját”… Úgy bő három méterrel arrébb már biztonságosnak tűnik a terep és megpróbálkozom egy leüléssel. Remélhetőleg a dögök nem jönnek utánam. Közben mást sem hallgatok, mint a régi nótát: Jason… Egy darabig tűröm az ömlengését, végül kitörök.
- Már bocs, de ha annyira jól elvoltatok az ágyban miért próbálkozott be nálam a srác? Ne vedd sértésnek, de szerintem hülye vagy. Az a srác nem elég hogy egy gennyláda volt, de még cseszettül rossz is az ágyban – vontam vállat. Hát igen. Maya elvolt a sráccal, az meg elvolt velem, aztán mikor kiderült, hogy mind a kettőnket csak hülyít és be akart vonni minket egy hármasba szegény hirtelen nagyon beteg lett. Életveszélyesen beteg. Valahogy azóta ha pasi kerül a közelembe inkább kiherélném őket mint rájuk másznék.
- Jason egy középszerű hátvéd volt, középszerű külsővel és középszerű teljesítménnyel… Ha neked ő volt a csúcs akkor még nem találkoztál egy igazi férfival drágám – oktatom ki. Nálunk ez már megszokott, ott piszkáljuk egymást ahol csak tudjuk. Család, magánélet, külső, jöhet bármi amibe bele lehet kötni.
- Egyébként pedig örülj, hogy végül elintéztük. Most gondolj bele, hány lánnyal csalt volna még meg? Fejezd be végre a siránkozást és ha annyira hiányod van keress egy „normális” pasit. A városban láttam egy bárt, ott tuti össze tudnál szedni valakit – legyintek egyet. Már kezd elegem lenni ebből a témából. Egész nyár alatt mást se olvastam Maya leveleiben, mint hogy „Jason így…”, „Jason úgy…” Én meg már kiherélném a srácot, csakhogy ne ő legyen a világ középpontjában! Pufogva hunyom le a szemem és fordítom az ég felé. Legalább valami jó is legyen abban, hogy lemásztunk ide és az arcom kapjon egy kis színt.
Vissza az elejére Go down
Maya Jade Wong

Maya Jade Wong


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Destiny, Egyiptom

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 16:29

Nastia egyfolytában csapkod, morgolódik és üldözi a szerencsétlen bogarakat. Pedig olyan szép színesek és szépek. Miért kell bántani őket? Hiszen ők is csak élőlények és hát előbb voltak ott mint mi. Élhetünk egymás mellett boldogan és békésen. Én legalábbis el tudok élni mellettük. Nastiának bogárfóbiája van. Oké, lehet nem volt bölcs dolog az ágyába tenni pár svábbogarat meg pókot és hangyákat mikor berakták mellém a szobámba, ahol addig egyedül voltam. Honnét tudhattam volna, hogy fél a bogaraktól? És egyébként is, én csak ki akartam üldözni. Akkor még nem ismertem. Csak egy ismeretlen csaj volt, akit bedugtak mellém. Nem mondták, hogy ugyanolyan bajkeverő, mint én. Amúgy meg nem szerettem a szobatársakat és ők sem engem. Egy idő után senkit sem mertek berakni mellém. Ennek lehet az volt az oka, hogy a legutolsó csajszi, aki velem lakott pszichiátriai kezelésen vesz részt még most is. Szegényke.
- Ne bánsd már őket! Inkább gyere be a vízbe és akkor nem másznak rád.
Persze nem hallgat rám és marad a vízparton. Az ő baja. Visszafordulok a hátamra és lebegek a vízen és Jason jár a fejemben. Beszélek róla, mint mindig mostanában. Nastia nem bírja sokáig, mint általában.
- Igaz, Jason egy dög volt, de én akkor is szerettem. Hülyített minket és ezért meg is kapta a magáét. Attól még a szépre igenis emlékezhetek és emlegethetem. – kapom fel a vizet már én is. – És csak azért mondod rá, hogy középszerű volt az ágyban, mert megbántott. Azóta is fújsz a pasikra. Szerinted nem létezik olyan, hogy értelmes, okos, helyes, egyenes pasi. Csak a rosszat látod. Talán mégis jobban kedvelted, mint állítod? – kérdem.
Most már csak rá figyelek. A környezet eltűnik és csak mi ketten maradunk. Próbálok úrrá lenni magamon és nem hagyni, hogy az agyamat elborítsa a vörös köd, mert akkor itt kő kövön nem marad. Nem érdemes Jason miatt veszekedni ez igaz, de dühös vagyok, mert mindig leszólja, pedig volt olyan időszak, amikor neki sokat jelentett az a szemétláda.
- És nincs hiányom pasikból. Azt szedek össze, akit csak akarok. Viszont itt még nem láttam egy jó arcot sem. És nem hiszem, hogy fogok. Tudod jól, hogy a saját korosztályommal nem kezdek. Egyszer fordult elő és többet sem fog. Itt meg csak olyanok vannak, akik a suliba járnak, már ha egyáltalán léteznek. Azok meg nem kellenek.
Duzzogva kikecmergek a partra és hason fekve elhelyezkedem a törölközőmön és annyi napsugarat szívok magamba, amennyit csak tudok.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Arzsak

Anastasia Arzsak


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 29.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 16:46

Maya lassan kezd berágni. Általában ilyenkor áll elő a gyanúsítgatásaival. Még három, kettő, egy… Na mit mondtam? Máris a fejemhez vágja, hogy Én biztos többet éreztem Jason iránt.
- Na ná, hogy többet éreztem iránta… merő undort, hogy engedtem magamhoz érni… - az emlékre megborzongok. A srác tényleg nem volt valami nagy szám. Közben jön az újabb sértődésese hiszti kavalkád Maya módra.
- Drágám felőlem azt szedsz össze akit csak akarsz, csak arra vigyázz, hogy sráccal együtt mást ne szedj össze. Ugye tudod, hogy nagyon csúnya dolgokat is el lehet kapni másoktól – nézek rá komoly tekintettel. Néha előszedem az „anyáskodó” oldalam, és ilyen bölcsességekkel vidítom föl barátnőm. Persze ő ezt sértésnek és gúnyolódásnak fogja föl, mint holmi baráti gondoskodásnak. Mit lehet tenni?
- Jó, ha neked az ilyen pasik jönnek be hát áldásom rád, de többet ne beszélj róla a jelenlétemben, kérlek. Én ma még enni szerettem volna és a feltörő emlékek miatt kétlem, hogy bármi lemenne a torkomon – kérlelem. Lassan kezdem elunni az arcnapoztatást. Ez azért mégsem olyan mint a tengerpart. Ott talán lettek volna pasik. De itt… itt csak bogarak vannak…
- Meddig szeretnél még itt maradni? – fordulok oda hozzá, mikor kikászálódik a vízből és leheveredik napozni. Nagyon remélem, hogy nem sokáig, mert akkor kénytelen leszek itt hagyni. Elkezdek nézelődni, hátha fölfedezek valamit, ami engem is leköt arra az időre, amíg Maya a napon aszalódik.
Mindenhol csak kövek, bokrok, bogarak… bokrok, víz, bogarak… megint víz és…
- BOGARAK! – ugrok rá ordítva Mayára. Remélem legalább a bal veséjét levertem a kis manőveremmel, ha már ilyen szörnyűségekkel kínoz mint: Jason és a bogarak. Esküszöm ez valami horrorfilmnek is elmenne.
- Most már tényleg elegem van. Oroszországban nincs ennyi, és ha van is és rámászik a lábadra, nem érzed, mert ruha van rajtad! Itt viszont… végigmászik a bőrömön – mondom undorodva. Sajnálom, nem tehetek róla. Gyerekkori trauma. Drága bátyám, aki hasonlóan Isten áldása mint én, egyszer összegyűjtött vagy száz ilyen undorító dögöt és beleszórta a ruhásszekrényembe. Drága Alexei meg is kapta a magáét… azóta ferde egy kicsit az orra. Pedig akkor még csak tíz éves voltam… szép teljesítmény tőlem nem?
Vissza az elejére Go down
Maya Jade Wong

Maya Jade Wong


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Destiny, Egyiptom

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 17:06

Már én is eluntam a témát. Túl sok időt és energiát pazarolunk erre a pasira, aki még meg sem érdemli, hogy egy napon emlegessék a pasikkal. Tudom, tudom, akkor mégis miért nem szállok le a témáról. Egyrészt, hogy Nastiát bosszantsam, másrészt, mert még mindig fáj, amit az a dög tett velem. És még rendesen meg sem bosszulhattam, mert idő előtt kirúgtak, aztán kaptam a levelet, hogy jöjjek ide. Ilyen az én szerencsém.
Lehet, megfogadom barátnőm tanácsát és elmegyek abba kocsmába, bárba vagy mi a fenébe, és megnézem a felhozatalt. Mostantól nem fogok érzelmet vinni egy kapcsolatba. Nem éri meg. Csak kihasználom, azt aki az utamba kerül és érdemes rá. És a kis nyuszi meg szőrős és borotválkozik. Na persze.
Miközben ezen járatom az agyam és válasz nélkül hagyom Nastia monológját, azt veszem észre, hogy egy test csapódik belém, belepaszírozva a sziklákba. A vesémet nem érzem, a fejem koppan a sziklán, majd betörik az orrom és mindenhol kék-zöld vagyok.
- Ááááá – sikítom. – A kur… életbe! Mi a szart csinálsz? Szállj le rólam, a fenébe is!
Ordítom teli torokból és egy lendülettel legurítom magamról az „édes terhemet”. Feltápászkodom, végig tapogatom magam, hogy ép-e minden csontom. Érzem, hogy a homlokom közepén egy púp kezd növekedni, a fejem lüktet és észreveszem, hogy a térdem sebes. Na ez már több a soknál! Rettentő mogorván nézek rá.
- Beléd meg mi ütött? – kérdem totál kiakadva. – Megártott a meleg, hogy csak így szó nélkül rám veted magad? Oké, hogy haragszol a Jason téma meg a bogarak miatt, de ne rajtam töltsd ki. Vagy legalább ne úgy, hogy közben majdnem megölsz. Tudod mit? Már semmi kedvem itt maradni. Menjünk inkább vissza és keressünk valami bogár mentes helyet, ahol te is kedved leled.
Mondom még mindig nagyon mérgesen és öltözködni kezdek. Persze a fürdőruhám még vizes egy kicsit, de ilyen melegben percek múlva megszárad. Összepakolok, és nagy lendülettel elindulok. Miért is figyelnék arra, hogy hova lépek. Természetesen megcsúszok és elterülök, mint a nagy Alföld. Lehet ennél rosszabb?
Vissza az elejére Go down
Anastasia Arzsak

Anastasia Arzsak


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 29.

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 17:21

Maya szitkozódva vonaglik alattam, majd egy nem túl nőies mozdulattal leborít magából. Nekem meg amilyen mázlim van pont egy bogarakkal teli izébe esek. Hogy miért izé? Mert gőzöm sincs, hogy mi lehet az. Fészeknek csak nem mondhatom, hiszen nem madarak. Tehát egyik sikításból a másikba esem, vagyis ugrálok egyenesen a vízbe, ami persze tök hideg. Közben Maya izomból kiabál velem, majd felpattan, hogy akkor most húzzunk a francba. Már tényleg semmi kedvem itt lenni, és már neki se. Elindul, hogy itt hagyjuk ezt a bogár járta környéket, de aztán nem túl elegáns módon kiterül a földön. Én csak elhúzom a számat és bár megfordul a fejemben, hogy odamegyek segíteni, mégsem teszem. Ismerem már annyira Mayát, hogy az ilyen segítség adást nem tűri valami jól. Még a végén nekem esik és megver. Volt már rá példa, persze csak hajtépés lett belőle és egy egész hétvégén át sikálhattuk a női mosdókat. Felemelő élmény volt…
- Jól vagy? – kérdezem inkább és remélem, hogy nem kezd el velem ordítozni. Mondjuk már megszoktam tőle, állandóan ordítozunk egymással, ez nálunk alap, de azért akkor is. Most kiborultam. Gyűlölöm a bogarakat!
- Szerintem menjünk vissza a suliba… - ajánlom. Persze miközben kioldalazom a vízből, megkerülöm a sok bogaras izét és Maya elé keveredek, reménykedem, hogy ezek után barátnőm nem gondolta meg magát. Egy gyors mozdulattal felkapom a cuccait, majd lépek hátra pár lépést, hátha nekem esik. Nem vagyok én gyáva, csak van annyi eszem, hogy ne karmoltassam szét magam, és a hajam is nemrég csináltattam, szóval nem akarnám tönkre vágni az egészet. Így aztán várok, hogy mit lép, és ha végre elindulunk, akkor meg sem állok a suliig, ott is a hálószobáig. Bárcsak már ott lennék.
Vissza az elejére Go down
Maya Jade Wong

Maya Jade Wong


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Destiny, Egyiptom

Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime2010-09-02, 19:44

Tipikus. Ez annyira tipikus. Én miért nem tudok soha színpadiasan távozni, mint mások? Miért kell nekem mindig eltaknyolnom, neki menni a falnak vagy bármi másnak? Ez olyan… szívás.
Feltápászkodom, leporolom magam. Végig nézek magamon. Még több sebhely és tiszta kosz lettem. Mindezt síri csendben végzem. Nem akarok egy pisszenést sem hallani, egy árva légy zümmögést se vagy isten engem úgy segéljen, lecsapom a bogarat. Egy csöppet idegbeteg vagyok. Ez volt az utolsó csepp.
Nastia szárítgatja magát a magánszáma után, amit az előbb mutatott be. Előttem álló barátnőmre emel jéghideg tekintetemet.
- Azt kérded, hogy jól vagyok-e? ... Nem, nem vagyok jól. Már megint sikerült hülyét csinálnom magamból. És nem érzem magam jobban attól, hogy kivételesen senki nem látta. Ezt nem hiszem el.
Adom ki magamból a dühömet egyre feljebb emelve a hangomat. A végén már megint kiabálok. Beszéd, vagy inkább kiabálás közben fel s alá járkálok, kezeimmel kalimpálok, bár ez gesztikulálás akar lenni csak nem jön ki valami jól. És persze totál hülyén nézek ki. Ideges, mérges és rettentő dühös vagyok. Nastia nem is jön közelebb vagy nyújt segítő kezet. Okos kislány. Nem akarjuk, hogy a múlt megismétlődjön. Mondandóm végén megállok és ráemel a tekintetem.
- Nehogy el merd nevetni magad vagy nem állok jót magamért.
Miközben ezt mondom neki érzem, hogy kúszik fel a torkomon a hisztéria. Újból végig nézek magamon. Nevetségesen nézek ki a koszos és vizes ruhámmal meg a csapzott hajammal, amibe egy bogár is bekerült és vígan mászkál benne. Nem bírom tovább és elröhögöm magam. A hisztériából nevetőgörcs lett.
- Most nézz meg! – fetrengek a röhögéstől. Szó szerint. Mikor végre abba tudtam hagyni, felkelek, kibogarászom a rovart a hajamból, belekarolok barátnémba és elindulok a suli felé.
- Gyere! Menjünk vissza. Tusolni akarok.
Vidám, mintha mi sem történt volna visszaballagunk a suliba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elvarázsolt vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elvarázsolt vízesés   Elvarázsolt vízesés I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elvarázsolt vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola külső területei :: Egyéb területek-
Ugrás: