Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Előcsarnok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Előcsarnok   Előcsarnok I_icon_minitime2010-08-10, 15:53

Amint belépsz az iskolába, itt találod magad. A helyiség közepén egy beltéri szökőkút van, a szobor képe pedig Kleopátrát mintázza, amint magára önti egy kancsóból a vizet. A falakon különböző festmények vannak, az iskola volt igazgatóit, tanárait és az iskolából kikerült híressé vált embereket ábrázolják. Itt található még a pontfal, a házak versengését jelző tábla, ami mindig kiírja, hogy hogyan áll a házak közötti verseny. Ezen kívül még van egy hirdetőtábla, ami az esetleges tanórák elmaradását, illetve a legfontosabb híreket, hirdetéseket jeleníti meg.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Arzsak

Anastasia Arzsak


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2010. Aug. 29.

Előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok I_icon_minitime2010-08-30, 19:23

Egy ideig minden megy a maga megszokott normális rendjén, aztán a tanárnő megszólal. Na ekkor esik le az állam igazán. Vajon honnan tudja, hogy igazából rühellem a tanárokat? Csak nem a régi suliból szedte az infót? Ha igen, akkor kellemetlen élmények elé nézek és sokkal nehezebb lesz szabályokat szegni. Végül rászánom magam és letörlöm azt a művigyort a képemről, és előveszem a kissé flegma arckifejezésem. Most akkor mutassam be magam?
- Oké, lebuktunk… Remélem ez miatt nem kell már eleve büntibe mennünk? – talán kissé flegmára sikerült a kérdésem, de nem nagyon izgat. Fáradt vagyok, éhes és melegem van. A suliról hallottak alapján kezdek megkönnyebbülni. Akkor talán nem kell minden cuccom lecserélni, elég lesz csak a háromnegyedét. ÉS IGEN! Maradhat az acélbetétes kis tündérkém!
- Tanárnő, az iskolából szabad kijárást kapunk? – kérdezek rá gyorsan miközben jó néhány bár előtt elhaladunk. Gondolatban már egy jó kis koktél mellett hűsölök… Az iskolába érve kellemesen csalódok. Nincs túlcicomázva, legalábbis az én ízlésemnek eddig megfelel. A hőmérséklet több mint tökéletes, persze a kinti viszonyokhoz képest. A gyors tárlatvezetés után már alig várom, hogy a helyünkön legyünk.
- Remélem fiúk is vannak… - suttogom oda Mayának. Na igen, amit imádok, a buli, a hajam, és a pasik, na meg persze mások bosszantása. A tanárnőt elnézve azon agyalok, hogy vajon mennyi idő alatt lehetne kikészíteni. Jó, mondjuk azért nem vagyok ennyire szemét… csak azokat a tanárokat szekálom, akik szemetek velem. De azokat könyörtelenül kivégzem. Emlékszem a régi suliból egy tanárt idő előtt nyugdíjaztak… mert állandóan rémképeket látott. Azt állította, hogy egy kísértet zaklatja őt a folyosón ellenőrzés közben. Persze rögtön engem vettek elő, de kivételesen nem én voltam az. Én csak az ötletgazda voltam, a kísértet Maya volt. Régi szép emlékek…
Vissza az elejére Go down
Maya Jade Wong

Maya Jade Wong


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Aug. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Destiny, Egyiptom

Előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok I_icon_minitime2010-08-30, 19:34

Ennyit arról, hogy mindig kedvességgel indítson az ember lánya. Ha nem hát nem. Én nem fogok erőlködni. Bár mondjuk igaza van. Piros, kivágott felső, ami a derekamig se ér, feltűnő bőröv, kikopott, csípő farmer, melynek szárai cowboy csizmában végződnek, amibe az ember belesül ilyenkor. Igazán lehetett volna több eszem is. Csak rám kell nézni és senkinek sem a jó kislány jut az eszébe. Nastia válaszol kettőnk helyett is. Én csak bólogatok és kérdően nézek.
Jó fej ez az igazgató. Az előbbinél biztosan. Ha mindig ilyen lesz, jól ki fogunk jönni egymással. Csak mert tanár és igazgató, nem fogom elvből utálni, bár szeretni sem. Hatalmas megkönnyebbüléssel veszem tudomásul, hogy a suliban nem lesz ilyen elviselhetetlen meleg.
Még sosem hordtam láncot, nem tudom, mit kezdjek vele. Nyakamba akasztom és a láncot babrálva követem a tanerőt. Keresztülvágunk a forgalmas városon. Annyit szívok magamba a látványból, amennyit csak lehet. Követem barátnőm tekintetét, amint a bárokat nézegeti. Biztos van ott pár hűsítő, alkoholos innivaló és néhány cuki fiú. Ki tudja, mikor tudom újból viszontlátni. Nem mintha a kiszökés olyan nehéz lenne Nastia és számomra, de nem ezzel akarok kezdeni. Van egy olyan érzésem, hogy itt könnyebben lebuknánk, mint egy normális suliban. Nem mintha ott ilyen bármikor is előfordult volna.
Beérkezünk a suliba, pontosabban az előcsarnokba. Puccos. Csobogó szökőkút, szobor a közepén, meg a szokásos bájolgós képek. Nem mondom szép meg minden, de jelen pillanatban csak egy ágy tudna lenyűgözni. Az egyetlen pozitívum a kellemes időjárás.
- Remélem vannak… - súgom vissza. Nem szeretném, ha megint egy tanárt szemelne ki magának ez a lány. A múltkor is jó nagy galiba lett belőle. Jó poén volt meg minden, csak a vége lett gázos. Szegény palit elküldték. Mondjuk megérdemelte az a szemétláda…
Nem örülök igazán mikor meghallom, hogy hol is leszünk.
- A negyediken? – szalad ki a számon a kétségbeesett kérdés. Hát olyannak nézek én ki, akinek testmozgásra van szüksége?
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok I_icon_minitime2010-08-30, 20:22

*Meglepődnek. Hát igen. Ez volt részemről a nem várt fordulat. Ember ismeret tanár vagyok messziről tudom, ha valaki nem önmagát adja. Na meg mondjuk elég csak végig nézni rajtuk és az öltözékükből messziről süt, hogy ők nem azok a tipikus jó kislányok. Mondjuk igaz én nem a kinézetből ítélek, de azért ez is belejátszik. Egyszerűen csak erőltetett volt az egész és ennyi. Innen tudtam ennyi az egész. Jó persze van mikkor nem veszem észre a dolgokat,de ez nagyon nagyon kevés esetben fordul elő és akkro tuti valami rossz van a háttérben. A diákokkal mindig próbálok egy hullámhosszon lenni, nem lehet mindenkinek megfelelni, de a többségnek igyekszem. Minden esetre, ha valamelyik nagyon felidegez akkor majd meg tudja milyen vagyok nem kedvesen. Tudok én nem kedves is lenni. Nem vagyok az a nagyon szigorú ember, de ha kell akkor az vagyok. Mindig igykeszem önmagamat adni kedves lenni meg ilyenek, de ha úgy jön ki a lépés akkor bizony az illetőnek nagyon nagyon nagyon rossz lesz. Szóval velem újat húzni nem nagyon okos dolog. Az egyik lány kérdésén csak mosolygok. Persze csak is majd ezért osztogatok büntetéskét mi? Nem azért az túlzás lenne meg msot milyen alapon? Különben sem szoktam a büntetéseket csak úgy szórni két kézzel, hogy levegőt vessz aztán büntetés. Nem,nem.*
-Természetesen ezért nem kell. Az iskolában ígérem jogtalanul senki nem kap büntetést, ha míg jogtalan érzed akkro szólj a büntetést kiszabó tanárnak és biztos megbeszélitek miért kaptad. Erre az egész tantestület vigyázni fog, hogy a személyi szabadságot meg legyen, de korlátokat vannak.
*Korlátok mindenhol vannak ezen csodálkozni sem kell. ha nem lennének korlátok nem is tudom mi lenne káosz mondjuk. De persze azért nem akarom őket pórázra kötni, nem is lenne helyes. A személyi szabadság mindenkinek jár. Az Ízisekről meg süt, ha az nincs meg akkro aztán kész.*
-Az órákon részt kell venni ez evidens szerintem. Amugy pedig este 10-ig tulajdon képen igen. Este 10-től csak is a piramisban lehet tartózkodni. A 10-es szabály msot is él már, de a tanévben rendesen élesen van szóval órát lehetőleg figyeljétek.
*Kacsintok a lányukra. Jó mondjuk én nem fogom leharapni a fejüket mert mondjuk éppen mennek befelé és mondjuk 10 múlt el 10 max 20 perce. De azért ilyen fél órás meg ilyen több mint fél órás dolgokért már én is fogom szólni. Van egy szabály amit nem szabad át lépni. A csarnokba érve változó reakciókat észlelek, de ízlések és pofonok. Hallottam a fiús mondatott, de egy szót sem szóltam. Lányok és tinik. Termesztés. Amúgy elindult fel felé.*
-Igen a negyediken.
*Mosolyogtam. Majd felmentek és megálltunk egy nagy farkas szobor előtt.*
-A lényeg. Figyeljetek.
*A kezemet a farkas fejére tettem és végig simogattam rajt majd a farkas fülébe suttogtam valamit. Erre a farkas felemelte a fejét a szeme villant halk vonyítást lehetett hallani majd megjelent egy nagy barna tölgy fa ajtó amin bementünk. Amint bementünk kívülről minden vissza állt a régire.*
-A farkas őrzi a bejáratott. Megsimogatjátok a fejét és a fülébe súgjátok a jelszót akkro az történik amit láttattok.
*Majd elmondom nekik a jelszót. Majd körbe mutatok a szobán ahol vagyunk.*
-Ez itt a klubhelyiség. Ide csak az Ízisesek jutnak be. Innen nyílnak a hálók ajtaja.

//Hsz mehet a klubhelyiségbe.//

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előcsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Előcsarnok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Földszint-
Ugrás: