Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pyramida bár

Go down 
+4
Polina Wells
Marco Cipriani
Aria Cantara Wilson
Charlaine Tiquet
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 15:23

- Hát én amondó vagyok , hogy vagy alaposan vagy sehogy.
* Nem szokásom félgőzzzel csinálni a dolgokat. Ezért sem vállalok annyira sok feladatot az életben. Csak olyanokat amikről tudom, hogy képes vagyok véghez vinni és tökéletesen. Talán kicsit maximalista lennék.
Amikor megkapom az italomat, látom David szemében, hogy nem ezt várta. Talán azt hitte, hogy egy kis ásványvizet kérek citrommal. De á nem. Az nem én lennék.. Szóval ennyit arról, hogy visszafogom magam. Bár végül is mindek áltassam azt, hogy ki vagyok és milyen vagyok!?*
- Ezt azért megcáfolnám kedves. Önszántamból nem iszok jelenleg többet ennél a pohárkánál * Lötyögtetem meg az orra előtt a poharat, majd belekortyolok. Tényleg erős, mit ne mondjal. Talán igaza van, hogy nem ezzel kellett volna kezdeni. De amúgy meg jól bírom a piát, elvileg. Hogy gyakorlatilag is -e azt majd meglátjuk.
A lehető legrosszabb. Nem szokásom elpirulgatni, mert kemény vagyok. De most érzem, hogy az ujjaival felperzseli a bőrömet. Nagyon-nagyon remélem, hogy ez kívülről nem látszik. Elég ha csak én érzékelem.*
- Tetszik ez a hely.
* Töröm meg a pillanatra beállt csendet.*
- Azt hiszem gyakori vendég leszek.
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 16:05

- Igazad lehet.
* Fejezi ki magát kurtán a fiú, és bele is gondol, hogy Kellynek mennyire is igaza lehet, hiszen nem mindegy, hogy mit hogyan csinálunk meg. David sem szeret semmit sem félbehagyni, de amikor látja, hogy lehetetlen a dolog, akkor hajlamos könnyen feladni mindent.
Végülis Kelly újabb italt rendel, amiről persze a fiú tudja, hogy erős ital. Nem véletlen fogy az ő poharából is apránként, hiszen neki sem menne le egy húzásra, de hát ő azt szereti, ha valami igazán erős. És ez az. Majd persze Kelly is elmondja, hogy önszántából ennél többet nem is inna, mire David csak lágyan elmosolyodik, és megfogja Kellynek azt a kezét, ami a poharon van.*
- Nem is hagynám, hogy teljesen részeg legyél. Nem akarom, hogy bajod legyen ettől.
*Hangja tényleg kissé aggodó, hiszen nem akarja, hogy a napnak az legyen a vége, hogy a lány rosszul van, David visszacipeli a klubhelyiségbe, aztán a végén még a fiú legyen a rossz, hogy leitatta. Nem akarja elveszíteni a lányt, mint "barátot". Inkább meg akarja szerezni, hogy több legyen számára.
Aztán David kissé végig is simít Kelly arcán, mire persze az apró elpirulást észre is veszi, de nem szól semmit, csak kedvesen elmosolyodik, majd a lány mondatára elhúzza a kezét, és körbenéz*
- Igazad van. Jó, hogy eljöttünk. *Fejezi ki magát, de leginkább nem a helynek, hanem a társaságnak örül*

Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 16:27

- Köszönöm papi !
* Vigyorgok rá. *
- Biztos, hogy nem ismered édesanyámat ?!
* Nézek rá szúrós szemmel, persze csak viccelek. Bár tele van az élet meglepetésekkel, de azért nem hiszem,hogy ilyen sz*r humorérzéke lenne a sorsnak.Nem tudom milyen erősségű alkoholt iszok, ezért is utánozom Davidet a lassan kortyolgatással.**
- Te vagy az aranyérmes az anubiszos társaim közül. Eléggé hihetetlen , de más szaktárssal még nem találkoztam. Minden kihalt volt amikor beköltöztem , onnan meg jöttem ide.
* Jelentem ki, egy finom kis korty után.*
~ Persze, nem csak ismerkedési sorrendben aranyérmes..~
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 16:36

- Nincs mit édesem.
* Mondja kedvesen, és persze ezzel úgy akar jelezni, mint papika és pici lánya kapcsolat lenne. De miután kimondja, nem tudja visszaszívni, és mikor rájön, hogy mennyire félreérthető a dolog, próbál azonnal terelni, de hát nagyon nem is kell, hiszen a lány rákézdez, hogy a fiú nem ismeri-e az édesanyját, és csak mosolyogva bólint, jelezve, hogy nem.*
- Nem, nem hinném.
* Szólal meg, majd kortyolgatja a koktélt, persze nem túl gyorsan, de akkoris a pohara kezd már kiürülni. Szinte már teljesen üres, mikor még Kelly a felénél sem tart.*
- Aranyérmes? Miben?
* Hajol teljesen közel a lányhoz, majd mélyen a szemeibe néz, és újra végigsimít a bársonyos bőrén. Teljesen puha a lány arca, és szinte a fiú kényszerűnek érzi, hogy megérintse.*
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 17:03

* Kicsit felvonom a szemöldököm, amikor leédesemez. De aztán kapcsolok, hogy én meg előtte lepapiztam. Szóval ez csak abból eredhet.*
- Huh, megnyugodtam.
* Törlöm le a láthatatlan izzadság cseppet a homlokomról. Igen, a színészkedés is jól megy.*
- Érkezési sorrendben.
* Majd amikor megint végigsimít az arcomon és közel hajol hozzám, még hozzáteszem suttogva.*
- Eddig..
* Közben rakoncátlan hajam a szemembe hullik, amit egy fújással megpróbálok arrébb teregetni. Kevés sikerrel.*


Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 17:19

* Persze, evidens, hogy a lányt leédesemezi David, hiszen Kelly kezdte a játékot, akkor David miért ne folytassa. Hát ez az. Ezért folytatja is, majd meghallja a lány mondatát, és csak később kapcsolt, de a reakciója nem túl nagy. Egy apró biccentés.
Ezután az aranyérmes dolgot is kifejti Kelly, mire David ismét csak vigyorogni kezd, de mikor a lány hozzáteszi, hogy eddig, kissé lefagy a vigyor, de veszi a lapot.*
- Értem. *Szólal meg, és mégegyszer, utoljára megsimítja a lány arcát, és hátratűri a haját, majd távolabb húzódik, és egy nagyot kortyol az italból, amivel teljesen kiüríti a poharat, majd Kellyre néz, és a poharára mutat.*
- Az után iszol még valamit, vagy kérsz esetleg valamit? *Kérdezi, és ha a válasz nemleges, akkor hívja is a pincért és odanyújtja neki a bankkártyáját, amivel fizet, de közben még egy kis készpénzt is ad a pincérfiúnak a kiszolgálás miatt. Ha viszont Kelly inna még, akkor megvárja, hogy rendeljen újra, de David már nem iszik többet. Úgy érzi, hogy elszúrta minden esélyét a lánynál, és nemlegesnek érzi a lány reakcióját a fiú közeledésére, így teljesen távol tartja magát David Kellytől.*
Vissza az elejére Go down
Marco Cipriani

Marco Cipriani


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 11.
Tartózkodási hely : Nemesis

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 17:37

// fagy - Aria //

* Elcsodálkozik, amikor látja, hogy a nő nem is olyan könnyen megszerezhető, mint ahogy gondolta. Ehhez nem igazán van hozzászokva, hiszen mindig minden nőt meg tudott kaparintani. Kivéve ezt az egyet. De nem adja fel, küzd a végsőkig, hogy egy éjszakára az ágyában tudhassa. A leggyengébb pontját kellett megtalálnia, és sitty-sutty, már kész is. Na ez persze nem volt könnyű dolog, ezt Marco is tudta. Ennél a nőnél nem hatottak a bókok, a férfi sármja. Durvább módszereket kellett bevetnie. Észreveszi a hölgy nem éppen lelkes hozzáállását, és felvonja a szemöldökét. Ilyet sem látott még. Érezte, hogy nem egy egyszerű esettel áll szemben, és tudta, hogy ez a nő ismerte az olyan fajta férfiakat, mint Marco. Talán férjnél volt, és elvállt: alkoholista férj, agresszív férj, megcsalta a pasi, vagy egyszerűen nem szerette a férfit. Az is lehet, hogy házas, és ezért nem reagál az ilyen dolgokra. Ezt eléggé kizártnak tartotta, hiszen nem látott a nő ujján gyűrűt. Arra a magyarázatra jutott, hogy egy emancipált nővel van dolga. Meg fogja törni ezt a burkot, abban biztos lehet. Csak idő kell hozzá. Talán sok idő, talán kevés. Ezt még nem tudhatta. Inkább szemérmetlenül végignézett rajta: hosszú, sötét haj, ehhez párosuló sötét szemek, ezeket kiemelte a napbarnította bőr. Na igen, meglátszott rajta, hogy már egy jó ideje itt van Egyiptomban. Feszes melleit kiemelte a fehér top, amin a férfi kissé többet időzött el, mint a többi testrészein. Aztán lejjebb kúszott a tekintete: hosszú farmer nadrág. Na igen, elég szolíd öltözék. Tényleg nem lesz könnyű megszereznie. Talán soha nem is fogja tudni. De mivel jelszava az volt, hogy ' Soha ne mondd, hogy soha! ', így próbálkozott. Felkeltette az érdeklődését ez a hűvös, talán jégszívű hölgyemény. Főképp, hogy különleges is volt, hiszen nem alélt rögtön a férfi karjaiba, pedig ma Marco igen kitett magáért: fekete öltöny piros nyakkendővel, ráadásul haját is rendbe szedte, amit persze sokkal jobban szeretett kócosan. Maga az álomférfi. De úgy látszik, Ariának mégsem az, és ő az első kivétel, akivel Marco világéletében találkozott. *
~ Többet lesz itt Nemesisben… ~ * gondolkodott el ezen a férfi, és egy remek ötlet jutott eszébe. Több ideje is lesz ezt kidolgozni, hiszen – mint ahogy a nő említette – többet lesz itt, ráadásul a férfi az iskola környékét is bármikor meglátogathatta. Végignézett a mozdulatain: kecsesek, nőiesek. Egy élmény lesz Aria-t elcsábítani. Persze most először neki is a nemtörődöm, hűvös férfit kell előadnia, ami elég nehéz volt számára, hiszen ha tehetné, egyszerűen csak felkapná a nőt és az ágyába cipelné. Vagy ami a legjobb lenne: egyszerűen leitatja, és az ágyába cipeli. Talán ez lenne a legésszerűbb megoldás. És mivel pont kapóra jött neki, hogy ő a főnök, így az itallal nem lesz gondja. Figyeli, ahogy a nő kortyolja az italát, közben ő is issza. Amikor már elfogy a nedü, valami ütősebbet kér: *
- Pincér, hozzon nekünk egy üveg abszintet, de rögtön! * parancsolja neki kissé durván, majd a nőre néz, és megszólal: *
- Említette, hogy kiskora óta Nemesisben él. Honnan valósi a családja? * kérdezi tőle, és úgy látszik mintha tényeg érdeklődne. Aztán ránéz az italra. *
~ Ez aztán ütős lesz neki… ~ * gondolja magában. Aztán eszébe jut, hogy Aria az iskolát is szóba hozta. Hallott erről a helyről, így erre nem kérdez rá, hisz felesleges lenne. Figyeli a nő reakciót az italra, és reméli, hogy sikerrel fog járni. Sőt, eléggé biztos abban, hogy sikeres lesz akciója. *
Vissza az elejére Go down
Kelly Lux

Kelly Lux


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Aug. 12.

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 21:25

* Szinte tudtam. Az " eddig " most kétértelmű válasz volt. Jelen esetben nem úgy gondoltam, hogy valaki átvehetné a helyét, hanem, hogy akár másban is aranyérmes lehet. De ez a dolog egy mosolyt csal ki belőlem. Sikerült összekuszálnom a szálakat az amúgy sem könnyű és gyors ismerkedésünkben.*
- Köszönöm, elég lesz ez.
* Mosolygok még mindig, amit talán furcsának tart David. Szép lassan kiürítem a poharamat, és felállok a helyemről.*
- Van még kedved sétálni valamerre vagy itt elválnak útjaink ?
* Szegezem a kérdést Davidnek és kíváncsian várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
David Collier

David Collier


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Anubisz kar hálókörlete

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-23, 21:44

*Hát igen, az "Eddig" kifejezés kissé összezavarta a fiút, ami nem csoda, hiszen bárhogy lehet venni, de a hirtelen közeledése miatt a fiú úgy szűrte le, mintha negatív lenne az egész, így kissé visszafogott a lendületből. Nem akarja ezzel elmarni magától a lányt, így inkább csak próbál türelmesebb lenni felé, ami talán kedves gesztusnak tekinthető*
- Amúgy, ha kérsz még valamit nyugodtan rendelj csak.
*Mondja, miközben megérkezik a pincérfiú, és rájuk néz. Persze még váratja a fiatalembert, de hát neki ez a dolga, akkor viselje is el, de úgy tűnik sokáig nem kell, mert Kelly nem kér már semmit, így a fiú bankkártyával fizet, majd amint visszakapja, feláll, és Kellyre mosolyog*
- Sétálhatunk, amerre csak akarsz.
*Hangja szelíd és halk. Bármit megtenne a lánynak, még úgy is, hogy nem Kellynek, hanem Davidnek van szülinapja (ugyanis 13.-án kezdtük a játékot Very Happy ), de hát a fiúnak már az ajándék, hogy a lányt megismerte.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime2010-08-24, 03:38

*Nem vagyok könnyen megszerezhető ez igaz. Sosem voltam az. Ha a férfi akar, akkor szerezzen meg csábítson el. Nem vagyok jégszívű. Egyáltalán nem. De a szerelemben és az ágyba bújásban ilyen vagyok. Egy férfi volt, akinek sikerült megnyitnia a szívem kapuját. Fabian. De már évek óta nem hallottam felőle. Ő azt mondta, hogy el kell utazni és írni fog nekem és szeret mind öröké. Soha nem írt. Akár, hogy kerestem nem találtam. Mintha a föld nyelte volna el. De már túltettem magamat, rajta és ha felütne, hirtelen az sem érdekelne. Azóta nem nagyon volt több pasi az életemben. Tudom nem a legtisztességesebb dolog, de egy-egy éjszakás kalandban vettem részt néha, nagyon ritkán. Az embernek vannak bizonyos szükségletei, ha tetszik neki, ha nem. Szóval hát ilyenek voltak. Aztán utána Linnek morogtam, hogy, hogy lehetem ekkora marha, hogy megint bele mentem egy-egy éjszakás kalandba, de persze ezek olyan Max 30 perces dühöngések voltak aztán el is felejtettem, hogy mi ért is voltam dühös. Szóval hamar túltettem magamat ilyeneken. Na persze nem volt könnyű engem ágyba vinni. Kevés pasinak sikerült. És persze mindig védekeztünk. Ha ő nem akart óvszert használni, akkor én elhúztam a csíkot. Semmi kedvem nem volt egy gyerekhez pláne apa nélkül. Na, köszönöm nem. Egyes pasik megtaláltál azt a kicsi gyenge pontomat, hogy bírom ugyan az alkoholos italt, de sajnos, ha többet keverek, akkor az kiüt rendesen. De az eszem akkor is a helyén volt. Ha én valamit nem akartam, akkor nem lett belőle semmit, ha nem akartam ágyba bújni nem mentem, ha azt akartam védekezzen, de ő nem akart leléptem. Olyan pasik, mint Marco tucat számba jelentek meg az életemben. Már rég tudtam, hogy ha egy pasi bókol, és úgy viselkedik, mint most Marco akkor azt akarja csak. Na meg persze a Pszichológia is a segítségemre volt. Éreztem, hogy Marco végig mér és egyes helyeken kicsit több időt töltött, mint kellet volna. Úgy tettem, mint aki ezt észre sem veszi vagy nem is érdekelne vagy ilyenek. Mikkor a mellemnél időzőt hosszabb ideig akkor kicsit megköszörültem a torkomat. A flört még oké az, hogy végig mér még mindig oké. Azt mondom egészségére, de hogy ilyen hosszan bábul az már minden csak nem oké. Azért tudni illik mit illik. Nem nevelkedtem olyan, huu, de nagy katonás családban ahol a rend meg a fegyelem, de voltak bizonyos erkölcsi szabályok, amiket igyekeztem betartani. Hűvösnek hűvös vagyok ilyen téren, és ha kell máskor is, de nem vagyok jégszívű. Azért minden, de az nem. A diákok is majd megtudják, hogy kedves vagyok és segítő kész, de vannak határok, ami után teljesen új arcot fogok nekik mutatni, amiben nem lesz köszönet. Nálam sosem ajánlót kihúzni a gyufát milyen olyan vagyok, mint a víz. percenkét változik a hangulatom. Mint a tenger. Ő is percenként változik. Egyszer hol viharos és haragos máskor hol kezes bárány. Én is ilyen vagyok, pont ilyen. Jó igaz a férfi aztán tényleg jól nézett ki, meg kell hagyni nagyon is jól, de most mi abban az izgalom és a játék, ha rögtön a karjaiba omlom? Semmi. Egy kis kihívás most vagy rendesen flörtölünk aztán meg látjuk mi lesz, vagy nem flörtölünk és semmi nem lesz. Ennyi. Na, azt adja meg neki az úr isten, hogy csak úgy felkapjon, aztán ágyba vigyen. Abszintet? Jaj. Jó lesz vigyázni. Az ütős és nem akarok kidőlni teljesen.*
-Angilából valósi a családom. És maga honnan származik? Az akcentusa alapja nem Egyiptomi.
*Az én akcentusom és enyhén angolos. Pedig kiskorom óta arabot tanulok. Az italt elég lassan kortyolom nem óhajtok berúgni és észnél karok maradni. Lassan ahogy beszélgetünk, elfogy a pohár tartalma. Nem mutattam és próbálok ugyan olyan maradni, de egy kicsit azért már érzem, hogy ittam. Nem vagyok, berúgva szó sincsen, róla még kótyagos se vagyok, egyszerűen csak érzem az italt ennyi. Ez még nem bűn. Különben is, ha úgy érzem, lelépek.*

//És akkor folyt.köv.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pyramida bár - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyramida bár   Pyramida bár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pyramida bár
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Nemesis :: Szórakozó negyed-
Ugrás: