Destiny
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destiny

Egy iskola, mely Egyiptomban található. Ez az iskola az ország egyetlen olyan helye, ahol a diákok megtanulnak mindent, mely a mágiához kötődik, itt semmi sem lehetetlen. Az iskola, ahol az álmok valóra válnak: Destiny.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Linn Wilson lakosztálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-02-17, 19:28

*Léttam Linn arcát, hogy akkérmiről is van szó nagyon komoly lehet az ügy. Nem zsokott ennyire aggódó lenni az arca. Több száz varicio jutot az eszembe, hogy mi leht a baj. A legkisebb aggódalmat kivéltó dolgoktól eégzsen a legnagyibb gondokik. Görcsbe érndult a gyomrom ahogy Linn arcáét visgálgattam. Ez az arc kifejzels nagyon nem jó, de nagyon nem. Ez az a tipikus, "nem tuodm mi legyne nagyon aggódom" arc kifejezés a hugom módjára. Utálja akkor látma ilyenke mikkor úgy volr, hogy nem tudjuk időre helyre állítani za iskola épületétt és hakazstani kell egy tanévet ami elég nagy érvágás lett volna nekünk hsien akkor cusztunk volna a péntel és minden egyébbel, de erre szerencsére nem került sor. Egy levél? Akkor otthon van baj. Az én arcom is aggódóvá vált. Már a levél papírből láttam, hogy otthonről jött, Anyu hazsnálta mindig ezt a lelvél papírt. Csak ne anyuvla legyen baj. Csak ne anuynak legyen baja. Leültem majd étvettem a levelet ls elolvastam. Majd megknybelten sőhajottam.*
-Linn. Már azt hittem valami komoly baj van.
*Álltam fel tlejsen megkönyebülve. Ugyan már. Utálom azt za embert. Na meg tudom jól a számát. Na persze nem a tlefonszámára gondolok. Mindne ember szemlben látok egy zsámot. Egy dátumot. Ez a zsém a hláluk száma. Meg eklett ezzel tanulnom élni. De egyet megofgtam. Senki nem fogom elmondnai a dátumokat. Nem szabad. ezzel nekem is meg kelet tnualnom egyet élni, pléne úgy, hogy msot gyerekkel dolgozom akik most kezték el élni az éeltétt aztén amikkor a zsemükbe néek létom a dátumot a szemeikben. De a lényeg za, hogy "apám" száma még sajnos akkér mennyie szeertném ha köel lenne elég messze van. Majd az aggódo hunmgrma nézztem.*
-Linn. Ilyen már mlskor is volt. Ne izgulj már. Figylej. Tudom jól, hogy te szereted. De ne izgulj. Volt mér iylen már és egyben került elő.
Vissza az elejére Go down
Linn Wilson

Linn Wilson


Hozzászólások száma : 7209
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 37

Linn Wilson lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-02-18, 18:13

*Számára igenis komoly az ügy, hiába gyűlöli testvére apjukat, ő akkor is szereti. Figyeli, ahogy olvassa a levelet, majd felcsattan, ahogy hallja a reakciót.*
- Még hogy nem komoly? Attól még, hogy gyűlölöd, ő az apád, és nem tekinthetünk el attól a ténytől, hogy ki tudja, hol van most és hogy van.
*Néz villogó tekintettel Ariára, ahogy befejezi mondatát. Nem érdekli, mennyire nem kedveli a férfit, de akkor is kötelességük kideríteni valamit róla.*
- Nem érdekel, hogy volt ilyen, egyébként is maximum akkor, amikor kicsi voltam, merthogy addig nem hagyott egyedül minket. Halljam a számát.
Vissza az elejére Go down
Aria Cantara Wilson

Aria Cantara Wilson


Hozzászólások száma : 7251
Join date : 2010. Aug. 09.

Linn Wilson lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-02-18, 20:03

*Láttam, hogy Linn most nagyon dühös lett. hagtyam hadd düjögje k magát. Tudtam, hogy mi idges amugy is. Sejtettem, hogy hamar kidühögi majd magát szerintem. Vagy is rmeélem, hogy a hugom hamar kidühöngismgát. Kár, hogy magát, nem tudja lenuygatattni a akéepségével. De nem értem, ha tudja, hogy utélomapánkat, utélomazt az embert akkor miért kellet engem ide hívni. jó monsdjuk eprzs emegértem. A tetsvlére agyok. Jogom van tudni. na meg csak az apán, de akkor is u-t-á-l-o-m. Meg vlgülis eprzse tudom, hogy ő aggodik problném vigazstalni... ha enedné valahogy tegyem. Láygan nézttem Linnre. Nem szerettem volna mlg jobban flehúzzni a húgomat.*
-Linn. Nyugalom. Biztos, hogy jól van. nyugjd meg.
*Áltam fle és kaorltma át és lehúzztam magammal aknapéra a hugicámat.*
-És akkor msot szépen nyugdtonmaradzs és megnyugidsz. Vilégos hugi? Kérsz egy teát?
*Ha más nem majd kicist meghipnotizálom. lelgébb attól lenyugszik vagy iylesmi. Jó mpndjuk uténa kapnék, de addog is nyuigdt lenne, ellgébb egy időre. Kötesleégem lenne? Meg lehet, de utélom a kötelségeket így ennek sem fogok elegett tnei mint oly sok kötelseégemnek mely elivleg a társadlami norvéknak megfelőlen lenne az. nem tertom és őt apámnak. Soha sem tarottam ls sha nem is fogom. Nem, nem. Megutélta magét velem. nem ő nekem snekim. Lehet hogy uygan za a vér folyik az erejinkben, de attól még ő az lnsemben senki.*
-Á-á. nem hagyit egyedül éged dérga hugocskám. Ugyan is egyzser anyu rá bízott mert le keltt utaznia a munkája miatt. Akkor volt mér vled anyu fél hónapos terhes. Szovla azért nem ksibaba voltma már. Ő neki epdig küldetése volt és rébíoztt azsomszédra. Utána meg mér miattad ha anuynak elkelet mennie nem ment el soha.
*Mikkor eghallotam, hogy azsémét akrja fleéltma és khietlekedve nlztem Linnre.*
-Nem. Nem. Te si tudod, hogy snekinek nem mondom el azsámát. Nem. Sajnélom, de ezt ne klrd tőlem. Soha snekinek nem mondom el sneki számát. Nem. ÉS jól vésd az eszedbe Linn. Soha érted soha. Ezt ne klrd.
*Álltam fle és mentme oda za balkhoz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Linn Wilson lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linn Wilson lakosztálya   Linn Wilson lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Linn Wilson lakosztálya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Aria Cantara Wilson lakosztálya
» April Kathleen Farrell lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Destiny :: Iskola :: Első szint-
Ugrás: