Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ebédlő

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2010-08-10, 15:58

A földszinten található az ebédlő. Hatalmas szárnyas ajtókon keresztül juthatnak be a diákok. Hosszú asztalsorok vannak, hófehér lepedővel terítve. Ebédidőben mindig minden asztal meg van terítve, ételek százaival. Ha viszont akkor támad valakinek kedve az evéshez, amikor nincs főétkezés, akkor ott van egy másik asztal a terem végében. Csak hozzá kell érinteni a kristályodat, rágondolni az ételre, amit szeretnél, és az megjelenik. Zöld növények díszitek még a termet, a hatalmas ablakok mellett. A kaja asztallal szemben, a terem másik végében kap helyet a tanári étkezőasztal. Ez kisebb emelvényen van, hogy a tanárok figyelni tudják a diákokat. A falak díszesek és az egyiptomi mitológia egyes elemeit jelenítik meg, történeteket és személyeket.
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 10:03

*Egy ideje már az ebédlőben ücsörög, késői reggelijét fogyasztja, nagy adag palacsintát juharsziruppal és kakaópudinggal. Még jó, hogy nem csak egy adott időpontban lehet enni, hanem bármikor, így még az olyan lustaság, mint ő, tudnak enni nyugodtan. Egyszerű farmer és ing párosítás van rajta, nem vesződött mással. Amolyan mindenesként besegít a kastélyban is, így az estét és a reggelt munkával töltötte, nem volt kedve hazamenni a lakásába, és főzőcskézni.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 10:56

*Nagy adag dolgozattal a kezemben igyekeztem az ebédlőbe útközben is javítva a dolgozatokat. Néha kicsit fél hangosan kommentálva a válaszokat. Összességében nem voltak rosszak az eredmények, de voltak benne tipikus hibák, olyanok amiket ezerszer elmondtam, felhívtam rájuk a figyelmet, hogy ne kövessék el.
Gyakorlatilag egész éjjel fent voltam és javítottam a dolgozatokat, írtam a jövő évi költségvetést, zártam le az idei évet. Hiába volt szünet én akkor is elvoltam maradva a dolgozatokkal. A papír hegyekből felpillantva jutott eszembe, hogy kénne reggelezni azaz lassan ebédelni így kerültem ide le. Egyszerű fehér topp volt rajtam, fekete sztreccs nadrággal és fekete magassarkú szandállal.
A csarnokba belépve néztem fel, hogy feltérképezem ki van még itt. Undorodva húztam el a számat egy morgás közepette. Kicsit sem tetszett, hogy Fabian ki be járkálhat a piramisban, de nem tudtam ellene mit tenni. Valamilyen okból kifolyólag őt kaptuk kisegítőnek és ebbe innentől kezdve nem volt bélészólasom. Bár nem voltam arról meggyőződve, hogy nem vettet be a cél elérése érdekében némi trükköt.
Kértem egy kávét meg egy sajtos pogácsát majd a lehető legtávolabb ültem le Fabiantól a terem másik végébe és bele temetkeztem újra a dolgozatokba bele-bele kortyolva a kávémba és néha törve a pogácsámból. Félszemmel mindig Vidalt figyeltem.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 11:02

*Tovább eszi a palacsintákat, miközben gondolataiba merül. Csak a léptekre emeli fel a fejét, mikor meglátja a nőt, megcsillan a szeme. Olyan se veled, se nélküled viszony van köztük, érezhető, hogy vibrál közöttük a levegő, de Aria meg még mindig utálja, pedig ő igyekszik jóvátenni minden bűnét, amit elkövetett és amit nem, azt is. Nyugodtan szól oda a nőnek.*
- Nem lesz az kicsit kevés reggeli?
*Érdeklődik kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 11:29

*Hiába igyekszik, ha egyszer elvesztette a bizalmamat akár élete végéig küzdhet akkor sem lesz jobb a helyzet, mélységesen meg vagyok bántva és sértve. Eltűnik aztán meg megjelenik mintha mi sem történt volna, ez így pedig nem jó. Az pedig még, hogy a piramisba is van szabad bejárása csak még jobban fokozta azt, hogy látom ha akarom ha nem.
Letettem a tollat és jegesen néztem Vidalra.*
-Semmi közöd hozzá, amúgy pont elég. Én inkább a saját reggelimmel törődnek, mert a végén megöl.
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 11:35

*Tudja jól, hogy nincs könnyű dolga a nővel, de úgyse fogja feladni, egyszer jóváteszi valahogy minden bűnét. A nő sem tudhatja az eredeti okokat, van, amihez senkinek semmi köze, de így az utat neki kell kiszenvednie.*
- Azt mégis hogy érted, hogy megöl?
*Kortyol bele ő is a kávéjába.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 14:23

*Lehet, hogy én makacs voltam, de Fabian kétszer olyan makacs volt mint én és ezt sajnos jól tudtam. Valahol mélyen még mindig szeretem, de ez nem sokat változtat azon, hogy legszívesebben elásnám jó mélyre, hogy soha többet ne kelljen látnom. Sajnos minél többet látom annál kevésébe bírom tartani magamat. Megfogadtattam már számtalanszor, hogy nem fogok hozzá szólni átnézzek rajta, de nem tudom megállni.
A válaszára csak megforgattam a szememet és törtem még egyet a pogácsámból*
-Mérd meg utána a koleszterin meg a cukorszintedet és meg tudod.
*kaptam be az utolsó darab pogácsát és megittam a kávémat, eltakarítottam magam után majd összefogtam a dolgoz kupacot és elindultam kifelé a csarnokból, arra hányva leginkább frigyet, hogy frissen mosták fel a követ. És ahogy az nagy könyvben meg van írva estem el szét szórva a dolgozatokat.*
-Az istenit.
*Morogtam fél hangosan, felkecmeregve a földről és kezdtem el összeszedni a papírokat.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 14:41

*Ő se hagyja, hogy a nő eltűnjön a szeme elől, esélye sincs rá. Annak azért örül, hogy valahogy mindig szóba áll vele, még ha az elején nem is tervezi. Ránéz a palacsintára, kicsit mérlegel, de azért eltolja magától.*
- Igazad van.
*Mondja nyugodtan. Pont mellette megy el a nő, mikor elesik, így gyorsan elkapja, mielőtt összetörné magát és a földre esne, és óvatosan tartja meg a kezében, mélyen a szemébe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 14:57

*Hát persze, hogy nem tudok eltűnni a szeme elől mert folyton utánam koslat. A városban az iskolában, mindegy, hogy hol vagyok folyton ott van a sarkamban. Én hülye meg mindig bele esek ugyan abba a csapdába és már csak az önérzetem sem engedi ha hozzám szól akkor ne válaszoljak vissza valami csípőset esetleg valami nem éppen nőieset.
Elhúztam csak a számat ahogy eltolta magától a palacsintás tálat.*
-Tudom, hogy igazam van, abban is igazam volt mikor azt mondtam neked, hogy elfogsz hagyni.
*Sajnos nem volt választásom, hogy merre menjek, pont nem tudtam kikerülni Vidalt ha bár semmi kedvem nem volt elmenni mellette vagy ilyesmi.
Ahogy elkapott legalább nem szóródtak szét annyira a papírok csak kicsit szét csúsztak a kupacból. Reagálni nem tudtam annyira meg voltam illetődve attól, hogy megcsúsztam majd attól, hogy mikor újra felfogtam, hogy mi van Fabian mély kék szemeivel talál szemben magamat. Csak néztük egymás szemeibe mozdulatlanul.*
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 15:17

*Még szép, hogy nem hagyja békén, Aria is ismeri annyira, hogy érte véghezvisz sok mindent, amit csak akar, addig úgyse hagyja békén, amíg valahogy meg nem bocsát neki, és újra együtt nem lehetnek. Aria óta egyetlen egy nővel se volt, nem is azért tűnt el, hogy csajozzon, utána pedig már csak volt szerelme visszahódítása volt a célja. A nő mondataira már nem is reagál, hanem csak tartja a karjaiban Ariát, miközben figyeli, lassan közelít arcával felé, és megcsókolja lágyan.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 15:51

*Persze, persze, ha azt mondom neki, hogy hozza le a holdat akár azt is lehozza csak együtt lehessünk, ha azt mondom neki ugorj kútba azt is megteszi csak megbocsássak. Valahol ez interpolál valahol végtelen szánalmat ébresztett bennem. Újabb csodás példa az emberi pszichére, csak, hogy ez igaz cselekmény és velem történik nem pedig egy tankönyvben megkreált tantörténet.
Valahogy nehezemre esett elhinni azt, hogy valóban utánam nem volt nővel. Könyörgöm végtére is egy férfi és tudjuk jól, hogy a férfiak hol hordják az eszüket. Egy szó mint száz azt, hogy utánam egyetlen egyszer sem volt nővel dolga nem vagyok hajlandó elhinni. Ekkora elhivatottság és kitartás, szerelem csak két helyen létezik: a mesékben és a rosszul megért pszichológiai tantörténetek könyvekben. Ilyen a való életben nem létezik.
Teljesen le voltam sokkolva így nem tudtam reagálni. Hagytam, hogy megcsókoljon majd nem tudom milyen pillanatnyi elborulás eredménye képen, de vissza csókoltam, de szinte csak pillanatra majd ellöktem magamtól és kikászálódtam a karjaiból megpróbálva egy pofont lekeverni neki.*
-Hagyj békén! És még egyszer ne merd megtenni.
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2013-12-31, 18:16

*Pedig tényleg nem volt nővel, nem tudott úgy másra nézni, mint Ariára, k****ra meg nem volt hajlandó se energiát, se pénzt fektetni. Azért kútba nem ugrana, se másban, se magában kárt nem tenne, mindennek van egy határa, de sok mindent elkövet azért, hogy a nő egyszer megbocsásson neki, és újrakezdhessék. Amikor érzi, hogy visszacsókol, nem hagyja, hogy lekászálódjon róla, hanem elmélyíti a csókot, ha már lúd, legyen kövér alapon, és utána ő szakítja meg.*
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2014-01-01, 11:06

*Újra kezdés, hát persze, mert nekem aztán más se nagyon hiányzik. Iskola igazgatás, tanítás, szakvezetés, és mellém még tövig rágjam a körmömet, hogy vajon Fabian eltűnik vagy sem. Persze, ez annyira kell nekem mint lufiárusnak a nyílzápor. Szó sem lehet róla.
Az elmélyített csókra, nem reagáltam, csak hagytam, de ez felért egy visszacsókolásnál az én esetemben. Mikor Fabian végre abba hagyta egyből kibontakoztam a karjaiból és lekevertem neki egyet.*
-Még egyszer ne merd megtenni Fabian!
Vissza az elejére Go down
Fabian Vidal




Hozzászólások száma : 30
Join date : 2010. Aug. 31.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2014-01-01, 11:44

*Ha azt tervezte volna, hogy eltűnik, már rég megtette volna, és nem azt szeretné, hogy Ariával újra együtt legyenek, és már rég itt se lenne. Tudja jól, nagyon nagyot hibázott, hogy eltűnt.*
- Azért nem teljesen az én hibám volt, hogy nem térhettem vissza.
*Morogja félhangosan, csak úgy magának. Hagyja a pofont, nem ellenkezik ellene, pedig játszi könnyedséggel megtenné, csak finoman tartja a nő kezét.*
- Nem nagyon álltál ellen, kedvesem.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime2014-01-01, 13:06

*Kissé meglepődtem hajdani kedvesem mondatának hallatán és enyhén kétkedő szemekkel néztem rá. Hülyének nézz teljesen? Mért kié? Szabad ember az istenért akkor megy el amikor akar és akkor jön vissza amikor akar.*
-Miért mégis kié?
*Szegeztem neki a kérdést. Még szép, hogy hagyta, hogy felpofozzam, ez a legkevesebb amit megtehetett. Legszívesebben még egy pofont lekevertem volna neki amiatt, amit mondott, elég vészesen közel hajoltam hozzá, úgy sziszegtem neki.*
-Álltam csak nem engedtél és sajnos a iskolai falin belül a nagyobb védekező varázslatok blokkoltak.
*Álltam fel a papír kupacot a karomba fogva és hevesen indultam kifelé a előcsarnokból. Még az épületben egy varázslat segítségével a dolgozatokat a lakosztályomba repítettem majd mentem kifelé a piramisból. Céllal mentem a nagy oázis felé ami még az iskola birtokán terült el. Minden nehézség nélkül vágtam át az aljnövényzeten és a gyomokon. A folyó partja mellett ültem le egy fának támasztva a hátamat, fejemet a kezembe temetem. Lassan indultak meg a könnyeim hangtalanul.*

//Folytatás a Nagy Oázisban.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Földszint-
Ugrás: